Announcement

Collapse
No announcement yet.

Crackdown 3

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Crackdown 3

Vidim da nema teme pa da na brzinu napravim jednu. Ne znam zašto ovaj gameplay po danu/u sumrak nisu pokazivali na E3-u, plače mi se od sreće

dosta dobra igra koj je prosla ispod radara

Comment

Kao da je netko križao Gearse i Borderlands . Jel to ona igra koju su prikazali prije ohoho vremena ali je stalno odgađana...?

Comment

Crackdown 3 je najavljen na E3-u 2014. i prvotni plan je bio da multiplayer beta bude lansirana krajem prošle godine, a kampanja i kompletna igra kasnije, no od toga se odustalo, tako da cijela igra stiže u studenom ove godine.

I nema gotovo nikakve veze ni s Gearsima ni s Borderlands, osim što koristi cel shading kao Borderlands
        Crackdown je open-world akcijska igra s RPG napredovanjem i puno platforminga, dakle nešto kao inFamous, Prototype ili Saints Row 4 (koji je u biti kopija Crackdowna s dodanom Saints Row blesavoćom).

Comment

Comment

Uvijek je tako dobra ideja dati igru u ruke tipu koji jedva da se zna služiti kontrolerom...

Comment

Ovo izgleda kao lastgen igra i jos mi se ne svidja cellshading.Ono sto su prije prikazivali uz onu destrukciju je bilo ok

Comment

Iste stvari smo slušali i o prethodnim Crackdown igrama. Istina je da zbog odabranog stila i gameplay mogućnosti niti jedna na prvi pogled nije izgledala spektakularno, no engine je zapravo uvijek izvodio impresivne stvari. Draw distance, broj dinamičkih svjetala, fizika... Sve je to uvijek davalo Crackdownu poseban štih, a njegov sandbox je bio savršen poligon za izvođenje kojekakvih majmunarija, pogotovo u Keys to the City modu.

Ovo što si rekao je tebi tako svojstveno pretjerivanje, već i sama rezolucija gura trojku van dosega većine last gen igara. No da bi mogla izgledati i bolje, mogla bi, ali vidjet ćemo za što je sve novi engine sposoban kad igra izađe. Novi singularity gun koji možeš vidjeti u videu u prvom postu daje naslutiti kakve će stvari biti moguće već i u kampanji.

Comment

Iskreno, i meni je cijeli art nekako odbojan..... Nisam nikad igrao serijal pa ne mogu suditi o gejpleju....

Comment

Meni art nije odbojan, ali da je Infamous 2 na PS3 izgledao bolje, je.
                    Ne pričam sad o rezoluciji i FPS-ima, već o sveopćem vizualnom dojmu.

Comment

Ha čuj, kad ignoriramo objektivne pokazatelje poput rezolucije i ostalih tehnikalija i dojam temeljimo isključivo na vlastitim preferencijama, bilo koja igra može izgledati bolje od bilo koje druge igre. Cel shading u bilo kojoj varijanti je svjestan stilski odabir koji neće svima sjesti i naravno da ga nema puno smisla uspoređivati sa stilovima koji više teže realizmu.

Kad pričamo o inFamousu konkretno, dvojku još nisam odigrao, ali prvi dio mi je bio iznenađujuće ružan. Određene stvari koje su pokušali izvesti nisu izgledale loše, no taj ukupni dojam o kojem pričaš meni je bio izuzetno loš, daleko iza cel shadeanih Crackdown igara te generacije (a o igrivosti da ne pričam). Ono što sam vidio od dvojke definitivno izgleda bolje, no vidim da su zadržali jednu stvar koja meni baš kvari dojam - zamućenje zbog konstantnog forsiranja depth of field efekata koji su na konzolama prošle generacije rijetko gdje bili kvalitetno izvedeni.

Comment

Pfuuu, pfuuu...de da obrišem prašinu sa ove teme zar zbilja nikog ne zanima ovo više? Gdje su fanboji Terry Crewsa bar? Eto izašlo ako koga zanima. Go old spice go!

Comment

Igrao 30-40 sati, završio kampanju dvaput, dobio sve achievemente. Fantastična Crackdown igra, mada mi fale neke stvari iz prva dva nastavka i ima nekih manjih nedostataka koji se nisu trebali potkrasti, s obzirom da je igra nekoliko mjeseci bila u fazi poliranja. Ali svejedno, superzabavna igra i mada mi je Sunset Overdrive još uvijek zericu bolji, ovo je dostojna zamjena u sličnom stilu.

Comment

Nemojte shvaćati insane cobru ozbiljno. On je stao i Kinect igrama u obranu prošlu generaciju.

Crackdown 3 sells 10% of Crackdown 2's sales on the UK (4,000 copies)
                            Last edited by Emilijo; 09-03-2019, 19:49.

Comment

Ja san odigra 15 min kod kolege jednog šta ima konzolu i to mi je bilo previše. Ova igra je uvreda za sve fanove serijala i općenito svakog ko je potrošija $60 za nju.

Comment

Working...
                              X