Announcement

Collapse
No announcement yet.

P: X-Arcade™ Dual Joystick

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • P: X-Arcade™ Dual Joystick

    Posto necu imati vremena niti u buducnosti da pravim svoj osobni arkadni kabinet (zbog terenskog posla) moram teska srca da se rastavim sa ovim arkadnim dzojstikom...
    Click image for larger version  Name:	x-arcade-dual-joystick-slika-105579398.jpg Views:	1 Size:	18.5 KB ID:	145452







    Znaci prodajem novi profesionalni arkadni X-Arcade™ Dual Joystick za dva igraca, dzojstik je samo izvadjen iz kutije radi slikanja i vracen je nazad u pripadajucu ambalazu (pogledajte sve prilozene slike koje se nalaze u spoiler-ima)

    Sa njim se mogu igrati i fliperi (sa emulator programom Virtual Pinball), iskustvo igranja je autenticno kao u pravim fliperanama (zbog bocnih tipki koje se nalaze na njemu).

    Idealan je i predvidjen za igranje u kombinaciji sa klasicnim MAME arkadnim emulatorom (CPS,NeoGeo,PGM...itd.) ili jos bolju opciju sa HyperSpin programom koji pokriva sve gaming sisteme (ukljucujuci i sam MAME).

    Uz pomoc raznih adaptera mozete ga igrati i na bilo kojoj konzoli (i te adaptere morate posebno dokupiti) a koje sve sisteme podrzava mozete da vidite na web stranicama:

    https://shop.xgaming.com/collections/adapters
    https://shop.xgaming.com/pages/x-arc...stem-pc-or-mac



    Ne saljem postom, samo primopredaja u Osijeku dolazi u obzir (kupac mora sam doci i preuzeti robu)






    1800 kn


    Cijena je fiksna.





    Samo da naglasim i to da su me troskovi nabavke ovog X-Arcade-a izasle ravno 2600kn (dostava + PDV + CARINA koja me je oderala najvise od svih proizvoda koje sam narucivao ikada sa net-a + troskovi PayPal placanja) tako da cisto to imate u vidu



    Bez zamjena, samo prodaja.



    Na listi sam pouzdanih bio na starom forumu, a i na ovom novom forumu sam na listi.

    Kontakt na PM (nemojte spamat oglas molim vas...hvala)



    Slike:



    Click image for larger version  Name:	1.jpg Views:	1 Size:	85.3 KB ID:	144535





    Click image for larger version  Name:	4.jpg Views:	1 Size:	85.1 KB ID:	144536



    Click image for larger version  Name:	6.jpg Views:	1 Size:	105.9 KB ID:	144537



    Click image for larger version  Name:	8.jpg Views:	1 Size:	92.5 KB ID:	144538
    Last edited by iggyman; 28-05-2020, 18:01.



  • #2
    dodatne slike



    Click image for larger version  Name:	2.jpg Views:	144 Size:	74.6 KB ID:	145992

    Click image for larger version  Name:	3.jpg Views:	143 Size:	82.4 KB ID:	145993

    Click image for larger version  Name:	5.jpg Views:	145 Size:	91.2 KB ID:	145994

    Click image for larger version  Name:	7.jpg Views:	144 Size:	89.4 KB ID:	145995

    Last edited by iggyman; 06-06-2019, 13:55.


    Comment


    • #3
      up
      Last edited by iggyman; 26-08-2019, 10:31.


      Comment


      • #4
        up
        Last edited by iggyman; 22-05-2020, 13:55.


        Comment


        • #5
          nova fiksna cijena


          Comment


          • #6
            jos 100kn niza cijena...


            Comment


            • #7
              2100kn


              Comment


              • #8
                up
                Last edited by iggyman; 05-03-2019, 08:55.


                Comment


                • #9
                  up


                  Comment


                  • #10
                    bump


                    Comment


                    • #11
                      upppp

                      Ako niste kojim slucajem u mogucnosti da preuzmete sami robu uzivo u Osijeku, tada potrazite nekoga (sa liste pouzdanih) da umjesto vas kupi od mene to sto trebate i onda vam posalje robu gdje treba postom. Na taj nacin sam prodao dosta stvari ljudima koji nisu iz Osijeka.


                      Comment


                      • #12
                        Inace sa ovim joystickom mozete sastaviti ovakve arkadne kabinete

                        Click image for larger version

Name:	9.jpg
Views:	335
Size:	56.6 KB
ID:	163176


                        Comment


                        • #13
                          up
                          Last edited by iggyman; 05-03-2019, 09:24.


                          Comment


                          • #14
                            Uz pomoc raznih adaptera mozete ga igrati i na bilo kojoj konzoli (i te adaptere morate posebno dokupiti) a koje sve sisteme podrzava mozete da vidite na web stranicama:

                            https://shop.xgaming.com/collections/adapters
                            https://shop.xgaming.com/pages/x-arc...stem-pc-or-mac


                            Comment


                            • #15
                              nova reboot cijena


                              Comment

                              Working...
                              X