Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što trenutno igrate na Xbox One/X?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Započeo sam Shadow of the Tomb Raider. Zaista sam iznenađen koliko igra izgleda lijepo u 4k i HDRu. Za sada klasična Lara/Uncharted na koji smo navikli zadnjih godina. Čini mi se da je malo veći naglasak dan na stealth nego u ranijim nastavcima.

Comment

• Stavio sam na gamepass skidati Rage 1, Prey, Doom i Wolf New order, to cu sve odigrat ponovo prije novog dooma i wolfija, gamepass je zakon!​​​​​

Comment

• Jedna bolja igra od druge!

Comment

• Void Bastards

kombinacija system shocka i bioshocka u cel-engineu

Last edited by 4mal; 30-05-2019, 12:47.

Comment

• Upravo provodim kraju Doom 2016 na Nightmare. Ne mogu reći da je nešto posebno teško. Nakon toga ide Doom 3 BFG edition (X360 igra). Pored čeka zadnji Wolf kojeg želim odigrat ponovo prije young blood, a tu je i Rage 1

Comment

• Cijeli Game Pass igram

Comment

• Farcry 5 New down

Comment

• Too Human

Nisam mislio da ću ovo ikad vidjeti na Xbox One, svaka im čast.

Comment

• Originally posted by insane_cobra View Post
                    Too Human

Nisam mislio da ću ovo ikad vidjeti na Xbox One, svaka im čast.
                    Ali zašto?

Comment

• Originally posted by OverLord View Post

Ali zašto?
                      Too Human je ozbiljno jedna od mojih najdražih igara, igram je konstantno, bar jednom godišnje, a sad je u boljem stanju nego ikad. Što je najbolje, besplatna je pa ću vjerojatno napokon naći nekog da odradim onaj co-op achievement koji mi još fali

Comment

• RDR2, forza 4 sve pomalo...

Comment

• Magic The Gathering Duels

Comment

• Završio Rage i Doom na nightmare, sad se haklaju wolf igre kao priprema za novi wolf

Comment

• Witcher 3,iako ga doktorirao na PS4, kako ga X vrti to nisu istine, al tisina, znaci 4K HDR i skoro pa nikakav zvuk se ne cuje iz konzole.

Comment

• Originally posted by brdjanin85 View Post
                                Witcher 3,iako ga doktorirao na PS4, kako ga X vrti to nisu istine, al tisina, znaci 4K HDR i skoro pa nikakav zvuk se ne cuje iz konzole.
                                I upravo je ovo jedan od razloga zašto igram sve te igre ponovo. X1X ih doslovno drobi a čuje se kao da ga nema

Comment

Working...
                                X