Announcement

Collapse
No announcement yet.

Savjeti, akcije i sniženja na internet shopovima

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by Picek View Post
    Interesantno da u Days of Play akciji nisu stavili PS4 Pro konzolu
    Mogli su jednostavno tu limitiranu konzolu, boju napravit da bude i PRO a ne samo slim

Comment

• Originally posted by Picek View Post
      Interesantno da u Days of Play akciji nisu stavili PS4 Pro konzolu
      Kažu kupci pa kako niste stavili Pro u akciju, halo?
      Na to će Sony, metnemo vam ga malo

Comment

• USA ima popust i za PRO konzole, $349.99.

Comment

• Originally posted by Cheesemassacre View Post
          USA ima popust i za PRO konzole, $349.99.
          I na službenoj PlayStation stranici stoji da je PS4 Pro na akciji, jedino ga kod nas nisu stavili na akciju. Činjenica je da se Pro prodaje odlično, vjerojatno i bolje Slim verzije no svejedno su trebali staviti akciju, ovo nije baš fer.

Comment

• Playstation Classic 249 kn. Stvarno mi dođe da ga kupim.

Comment

• Originally posted by OverLord View Post
              Playstation Classic 249 kn. Stvarno mi dođe da ga kupim.
              Deri -> https://svijet-igara.hr/proizvod/pla...assic-konzola/

Comment

• Da si bliže odmah. SD mi je 1 min od posla pa ću do njih vjerovatno. Iako ne znam dal mi ovo stvarno treba.

Comment

• I nije neka ponuda, za mene skoro ništa osim možda pretplate i Far Cry 5.

Comment

• Novi DLC za Borderlands 2 - free na steamu za one koji imaju Borderlands 2 i Borderlands: The Handsome Collection. Rok trajanja: 8 srpnja

"Commander Lilith & the Fight for Sanctuary will be available for free to all owners of Borderlands 2 and Borderlands: The Handsome Collection until July 8 at 06:59:59 UTC (11:59:59 PDT). Requires Borderlands 2 or Borderlands: The Handsome Collection to play."
                    https://store.steampowered.com/app/8...for_Sanctuary/

Comment

• Uz days of play, danas je u sancti jo 20% popusta na palaćanje dinersom. To znači da su neke igre po 79 kn, kontroleri po 239. Idem peglat karticu

Comment

• Master(Zaba) ima stalno tak, ali ljepo od njih da i podrzavaju druge bankarske kuche

Comment

• Budući da CTR izlazi u petak 21.6., jel zna netko hoće li neki od onih naših dućana (Svijet Igara, Sancta Domenica ili neki treći) moći osigurati dostavu baš taj dan?
                          Pitam zbog onih praznika, produženih vikenda i sličnog.

Comment

• https://www.hgshop.hr/akcija/otvoren...SAAEgLZ8vD_BwE
                            dosta dobrih ponuda...
                            ds4 250 kn, plejka 1700 kn,

Comment

• Originally posted by Windwalker View Post
                              Budući da CTR izlazi u petak 21.6., jel zna netko hoće li neki od onih naših dućana (Svijet Igara, Sancta Domenica ili neki treći) moći osigurati dostavu baš taj dan?
                              Pitam zbog onih praznika, produženih vikenda i sličnog.
                              Ako na Svijetu Igara piše NA TVOJOJ ADRESI 21.6. onda imaš odgovor!

Comment

Working...
                              X