Announcement

Collapse
No announcement yet.

Xbox Live (XOne)

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Welcome to another edition of Games with Gold for Xbox One and Xbox 360! This month on June 1, infiltrate and dispatch your enemies in Assassin’s Creed Chronicles: Russia, then on June 16, control the power of the pantheon with the Smite Gold Bundle with content exclusive to Gold members. On Xbox 360 – and Xbox One via Backward Compatibility – we’ll have the classic racer Sonic & All-Stars Racing Transformed and the brick-building action title LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Con
    "I am the one who knocks"

Comment

Najs..AC će biti dobar za odigrat

Comment

Ajd molim vas ako mi netko može objasniti jednu stvar. Jednostavno mi nije jasno zašto kad preko konzole idem kupovati nešto od igara, za neke igre mi odmah pokaže cijenu i prihvača metodu plaćanja koju sam dodao preko konzole (kreditna kartica). Za druge neke igre (Red Dead Redemption) me prvo traži da upišem lozinku kako bih upče vidio cijenu igre. I onda mi prikaže cijenu u dolarima iako sam za valutu plaćanja odabrao GBP. I kad pokušam kupiti kaže mi da nisam dodao nuikakvu metodu plaćanja. Stvarno mi nije jasan taj zbrkani MS store

Comment

Jesi primjetio da ti je to razlika za koju konzolu je igra? X1 igre funkcioniraju savršeno, dok je druga priča za x360 igre gdje preusmjerava na store, opet traži verifikaciju i onda ako je igre regijski zaključana radi probleme.

Comment

Ovaj mjesec su podbacili
            Welcome to another Games with Gold reveal for Xbox One and Xbox 360! In July on Xbox One, blast your way through robot hordes in Assault Android Cactus, then experience one of the most innovative and humorous co-op puzzlers in Death Squared. On Xbox 360 and Xbox One via Backward Compatibility, we’ll start with the classic fighting game Virtua Fighter 5 Final Showdown, followed by the covert, action-adventure classic Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction. All games will be available exclu

Comment

Na koju shemu x1 pamti "save" igara?

Situacija je takva, da sam imao Game Pass i igrao Gears of War 4, te sam stigao do pola igra i posto renoviram vec 2 tjedna istekao mi je Game Pass, a u igru sam obrisao.
              Ako kupim sada fizicko izdanje igre i instaliram dali mogu nastaviti igrati gdje sam stao?
              By the way..imam Gold aktivan pa pretpostavljam da je negdje u "oblaku", ali sto u slucaju bez Golda?

Comment

Sve ti je spremljeno u "oblaku"
                Kad instaliraš i pokreneš igru možeš nastaviti gdje si stao ili krenuti ispočetka.
                Napravit će se sama sinkronizacija.

Comment

Originally posted by rjuzbasi View Post
                  Sve ti je spremljeno u "oblaku"
                  Kad instaliraš i pokreneš igru možeš nastaviti gdje si stao ili krenuti ispočetka.
                  Napravit će se sama sinkronizacija.
                  Jel "oblak" vezan uz gold?

Comment

Da,moras imati gold...

Comment

Hvala na pomoci!

Comment

Originally posted by Gaso View Post

Jel "oblak" vezan uz gold?
                        Do I need an Xbox Live Gold subscription to use cloud storage?
                        No. Anyone who is signed up for the Xbox Live service can store their saved games in the cloud.

https://support.xbox.com/en-US/game...me-saves-faq#75d596a485a3404f95eadb3f269ba1fc
                        Last edited by Bravebelly; 02-07-2018, 08:00.

Comment

Originally posted by Bravebelly View Post

Do I need an Xbox Live Gold subscription to use cloud storage?
                          No. Anyone who is signed up for the Xbox Live service can store their saved games in the cloud.

https://support.xbox.com/en-US/game...me-saves-faq#75d596a485a3404f95eadb3f269ba1fc
                          Jos bolje, istice mi gold jos malo, a ne bih uzimao za sada.
                          Hvala puno!

Comment

Originally posted by Leeloo View Post
                            Ajd molim vas ako mi netko može objasniti jednu stvar. Jednostavno mi nije jasno zašto kad preko konzole idem kupovati nešto od igara, za neke igre mi odmah pokaže cijenu i prihvača metodu plaćanja koju sam dodao preko konzole (kreditna kartica). Za druge neke igre (Red Dead Redemption) me prvo traži da upišem lozinku kako bih upče vidio cijenu igre. I onda mi prikaže cijenu u dolarima iako sam za valutu plaćanja odabrao GBP. I kad pokušam kupiti kaže mi da nisam dodao nuikakvu metodu plaćanja. Stvarno mi nije jasan taj zbrkani MS store
                            ja se isto mučim s ovim, probao sam i s VPN-om, ali ništa...
                            Pitat ću sutra frenda koji se s time bavi pa postam ako nešto saznam.

Comment

Dakle, uspio sam skinuti Virtua Fighter (X360) koji mi je besplatan uz Live Gold učinivši sljedeće:
                              1. stavio regiju konzole na United States (ne znam je li nužno)
                              2. u app storeu na konzoli otišao na igru, poklikao sve do upita za Billing Address
                              3. u Edgeu ukucao "izmišljenu" U.S. adresu
                              4. pod payment method stavio PayPal s HR karticom
                              5. skinuo besplatnu igru

eto, probajte pa javite rezultate

Comment

Working...
                              X