Announcement

Collapse
No announcement yet.

Xbox Live (XOne)

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Xbox Live (XOne)

Site

Topic za općenitu raspravu o Microsoftovoj Live usluzi na Xboxu One.

Xbox Live unites gamers across Xbox One and Windows 10, so you can play with friends and connect with a massive community of players. Build your gaming legacy by unlocking achievements, sharing epic game clips, amassing Gamerscore, and perfecting your avatar. Stay on top of all the action, see what your friends are playing, follow your favorite games, start a party chat, and check out what’s trending. And take your games and friends with you, wherever you want to play.

Be part of the Xbox Live community

Xbox Live is a gaming community like no other. A place where challenges are faced, achievements are celebrated, and fun is embraced. Here, there's something for everyone and everyone is welcome.
    Play Together with Xbox Live Gold

Play with friends on the most advanced multiplayer network to build and compete in imaginative, awe-inspiring worlds, get free games and receive exclusive discounts. Take your game to the next level with Xbox Live Gold.

Get free games each month

Twice a month, Xbox Live gold members on Xbox 360 and Xbox One get exclusive access to a hand-selected collection of free games. With so many games to pay, now’s a great time to go Gold.
    Great deals and exclusive discounts every week

Each week, Xbox Live Gold members can save up to 50-75% on games, add-ons, and more.

Najavljene igre za Games With Gold 11/2015:

Xbox One:

Pneuma: Breath of Life (1.11-30.11)

Knight Squad (16.11-15.12)

Last edited by Virty; 29-10-2015, 13:34.

Comment

Black Friday sniženja za Xbox One: http://www.xbox.com/en-us/black-friday/xbox-one-games

Comment

Life is Strange Complete Season (Episodes 1-5) na sniženju za gold pretplatnike - £8.00
        https://store.xbox.com/en-GB/Xbox-On...e-03ecea13106d

Comment

Pozdrav svima! Ne znam da li na pravo mjesto postavljam upit... interesira me postoji li mogućnost preuzimanja xbox 360 igri koje su backward compatible sa XONE sa store-a ukoliko nemam X360. Npr. ove GOLD X360 free igre bi htio preuzeti ali kada idem preko xbox.com site-a javlja mi se poruka "Sorry Your purchase cannot be completed at this time. Please try again."

Nažalost nemam više X360 pa ne mogu preko njega.

Comment

Originally posted by jerrycro View Post
            Pozdrav svima! Ne znam da li na pravo mjesto postavljam upit... interesira me postoji li mogućnost preuzimanja xbox 360 igri koje su backward compatible sa XONE sa store-a ukoliko nemam X360. Npr. ove GOLD X360 free igre bi htio preuzeti ali kada idem preko xbox.com site-a javlja mi se poruka "Sorry Your purchase cannot be completed at this time. Please try again."

Nažalost nemam više X360 pa ne mogu preko njega.
            Također nemam više X360, ali sam uredno skinio neke X360 igre koje su backward compatible sa XOne.
            Probaj ih preuzet preko konzole (store). Doduše, jedino mi nisu prolazile one koje su free za gold pretplatnike, uvijek stoji "bundle only".
            Recimo, probaj skinit X360 igru The Witcher 2. Ona je trenutno besplatna. Meni uredno ide preko XOne konzole (store).

Comment

Uspio sam Witchera2 preuzeti ali kao sto si i rekao ove gold nikako. Hvala ti

Comment

Najavljene igre za Games With Gold 2/2016:

Comment

Gold x360 igre su uglavnom region lockane. Najjednostavnije riješenje je složit Tor Browser da ima US ili UK izlazni IP i onda ih se može "kupit" bez problema.

Comment

Ovaj Rainbow Six Vegas 2 koji je ovaj mjesec free mi se nece nikako skinut.Prvo nisam mogo to dodat uopce na account dok nisam UK IP sredio, sad kad imam u download history dode svaki put do 80 i nes % i banana. "Game can't be downloaded".Odem pogledat i sve sto imam je koruptirani file.Tako bude i sa i bez UK IP.A taman sam mislio uzet Gold radi free igri, za 50kn mjesecno se fakat isplati sve skupa al dzabe kad su ovakvi problem. XCOM sam normalno skinuo btw. Uspio sam i njega uhvatit dok je jos bio free.

Comment

Napravio sam klub Xbox Croatia pa navratite
                      Za sad klubovima mogu pristupati samo određeni ljudi u preview programu, ali kod sljedećeg velikog updatea će to valjda otvoriti svima.

Comment

Budem svratio

Comment

Imam 3 pitanja posto uzimam xbox one
                          1koji account napravit US ili UK
                          2 koje bonove je najlakse nabavit za live
                          3 dali cu moc koristit svoju visa karticu za kupovinu

Comment

Frend #IgneusDarkSide napravio je klub "Croatian gamers" na Xbox live-u, trenutno broji 133 membera...
                            Stvarno najlaksi nacin doci do nekog za multiplayer napucavanja. Ti klubovi su stvarno fenomenalna stvar

Ovo su samo neki:
                            FIFA 17 BALKAN
                            XBOX CROATIA
                            BATTLEFIELD 1 HRVATSKA
                            XBOX HRVATSKA
                            XBOX REPUBLIKA
                            ...

Za svakog ponesto
                            Last edited by Bravebelly; 16-02-2017, 18:19.

Comment

Mislio sam napraviti novi topic, ali s obzirom na posjecenost xbox djela foruma mislim da nema potrebe. Cisto informativno...

Xbox One dobiva Xbox Game Pass, tipa EA Access, gdje ce se moci odigrati hrpa Xbox exkluziva za mjesecnu naknadu.
                              Naknada jos nije poznata jer je jos u Alpha fazi, ali posto sam u Preview programu, dobio sam 1. mjesec free.
                              Trenutno je u bazi simbolicnih 20-ak naslova, ali kao sto se vidi iz att. taj broj ce se povecavati.

IMG_0141.JPG IMG_0137 (2).JPG

Updejtat cu post kada bude malo vise info-a..

Last edited by Bravebelly; 28-02-2017, 16:56.

Comment

Working...
                              X