Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što trenutno igrate na Xbox One/X?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by ivan77 View Post

I upravo je ovo jedan od razloga zašto igram sve te igre ponovo. X1X ih doslovno drobi a čuje se kao da ga nema
    npr RDR2 ima puno bolju grafiku na XB1X negoli na PS4 Pro

Comment

• Eto, napokon započeo s CTRom.

Comment

• po peti put (prvi na X konzoli) zavrsio wolfensten new order.
        Kako ovi znaju napravit igru, to je nevjerojatno

Comment

• Bloodstained: Curse of the moon. Nakon fantastične Igavanie, sad se igram s klasičnom Castlevania formulom. Super je igra i vrlo igriva na casual (znate koliko su 8bitne igre znale biti teške).

Comment

• Gears 4....koja ludnica od igre, sva sreca nisu zombiji...

Comment

• Zapoceo ponovno Destiny 2, ne znam jesu li oni sta update-li igru, al ne sjecam se da je tako lijepo izgledala na PS4 Pro. Naravno igra se i Division 2.

Comment

• Magic The Gathering

Comment

• Gears of War 2

Comment

• Odigrao the walking dead the new frontier. Li - la. Sad sam skinuo i igram DMC 5. Bolje iskustvo nego kad sam igrao na PCu, X1X je ipak jači od moje "gaming" konfiguracije. Uz to, na čekanju su AC Odyssey, metro exodus, just cause 4, dead rising 4 i mnogi drugi "veliki" naslovi. Još kad girsi dođu... Jao, jao.

Comment

• zapoceo DMC5

Comment

• Završio DMC. Pokušavam prvog bossa iz prologuea srediti za achievementa na samom početku igre, ali mi ne ide baš. Dođem blizu i ajd zdravo. Započeo Metro Exodus (iznenađen težinom na normal) i Ori (prekrasan art).

Comment

• Kombiniram metro exodus, ori i ac odyssey. Fenomenalne igre! Svakoj mi fali ona mrvica da me prikuje za wkran doduse.

Comment

• Meni bi trebao jaaaaaako dobar razlog da me odvoji od tih igara da ih aktivno krenem igrati.

Comment

• Gears 5
                              KH3

Comment

Working...
                              X