Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što trenutno igrate na Xbox One/X?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Ja sam Jedi Academy davno igrao na PC-u, ali iz nekog razloga je nikad nisam završio, mada mi se bila sviđala. Eto dobre prilike.

Comment

• Originally posted by insane_cobra View Post
      Ja sam Jedi Academy davno igrao na PC-u, ali iz nekog razloga je nikad nisam završio, mada mi se bila sviđala. Eto dobre prilike.
      Ja sam Jedi academy doktorirao na PCu. Barem sam ju 5 puta prešao, a da ne govorim još koliko sam puta ponavljao određene lightsaber borbe. Pa s jednim mačem pa s dva pa sa dualbladeom, itd.

Comment

• Tekken 7 koji je nazalost ogranicen nedostatkom igraca u online modovima.
        EDIT
        I jos kad igra ne da krene trzat nego doslovno sve stane a imam down 20 i up 10.....sto hi trebalo bit i vise nego dovoljno lol
        Last edited by MEGATAMA; 18-02-2019, 10:02.

Comment

• Ja jednostavno ne mogu vjerovati da je HALO 1 (iz CE kompilacije) igra stara 18!?? godina. Pa to još čisto ok izgleda i jako je zabavno. Mislim, znam da.je to, svojevrsni kozmetički premaz u CE ediciji, ali ipak, imam dojam da je igra iz 2012 max

Comment

• Originally posted by ivan77 View Post
            Ja jednostavno ne mogu vjerovati da je HALO 1 (iz CE kompilacije) igra stara 18!?? godina. Pa to još čisto ok izgleda i jako je zabavno. Mislim, znam da.je to, svojevrsni kozmetički premaz u CE ediciji, ali ipak, imam dojam da je igra iz 2012 max
            Klikni na "select" gumb pa ćeš vidjeti kako izgleda u originalu.

Comment

• Nakon dugih 6 chaptera RDR2, započeo Crackdown 3. Sjeo je ko budali šamar nakon sporog RDR2. U sat vremena se vidi zašto je igra dobila "loše" ocjene i što joj nedostaje, ali je dovoljno zabavna da me odmori od RDR2.

Comment

• Ništa. Konzola čeka The Division 2. Kada to krenem, raditi će svaki dan!

Comment

• Originally posted by Simon View Post
                  Ništa. Konzola čeka The Division 2. Kada to krenem, raditi će svaki dan!
                  Godisnji pisan

Comment

• Originally posted by Simon View Post
                    Ništa. Konzola čeka The Division 2. Kada to krenem, raditi će svaki dan!
                    Ja sam uzeo onu skuplju da mogu pocet vec 12.-og nikak da dode taj utorak.

Comment

• Vartio se RDR-u 2 i poceo igrat Vampyr

Comment

• 4mal Kakav je Vampyr

Comment

• Odlican od kad su ga popatchali, zanimljiva prica za sada

Comment

• Earth Defense Force: Insect Armageddon. Po nekim stvarima bolja od Sandlotovih EDF igara, po drugima lošija. Ukupno dovoljno zabavno, ali nema onu kompulzivnu crtu EDF2. Doduše, nije je imao ni EDF 3, odnosno EDF 2017.

Comment

• Završio sam hitmana 1. sezonu. Ovaj epizodni koncept mi se sviđa i ne sviđa. Fantastično je koliko se svašta može raditi na pojedinim lokacijama, s druge strane priča malo pati, a i zadaci su samo eliminranje ovog ili onog. Absolution mi je bio odličan, ali koliko se sjećam su u pitanju bile misije, povezanija i smislenija priča, a i ti hitovi su drugačije nekako bilo povezani kroz level. U svakom slučaju zabavno i lijepo. Stvarno ima jako velik broj eliminacija na razno razne načine te će za nekoga tko se želi više posvetiti igri pružiti dosta sati zabave. Ovako je do 10 sati za jedan prelazak bez ponavljanja misija i bez različitih egzekucija.

Comment

• Ništa, konzola trenutno odmara zadnjih par tjedana.

Comment

Working...
                                X