Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lista pouzdanosti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Preporuka članu rjuzbasi

Još jedna suradnja prošla bez problema.

Comment

• Uzvraćam preporuku članu DENSETSU

Dogovor čista 5
      "I am the one who knocks"

Comment

• Svaka preporuka za Gaso, sa kojim sam vec duze vrijeme i prijatelj... Uvijek sve lijepo upakira i posalje postom, ili nekom drugom, kurirskom sluzbom .. Sve pohvale...

Comment

• Također preporuka za kolegu fio82 .
          Upoznao čovjeka 2015 na forumu, hrpa raznoraznih kupo/prodaju, uvijek sve za 10/10.

Comment

• Preporuka za clana gusterko .Brz dogovor i sve uredno uplaceno

Comment

• Uzvraćam preporuku za člana Spaceman dečko mi poslao konzolu na majke mi da isprobam pa tek onda da platim lovu ko još danas ima toliko povjerenja massive respect : )

Comment

• Pohvala za člana RobiCro brz dogovor u par poruka, uplatio novce kad je trebao, sve obavljeno tip top.

Comment

• Preporuke za članaSpaceman , uplatio sam mu novce na račun te je igra došla jako brzo i u odličnom stanju.

Comment

• Preporuka zaIcek™,poslao odmah igru čim sam uplatio novce,igra u odličnom stanju.

Comment

• Velika preporuka i pohvala za člana Ash_to_Ash
                      Sve prošlo u najboljem redu,čista 5
                      "I am the one who knocks"

Comment

• Uzvracam preporuku za clana Tomy77 .Covjek sve uredno uplatio,brz dogovor i sve pet

Comment

• Ogromna pohvala i preporuka za clana Prayer , jos jedna modificirana konzola ( nintendo switch ), sve savrseno kao i uvijek!

Comment

• Spaceman ultra pouzdan.. poslao igre, a ja mu naknadno uplatio nakon podizanja paketa, sve preporuke!!!!

Comment

• Uzvracam preporuku za clana kratos98 . Super brz dogovor. Decko sve uplatio po dogovoru, sve pet

Comment

• Preporuka članu Cheesemassacre

Brz dogovor, uplatio novce na račun, sve prošlo u redu.

Comment

Working...
                                X