Announcement

Collapse
No announcement yet.

Forza Motorsport 7

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Vidio sam već sličnih komentara, ali u stotine i stotine sati igranja raznih Forza igara nikad mi se nije desila takva neobjašnjiva situacija. Ako su ti prvi vozači neuhvatljivi, uvijek postoji logičan razlog zašto - ili su te sporiji auti previše zadržavali ili protivnici imaju bolje aute za određenu situaciju ili ipak nisi vozio tako dobro kao što misliš. Nema mađije.

Na kraju krajeva, ni ne moraš biti prvi u svakoj utrci da bi ukupno pobijedio, nema razloga da se mučiš. Ni u stvarnosti prvaci ne odnose baš svaku pobjedu.
    Last edited by insane_cobra; 09-11-2018, 16:29.

Comment

• Originally posted by insane_cobra View Post
      Vidio sam već sličnih komentara, ali u stotine i stotine sati igranja raznih Forza igara nikad mi se nije desila takva neobjašnjiva situacija. Ako su ti prvi vozači neuhvatljivi, uvijek postoji logičan razlog zašto - ili su te sporiji auti previše zadržavali ili protivnici imaju bolje aute za određenu situaciju ili ipak nisi vozio tako dobro kao što misliš. Nema mađije.

Na kraju krajeva, ni ne moraš biti prvi u svakoj utrci da bi ukupno pobijedio, nema razloga da se mučiš. Ni u stvarnosti prvaci ne odnose baš svaku pobjedu.
      Razumijem ja sto govoris i sam sam uzimao u obzir sve sto si naveo ali prva cetiri bas ostavljaju dojam kao da im se upali turbo i nikako ne djeluju realno naspram svih nas ostalih.......
      PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Takodjer jos jedna nelogicna stavka,prodjem sa autom preko onim malih zutih bumpera sa strane staze... Boom 100% demage lol kao da sam se full frontal zabio u betonski zid.
        Imaju tu oni jos planine posla sto se tice simulacije.....

Comment

• LOL daj me nemoj zekat pa toga nema u GT -u !

Comment

• Originally posted by MEGATAMA View Post
            Razumijem ja sto govoris i sam sam uzimao u obzir sve sto si naveo ali prva cetiri bas ostavljaju dojam kao da im se upali turbo i nikako ne djeluju realno naspram svih nas ostalih.......
            Ne znam što da ti tu kažem, moja iskustva su jednostavno drukčija. Doduše, jedna stvar koja je uvijek bila problematična u Forza igrama (odnosno, otkad je grid povećan na više od 8 automobila) je to što tri kruga zna biti realno premalo da bi čistom vožnjom prestigao ama baš sve protivnike, i to velikim dijelom zbog prve stvari koju sam naveo u prošlom postu, a koja još zna biti potencirama glupim manevrima koje drivatari nekad znaju izvoditi. No to je potpuno shvatljivo, nema tu nikakve neprirodne prednosti. Zbog toga si recimo u petici osvajao zlato već trećim mjestom, a u sedmici sad imaš opciju dužih utrka u kojima onda imaš dovoljno vremena prestići protivnike (naravno, ako imaš dobar auto, dobru strategiju i voziš dovoljno dobro za odabranu težinu).

Originally posted by MEGATAMA View Post
            Takodjer jos jedna nelogicna stavka,prodjem sa autom preko onim malih zutih bumpera sa strane staze... Boom 100% demage lol kao da sam se full frontal zabio u betonski zid.
            Imaju tu oni jos planine posla sto se tice simulacije.....
            To nije problem sa simulacijom, već je jednostavno bug koji se pojavio nakon velikog updatea od prije par dana.

Comment

• Hvala na pojasnjenju ali vidis da ne fantaziram nego navodim ludorije koje nisu realne...slucaj sa ovim sto navodim da prva 4-5 auta odlete je ovakav.....budu par metara ispred mene dodje zavoj ja udjem za njima a oni doslovno nestanu i povecaju prednosta par puta.....jednostavno nemoguce.

Comment

Hvala na pojasnjenju ali vidis da ne fantaziram nego navodim ludorije koje nisu realne...slucaj sa ovim sto navodim da prva 4-5 auta odlete je ovakav.....budu par metara ispred mene dodje zavoj ja udjem za njima a oni doslovno nestanu i povecaju prednosta par puta.....jednostavno nemoguce.
                Dobro, ajde onda idući put kad ti se to desi snimi fino video cijele utrke zajedno s rezultatima pa pošalji ovamo da to vidimo i prokomentiramo. Mislim da u FM čak možeš mijenjati i auto iz kojeg gledaš replay pa snimi utrku iz svoje perspektive, a zatim i iz perspektive prvog (i to iz kokpita, da vidimo i brzinomjer). U opcijama za Game DVR stavi 720p rezoluciju, dovoljno je, a video tad može biti duži.

Comment

• Originally posted by insane_cobra View Post

Dobro, ajde onda idući put kad ti se to desi snimi fino video cijele utrke zajedno s rezultatima pa pošalji ovamo da to vidimo i prokomentiramo. Mislim da u FM čak možeš mijenjati i auto iz kojeg gledaš replay pa snimi utrku iz svoje perspektive, a zatim i iz perspektive prvog (i to iz kokpita, da vidimo i brzinomjer). U opcijama za Game DVR stavi 720p rezoluciju, dovoljno je, a video tad može biti duži.
                  Ma joj necu gubit vrijeme na to vidis da ja ne uzimam ni slike iz igara,nemam vremena za to.
                  Kakvo je je.....
                  EDIT
                  Samo da naglasim da se to za sada desava samo u ovoj jednoj utrci,do sad je bilo normalno pa je moguce i da je u pitanju bug ili nesto.
                  Last edited by MEGATAMA; 09-11-2018, 19:21.

Comment

Na nekim stazama imam dojam da igram Super Mario Kart,vozim odlicno i budem recimo peti i koliko god dobro da vozim prva cetiri odu naprijed skoro pola kruga.
                    Jednostavno nemoguce sa strane simulacije jedino ako im igra pali "turbo" ili neka slicna glupost kao sto arkadne jurilice znaju imat pa su ti protivnici uvjek na repu jer ih igra "usmjerava" tako.....
                    Glupav osjecaj ali je situacija stvarna jer ponavljam istu stazu vec 5-6 puta i ista glupost je na djelu.
                    U svakom slucaju dojam pada drasticno sto se tice simulacije......vidjet cemo dalje.
                    Smanji tezinu 🤔

Comment

Ma joj necu gubit vrijeme na to vidis da ja ne uzimam ni slike iz igara,nemam vremena za to.
                      Kakvo je je.....
                      EDIT
                      Samo da naglasim da se to za sada desava samo u ovoj jednoj utrci,do sad je bilo normalno pa je moguce i da je u pitanju bug ili nesto.
                      A moguće je da je nekakav glitch, toga se uvijek nađe. Ovo mi se desilo jučer u FH4.

Comment

• Posto se desava samo u jednoj utrci sumnjam na glich.

Comment

• Stigao patch i koliko vidim prelazak preko rubnjaka vise nije totalka.
                          Bolesno mi je kakva je razlika u tezini protivnika sa highly skilled na expert....pretvore se u vozace formule 1 a iza jos dolazi PRO i besmisleni unbeatable....netko se zaigrao, mogli su to nazvat i chunga lunga
                          Na kojoj tezini drzite protivnike?
                          Last edited by MEGATAMA; 13-11-2018, 02:54.

Comment

• Kako kad. Prije sasm uglavnom igrao na Pro, a sad na Highly Skilled, jer mi se ne da previše ponavljati utrke, a i na Highly Skilled zna biti čupavo. Nekad se drivatari bolje ponašaju na višim težinama pa ako zapnem, probam i višu i nižu. FH4 sam započeo na Highly Skilled, ali brzo sam prebacio na Expert i to mi je OK, osim za neka prvenstva koja igram na Unbeatable da dobijem glavnu nagradu. Nije uvijek toliko strašno, može se.

Comment

Working...
                            X