Announcement

Collapse
No announcement yet.

Savjeti, akcije i sniženja na internet shopovima

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Zna li netko zašto su ovi hohštapleri sa game.co.uk prestali isporučivati u Rvacku? Jučer htio naručiti Civilizaciju za Switch, kaže:

Comment

• Originally posted by Bri@tore View Post
      Zna li netko zašto su ovi hohštapleri sa game.co.uk prestali isporučivati u Rvacku? Jučer htio naručiti Civilizaciju za Switch, kaže:
      A realno nisu dužni isporučiti po niti jednom zakonu, a s druge strane ja u zadnje vrijeme imam jakoooo puno problema s UK dostavama... Doslovno niti jedna ne dođe do mene, pogotovo ove bez trackig numbera. I onda naravno dobijem lovu natrag, njima dosta velika šteta.
      Tako da možda je i do naše pošte koja mazne stvari sebi ako nemaju tracking number... Ono ne možeš ništa dokazati bez toga...

I to sve od kad je uvedena nova, bolja sortirnica u V. Gorici... Lud sam više, baš danas tražim isto povrat love jer je prekoračen svaki rok iz UKa zbog futrole od tableta...

Tak da ako ima puno takvih slučajeva - svi se oni žele zaštiti... A realno jako puno trgovina općeniti (pa i amazon i ebay, itd.) ne šalju u HR baš zbog takvih stvari jer se prevelik postotak pošiljki "zagubi"...

Comment

• Jebote HPT
        GLS je majka svih dostava ,nikad problema i sve navrijeme !

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post

A realno nisu dužni isporučiti po niti jednom zakonu, a s druge strane ja u zadnje vrijeme imam jakoooo puno problema s UK dostavama... Doslovno niti jedna ne dođe do mene, pogotovo ove bez trackig numbera. I onda naravno dobijem lovu natrag, njima dosta velika šteta.
          Tako da možda je i do naše pošte koja mazne stvari sebi ako nemaju tracking number... Ono ne možeš ništa dokazati bez toga...

I to sve od kad je uvedena nova, bolja sortirnica u V. Gorici... Lud sam više, baš danas tražim isto povrat love jer je prekoračen svaki rok iz UKa zbog futrole od tableta...

Tak da ako ima puno takvih slučajeva - svi se oni žele zaštiti... A realno jako puno trgovina općeniti (pa i amazon i ebay, itd.) ne šalju u HR baš zbog takvih stvari jer se prevelik postotak pošiljki "zagubi"...
          Ma jebe se meni za bilo koji uk shop i ne moraju ništa isporučiti, niti ne kupujem kod njih nešto često, ali ove igre nema kod nas i zato sam prisiljen uzeti iz inozemstva.

Comment

Zna li netko zašto su ovi hohštapleri sa game.co.uk prestali isporučivati u Rvacku? Jučer htio naručiti Civilizaciju za Switch, kaže:
            Nemoj me zezat. Game je prestao slati kod nas?

Comment

Ma jebe se meni za bilo koji uk shop i ne moraju ništa isporučiti, niti ne kupujem kod njih nešto često, ali ove igre nema kod nas i zato sam prisiljen uzeti iz inozemstva.
              A gle ima onih firmi i agencija s kojima možeš surađivati u smislu da ti oni za određenu proviziju preuzmu paket i oni ti ga pošalju doma. Tako da opet možeš dobiti to čega nema drugdje, no sigurno će zbog posrednika cijena biti i nešto veća.

Comment

• Opa.

Subnautica dev to G2A: 'You now owe us $300,000'

Comment

• Ništa novo, to se zna već godinama. Nije tu samo g2a u igri tu su i kinguin, g2play, itd...

Dakle sve je to ista priča. To već dugo vremena tvrdim, no isto tako tvrdim da smo kao kupci sigurni jer do sada sam imao problem s 2 ili 3 key-a no redovno sam novce ili novi key dobio jer sam plaćao PayPalom.

Popis inače službenih trgovina gdje nema shady poslova i preprodaja je ovdje:

KLIK

Uz to da se može sve sortirati po akcijama, trgovinama, itd.

Comment

• Momci i djevojke, jel netko kupovao s ove stranice?

https://www.argos.co.uk/

Comment

• Izgleda da je i lik lagao ili nije znao... Što i dalje ne znači da je generalno G2A čist...

On Monday, game developer Charlie Cleveland, who founded Subnautica and Natural Selection publisher Unknown Worlds, told sketchy game reseller G2A that they owe him a fat chunk of money—$300,000 to be exact—over stolen keys for Natural Selection 2. Two days later, Cleveland told Kotaku today that he erred in his Monday claim, but added that he remains upset about G2A’s business model.

Comment

• Kako sam ranije ove godine završio igru - preporučam svima Mutant Year Zero igru!

Poanta je ta da igru možete BESPLATNO preuzeti na Epic Games-u. Pa navali narode i nadam se da će Vam igra biti dobra kao i meni!

Comment

• Odlične pogodnosti za nove Iskon korisnike Duo ili Trio paketa uz Elipso bon od 1000kn

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post
                            Kako sam ranije ove godine završio igru - preporučam svima Mutant Year Zero igru!

Poanta je ta da igru možete BESPLATNO preuzeti na Epic Games-u. Pa navali narode i nadam se da će Vam igra biti dobra kao i meni!
                            Skinuo preko gamepassa. Koliko traje igra cca? To je x-com đir odnosno TBS nekakav?

Comment

• Originally posted by OverLord View Post

Skinuo preko gamepassa. Koliko traje igra cca? To je x-com đir odnosno TBS nekakav?
                              Jap, takav stil.
                              Igra može biti i poduža ako se odlučiš za više istraživanja.
                              U prosjeku tipa 10 do 15h.

Uz to da borbe baš znaju biti kompleksne i rješava o sam neke dosta puta da bih prošao.
                              Tako da i o tome ovisi vrijeme koliko traje igra, kod nekih možda bude i 20h...

Sve ovisi kako igraš. No stvarno topla preporuka i javi kako si zadovoljan

Comment

• Nije na listi prioriteta. Stalno previše toga dostupnog i nemam kad sve pozavršavat.

Comment

Working...
                                X