Announcement

Collapse
No announcement yet.

Xbox Live (XOne)

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Lux xox bdw dobro nam dosao na forum

mozes nam se i tu predstaviti...

http://www.reboot.hr/forum/forum/reb...predstavite-se

l.p

Comment

• Originally posted by insane_cobra View Post

Xbox Live Gold? Najjednostavnije i nešto jeftinije na cdkeys.com. Moguće je i direktno s Livea PayPalom, a od prošle godine je navodno moguće i sredstvima na Xbox računu (dakle, prvo Xbox Live gift card odgovarajućeg iznosa, a onda je time moguće platiti pletplatu).
      Na cdkeys.com sam često kupovao i imam samo dobra iskustva.

Comment

• Originally posted by Lux xox View Post
        Kako kupiti X box live u Hrvatskoj? Na zalost, regija nije registrirana za kupnju karticom, a Gift Card-on nije moguce.
        Osobno imam PayPal registriran na samoj Xbox konzoli i sve ok

Comment

• Crackdown, Xbox One i Xbox One X enhanced je od sad free na Storeu.

Comment

• As usual, December will bring along two titles for the Xbox One, as well as two for the Xbox 360. What isn't usual is that one of those games won't have any achievements.
            "I am the one who knocks"

Comment

• Da bi dobio 1 misec dodatno free uz 3 mounth pretplatu pokusavam dodati karticu na svoj account, međutim ne prolazi mi.
              Znam da postoje sve te restrikcije ali ne kužim kako "zapnem" kod poštanskog broja
              Jel to vezano uz profil. Dakle, ako san stavio da sam iz USA/UK mora biti njihova adresa/poštanski broj ili kako to funkcionira.
              Sex, Drugs, and Rock 'n' Roll ==> 70 - 80's
              Blowjob, Alcohol and Turbo 'n' Folk ==> 10 -20's

Comment

• Originally posted by Abacus View Post
                Da bi dobio 1 misec dodatno free uz 3 mounth pretplatu pokusavam dodati karticu na svoj account, međutim ne prolazi mi.
                Znam da postoje sve te restrikcije ali ne kužim kako "zapnem" kod poštanskog broja
                Jel to vezano uz profil. Dakle, ako san stavio da sam iz USA/UK mora biti njihova adresa/poštanski broj ili kako to funkcionira.
                Sta mozes dodat Hr kreditnu karticu na US ili UK acount?
                ​​​​​​Ja mislim da meni ovdje za DE acount mora bit i DE kreditna bilo da se radi o PSNu,Liveu ili eShopu

Comment

• Ja sam bez problema dodao poklon bon Visa Electron karticu.
                  A znam da bi mi već na tom koraku "zaglavilo" kada ju ne bi prihvatilo.
                  Sad samo ne znam, moram vidjeti jesam li stavio UK ili USA, jer mi sa postal code-om od Ney Yorka ne prolazi zadnji korak...
                  Sex, Drugs, and Rock 'n' Roll ==> 70 - 80's
                  Blowjob, Alcohol and Turbo 'n' Folk ==> 10 -20's

Comment

• Ja imam UK account i normalno sam dodao hr Visa karticu i od tekuceg i od deviznog. Postanski broj sam ja stavio iz UK.

Comment

• Eto i mene medju xbox fanove.. iako nisam bas neki fan.. imam sada xbox 360 i xbox one s, ponajvise zbog multimedije, ali i nekih igrica, kojih nema na playu ... Jako mi se svidja xb one kontroler, i puno bolji je nego ds4...

Comment

• Comment

• Zgodna stvar
                          Xbox Game Pass postaje još primamljiviji uz mogućnost osvajanja nagradnih bodova igranjem igara. Nažalost, zasad samo u Americi.

Comment

• Al samo USA...

Comment

• Tom Clancy igre na popustu,Division gold sa season passom samo 18eu spusteno sa 70 ili 80eu

Comment

• Hi, Xbox Game Pass friends! It’s time for another drop of games coming your way. In case you hadn’t already cried when you realized that your backlog of video games has grown that much larger, my apologies. And if you’re going to cry on the controller, make it player 2’s controller please. We’re taking you deep this time around. Deeep in the shadows, deeeep in the tombs, deeeeep into zombie territory, deeeeeep into the streets, deeeeeeep into Arkham, deeeeeeeep into the deeeeeeeepness.

Comment

Working...
                                X