Announcement

Collapse
No announcement yet.

Forza Horizon 4

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Odlicno, zasluzuju svaki euro, dolar
    PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Cijelo Halloween Hot Wheels prvenstvo je super zabavno, Bone Shaker je lud auto!

Comment

• Igram malo dok mi se ne skine patch za F7
        Postavio sam ovako

Click image for larger version

Name:	wsf0o.jpg .jpg
Views:	1
Size:	120.4 KB
ID:	149653

Comment

• Originally posted by MEGATAMA View Post
          Igram malo dok mi se ne skine patch za F7
          Postavio sam ovako

Click image for larger version

Name:	wsf0o.jpg .jpg
Views:	1
Size:	120.4 KB
ID:	149653
          Meni je draži manual shifting (doduše, na kontroleru bez kvačila), imaš više kontrole i zabavnije je, ali zahtijeva malo privikavanja. Drivatatare vjerojatno možeš staviti i na Expert, nije velika razlika, a većina sezonskih prvenstava traži Expert drivatare za glavnu nagradu (tu i tamo se traže čak Unbeatable). Za razliku od FM, ovdje nikako be bih preporučio simulation damage, previše je skakanja i neravnog terena da bi to auti realno mogli izdržsti. Cosmetic je optimalno.

Comment

• Ova jesenska sezona je imala nekoliko stvarno dobrih utrka. Recimo "cross coutry" event usred grada

A ovaj Aston Martin Vantage totalno rastura kad ga se digne na visoku S2 klasu. Gotovo da se zalijepi za cestu.

Comment

• Ja igram F7 a sin Horizon 4 i sad je dosao u zimsku sezonu......kako je to preljepo,snjeg izgleda nevjerovatno,okolis,boje......

Comment

• Prva ekspanzija dolazi već za mjesec dana, zanima me u kojoj mjeri će najavljene oluje i teren stvarno biti ekstremni. Nadam se bar razini Storm Islanda.

Evo u međuvremenu jedne napete utrke od sinoć. TT i Porsche bi uvijek odmakli daleko ispred svih ostalih sve dok nisam pogurao Alfu više nego što sam mislio da je pametno. Nekoliko puta sam skoro izgubio kontrolu, ali na kraju sam uspio čak voditi čitav zadnji krug.

Ugođaj u zimskim street race utrkama zna biti perfektan, pogotovo kad se iz suprotnog smjera niotkud pojavi kakav kombi

Comment

• Kupio si pass?

Comment

• Imam Ultimate Edition, to uključuje igru, Car Pass (42 dodatna auta, 2 tjedno), VIP Pass i prve dvije ekspanzije.

Comment

• Kolko te došla igra?

Comment

• Otprilike 600 kn.

Comment

• Ako kupim seasson pass dobijem sve sto ce doc?

Comment

• Ne postoji Season Pass, postoji Car Pass, i ne dobiješ sve. Napisao sam što dobiješ, a sve ti piše i na Storeu.

Comment

• Originally posted by insane_cobra View Post
                              Ne postoji Season Pass, postoji Car Pass, i ne dobiješ sve. Napisao sam što dobiješ, a sve ti piše i na Storeu.
                              Da vidio sam to na storu pa mi nije bilo jasno dali postoji pass koji obuhvaca sve ili ne.
                              U svakom slucaju suludo preskupo za par modela auta.

Comment

• Ako ti je skupo, razni Forza passovi su često na sniženju pa čekaj.

Comment

Working...
                                X