Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sekiro Steelbook Edition Ps4

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prodajem: Sekiro Steelbook Edition Ps4

    Igra pređena uz puno puno muke, stanje 10/10.
    Pošto sam iz Knina, vjerojatno ću morat slat poštom, i to preko Tiska jer mi se ne da u pošti čekat
    Ja plaćam poštarinu uz prethodnu uplatu na račun.

    Cijena 280 kn
    Last edited by nastypillow; 12-07-2019, 19:58.

  • #2
    Bump...............

    Last edited by 4mal©; 03-05-2019, 19:47. Reason: sorry krivo nisam dobro vidio datum hvala i lp.

    Comment


    • #3
      bump..... može još malo cijena dolje

      Comment


      • #4
        bump.........

        Comment


        • #5
          Pozdrav,
          Si prodao igru?

          Comment


          • #6
            Bila je kao prodana, al me lik zeznuo tako da i dalje stoji kod mene

            Comment


            • #7
              i dalje nista, bas cudno

              Comment


              • #8
                Možda te ne ide prodaja jer zahtjevaš da ti se novac prije uplati na račun? A nisi baš aktivan član foruma i pretpostavljam da te nitko osobno ne pozna.

                Also, no pictures.

                Ili je samo do sadističke naravi igre pa se nitko ne usudi igrat

                Comment


                • #9
                  Stavi i na njuskalo ako nisi. A ljudi u pravilu ne žele plaćati unaprijed pa ti i to utječe.

                  Comment


                  • #10
                    Ma znam sve, al čini mi se da je ovaj forum u banani, pa prije se to prodavalo bez beda sve. Ne da mi se na njuškalo, na fejsu mi ih se dosta bilo javilo, al me neki lik zeznuo na kraju i sad to stoji. Nije baš da se trudim oko prodaje

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by nastypillow View Post
                      Ma znam sve, al čini mi se da je ovaj forum u banani, pa prije se to prodavalo bez beda sve. Ne da mi se na njuškalo, na fejsu mi ih se dosta bilo javilo, al me neki lik zeznuo na kraju i sad to stoji. Nije baš da se trudim oko prodaje
                      Nije forum u banani već nema jako puno zainteresiranih za tu igru.

                      Ima nas par kojih smo to već igrali/odigrali i to je to. Nije to igra kako ja znam reći za širu publiku i zato ti je bolje da staviš na veći oglas

                      Comment


                      • #12
                        Prodaješ Steelbook ediciju igre koja je inače kolekcionarski primjerak bez slike i zahtjevaš da ti se lova prije uplati na račun. Sigurno je forum tu kriv a ne tvoj oglas

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by nastypillow View Post
                          i dalje nista, bas cudno
                          najbolje da stavis oglas na ebay
                          Last edited by Pokemon Master; 17-07-2019, 12:01.

                          Comment

                          Working...
                          X