Announcement

Collapse
No announcement yet.

Xbox Live (XOne)

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Welcome to another edition of Games with Gold for Xbox One and Xbox 360! This month on June 1, infiltrate and dispatch your enemies in Assassin’s Creed Chronicles: Russia, then on June 16, control the power of the pantheon with the Smite Gold Bundle with content exclusive to Gold members. On Xbox 360 – and Xbox One via Backward Compatibility – we’ll have the classic racer Sonic & All-Stars Racing Transformed and the brick-building action title LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Con
    "I am the one who knocks"

Comment

Najs..AC će biti dobar za odigrat

Comment

Ajd molim vas ako mi netko može objasniti jednu stvar. Jednostavno mi nije jasno zašto kad preko konzole idem kupovati nešto od igara, za neke igre mi odmah pokaže cijenu i prihvača metodu plaćanja koju sam dodao preko konzole (kreditna kartica). Za druge neke igre (Red Dead Redemption) me prvo traži da upišem lozinku kako bih upče vidio cijenu igre. I onda mi prikaže cijenu u dolarima iako sam za valutu plaćanja odabrao GBP. I kad pokušam kupiti kaže mi da nisam dodao nuikakvu metodu plaćanja. Stvarno mi nije jasan taj zbrkani MS store

Comment

Jesi primjetio da ti je to razlika za koju konzolu je igra? X1 igre funkcioniraju savršeno, dok je druga priča za x360 igre gdje preusmjerava na store, opet traži verifikaciju i onda ako je igre regijski zaključana radi probleme.

Comment

Working...
          X