Announcement

Collapse
No announcement yet.

Poklanjam torrent pozivnice

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Poklanjam torrent pozivnice

Kao sto i naziv kaze (procitajte obavezno i pravila napisana ispod), poklanjam torrent pozivnice za ove stranice:

- iptorrents (trenutno 1 komada pozivnica)
    - torrentday (trenutno 1 komada pozivnica)
    - 3Dtorrents (trenutno 1 komada pozivnica)
    - crnaberza (trenutno 2 komada pozivnica)

PRAVILA:

- osoba moze zatraziti samo jednu pozivnicu, i to samo za jednu stranicu od gore ponudjenih

- potrebno je da napisete svoju e-mail adresu (uz to naravno i naziv torrent stranice koju zelite) meni na PM, pa cu je poslati cim procitam poruku i odmah cu vam i javiti da sam je poslao

- kod nekih stranica cu morati odraditi potvrdu vaseg profila nakon sto se registrirate (da biste je mogli koristiti) tako da mi javite obavezno kad se registrirate da znam!

- poslane pozivnice tj. vrijeme za registraciju znaju da traju samo 24h, tako da pratite svoj e-mail (i poruke na ovom forumu) i sto prije odradite registraciju u tom vremenu da pozivnica ne propadne!

- osoba mora tu stranicu i koristiti a ne samo da je onako ima i ne koristi i na kraju propadne sve (pa cak i moj profil moze tada biti baniran na toj stranici)

- odrzavajte dobar ratio na tim stranicama (kako i sta procitajte u pravilima na tim stranicama) a i potrazite odgovore i pomoc na google-u (mene nemojte pitati kako i sta treba raditi za odrzavanje ratio-a, tu vam ne mogu pomoci sve je do vas i na vama!)

- u slucaju da vam ja posaljem pozivnicu a da je vi ne primite na svoj e-mail, tada necu slati opet pozivnicu (pogledajte i vas SPAM folder tamo na e-mail jer nekada zna i tamo zavrsiti poruka za pozivnice koju vam saljem) znaci nece biti problem do mene ako vam pozivnica ne pristigne na e-mail

- pozivnice saljem kao poklon a ne da mi treba kontra usluga za to (pozivnice za druge torrent stranice ili slicno)

- pozivnice cu slati i u buducnosti tako da cu ovaj 'oglas' obnavljati s vremenom kako budem dobijao nove kolicine pozivnica

- kontakt samo na PM...hvala.

Toliko i pozz od iggy-a
    Last edited by iggyman; 22-09-2018, 19:57.

Imam i ja jednu za tHR ako nekom treba, a da ce je pametno iskoristit, nek se javi samo.

Comment

Jel koja od tih stranica ima crtice sinkronizirane na hrvatski?
      To je ono sto mi najvise sad treba

Comment

Torent hr ti ima vecinu toga tako da uzmi od kolege gase

ja sam tamo ali jos nisam dosao do tog ranga da mogu djelit pozivnice...

cekiraj PC-E/Bug imaju isto zasebnu temu...
        Last edited by 4mal; 01-10-2018, 08:29.

Comment

Kolega Gaso pisao sam ti pa te molim ako nisi dao dalje link da mi ga pustis. Hvala ti

Comment

Working...
          X