Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nintendo Switch SX OS/Atmosphere CFW modifikacija

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Oces da ti lockam ti topic dok ne obnovis staff?


    OLED G1/Omen G-SYNC
    NS/XSX/PS5/PSVR2/PS Portal
    S23U/Galaxy Watch 5 Pro
    AVR: DA/DTS-X 5.1.2

    Comment


    • #32
      Mozes

      Comment


      • #33
        Novi dongle-ovi dostupni

        Comment


        • #34
          Prodalo se kao topli kruh, tj. ostao je jedan dostupan

          Comment


          • #35
            Evo, ukoliko se netko dvoumi, mogu samo preporučiti Prayer . Dečko sve super rješava, brz i pouzdan. Sredio mi je 2ds, a sada i vitu. Doći će i switch na red!

            Comment


            • #36
              Oglas ažuriran sa novim podacima. Za sada su svi dongle-ovi prodani te sljedeći tjedan stiže novi batch

              Comment


              • #37
                Dostupna 2 komada

                Comment


                • #38
                  Sve pohvale. Majstor zanata radi sve bez greške i support je super

                  Comment


                  • #39
                    Online ne radi ako se modificira jel?

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by M@tt View Post
                      Online ne radi ako se modificira jel?
                      Radi ali samo u original modu.


                      ​​​​​​BTW, ostao zadnji komad do sljedeće isporuke.

                      Comment


                      • #41
                        Up. Dostupna i mSD kartica od 128GB

                        Comment


                        • #42
                          Up

                          Comment


                          • #43
                            Pozz.. Novi sam ovdje i posto mi je u planu nabavka Switcha, ova tema me zainteresirala... Dakle, s ovime je moguce igrati apsolutno sve dostupne igre za Switch potpuno besplatno? I koja je razlika izmedu ove modifikacije i onih raznih jailbreaka na yt-u i slicnim mjestima?

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by kratos98 View Post
                              Pozz.. Novi sam ovdje i posto mi je u planu nabavka Switcha, ova tema me zainteresirala... Dakle, s ovime je moguce igrati apsolutno sve dostupne igre za Switch potpuno besplatno? I koja je razlika izmedu ove modifikacije i onih raznih jailbreaka na yt-u i slicnim mjestima?
                              Za pocetak bi bilo dobro predstavit se forumasima

                              http://www.reboot.hr/forum/forum/reb...predstavite-se

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by kratos98 View Post
                                Pozz.. Novi sam ovdje i posto mi je u planu nabavka Switcha, ova tema me zainteresirala... Dakle, s ovime je moguce igrati apsolutno sve dostupne igre za Switch potpuno besplatno? I koja je razlika izmedu ove modifikacije i onih raznih jailbreaka na yt-u i slicnim mjestima?
                                Bok, razlika ti je sto je SX OS raden od Team Xecuter koji su na hack sceni sa vise od 10 godina iskustva. Jedini imaju backup igara u XCI formatu sto emulira samu igru na gamecard razini i samim time drasticno smanuje rizik za ban. Uz XCI loadanje moguce je takoder pokretanje backup-a direktno sa vanjskog USB stick-a ili HDD-a u dock modu sto ustedi drasticno na prostoru ako si jedan od onih tipova koji bi Switch samo na TV ili vecinom na TV igrao. Uz sve navedeno Team Xecuter je jako azuran u vecini vremena i svako malo izbacuje novosti u vezi svog CFW-a. Suska se da bi se cak uskoro doci do male integracije sa Xlink Kai sto je u biti free Online igranje sa drugim modanim konzolama.

                                Naravno, dobivas i moju podrsku kada god zazelis.

                                Comment

                                Working...
                                X