Announcement

Collapse
No announcement yet.

Xbox Live (X360)

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Xbox Live (X360)

Site

Topic za općenitu raspravu o Microsoftovoj Live usluzi na Xboxu 360.

Xbox Live unites gamers across Xbox One and Windows 10, so you can play with friends and connect with a massive community of players. Build your gaming legacy by unlocking achievements, sharing epic game clips, amassing Gamerscore, and perfecting your avatar. Stay on top of all the action, see what your friends are playing, follow your favorite games, start a party chat, and check out what’s trending. And take your games and friends with you, wherever you want to play.

Be part of the Xbox Live community

Xbox Live is a gaming community like no other. A place where challenges are faced, achievements are celebrated, and fun is embraced. Here, there's something for everyone and everyone is welcome.
    Play Together with Xbox Live Gold

Play with friends on the most advanced multiplayer network to build and compete in imaginative, awe-inspiring worlds, get free games and receive exclusive discounts. Take your game to the next level with Xbox Live Gold.

Get free games each month

Twice a month, Xbox Live gold members on Xbox 360 and Xbox One get exclusive access to a hand-selected collection of free games. With so many games to pay, now’s a great time to go Gold.
    Great deals and exclusive discounts every week

Each week, Xbox Live Gold members can save up to 50-75% on games, add-ons, and more.

Najavljene igre za Games With Gold 11/2015:

Xbox 360:

DiRT 3 (1.11-15.11)

Dungeon Siege III (16.11-30.11)

Comment

Black Friday sniženja za Xbox 360: http://www.xbox.com/en-us/black-friday/xbox-360-games

Comment

Otkad sam nabavio 360 negdje 2010 nisam bas koristio Live... Evo sad sam odlucio to nadoknadit. Gamertag je: KapetanSoda. Mozete i u sig-u vidjet.Slobodno neka doda tko god zeli i stavi svoj Gamertag takoder.

Comment

Originally posted by CaptainSodaPop View Post
          Otkad sam nabavio 360 negdje 2010 nisam bas koristio Live... Evo sad sam odlucio to nadoknadit. Gamertag je: KapetanSoda. Mozete i u sig-u vidjet.Slobodno neka doda tko god zeli i stavi svoj Gamertag takoder.
          Dodao sam te u friend listu

Comment

Prihvatio, tnx.

Comment

Iz nekog razloga te ne mogu vidjet na X360 friend listi, na Xbox aplikaciji normalno... :S Poslo sam opet friend request s Xboxa.

Comment

Originally posted by CaptainSodaPop View Post
                Iz nekog razloga te ne mogu vidjet na X360 friend listi, na Xbox aplikaciji normalno... :S Poslo sam opet friend request s Xboxa.
                Provjerit ću danas popodne kad dođem doma kakvo je stanje kod mene na konzoli

Comment

Ekstra me nervira prebacivanje licenci s x360 na x360 konzolu. Davno sam promjenio konzolu, prebacio apsolutno sve na novu i opet mi je pol contenta "zaključano" ukoliko nisam na liveu. Da stvar bude bolja purchase history na pc-u je prazan ilitiga no results, dok sve xbox one x igre su uredno prikazane. Ja bih sada dakle trebao svaki dlc, igru, itd obrisat i ponovo pješke ići instalirati na novu - staru konzolu (4 godine ili više). Licence su na konzoli, ali ne možeš do njih dok ih ponovo ne skineš. A da ne govorim koliko je stotina stavki pod tim historyem da mogu pol dana scrollat da bih našao što me zanima. A na kraju krajeva ni ne mogu na pamet znat koji vrag je na ovoj konzoli licencirano, a koji nije. Za popizdit!

insane_cobra , znaš kakav "lakši" način? Planiram spremit x360, ali bih volio da sve što je na njemu bude kako treba jer će kad tad ukinuti taj dio livea.

Comment

Mislim da se ne moraš brinuti da će ukinuti taj dio Livea, budući da bi sve BC igre trebale raditi i na svim budućim konzolama. Jedino ako će BC igre i one koje nisu BC tretirati različito, ali sumnjam.

Nisam to nikad morao raditi, ali mislim da nema drugog načina da se apdejtaju lokalne licence nego da sve opet skineš. Slažem se da bi trebala postojati bolja download history lista, ne znam zašto ne naprave nešto kao My Games and Apps na Xboxu One (mada ni to nije savršeno). No ako znaš što želiš instalirati, možeš direkno sa Storea, jedini je problem s delistanim igrama, njih ćeš morati tražiti po dowload history listi. Postojao je i download history na webu, ali to je prije nekog vremena uklonjeno, iz tko zna kojeg glupog razloga (samo za Xbox 360, za Xbox One i PC je još uvijek tamo).
                    Last edited by insane_cobra; 27-01-2019, 13:46.

Comment

Upravo sam izbrisao 34 igre i stavio skidati njih 33. Maknuli su sve marvelove igre i baš me zanima gdje ću naći marvel vs capacom 2 koji sam platio. Koja debilana, to ću se morati ubiti tražeći po historyu. Aposlutno očajno riješen ovaj dio na x360.

Comment

Working...
                      X