Announcement

Collapse
No announcement yet.

Xbox One

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Ima Eneloopicu samo jednu u misu logy mx revolution evo vec 6 godinu za redom

Comment

• Ok, hvala vam ekipo.
      Zgodne informacije koje nisam uspio naći na internetu, a i trebalo bi mi dosta vremena da to sve otkrijem sam.
      Xbox One je prilično tih tijekom igranja i to je vrlo pohvalno. Konzola je topla ali nije pretopla tako da mi se i to sviđa...igram Halo 5 već par sati i sve je super.
      Ali se još uvijek privikavam Xbox One sučelju.

A što se tiče Eneloop baterija, imamo ih na poslu...tak da sam upoznat s njima, ali mi se čini da ih je šef poprilično platio.

Comment

• Ja isto koristim eneloop, crne i bijele.
        Crne su dugotrajnije i skuplje, te njih koristim za mis i tipkovnicu.

Bijele sam stavljao u fotoaparat i isto nisu lose.
        Sa crnim sam izrazito zadovoljan, te imam jos mislim dvije nove, koje prakticki dosad nisam niti trebao koristit.

Comment

• Mislim da bi te Eneloopice trebale doći 80-100 kn za dvije baterije s punjačem ili četiri bez punjača, tako da nije strašno. Postoji i brzi punjač koji je skuplji.

Što se tiče sučelja, nauči se koristiti Guide do kojeg dolaziš pritiskom na Xbox gumb. Iz njega možeš brzo doći do praktički svega. Za brzo kretanje između tabova koristi bumpere, odnosno L1 i R1 gumbe, a za brže kretanje po vertikali triggere.

Još jedna korisna stvar je Menu gumb, odnosno bivši Start. Pomoću njega dobiješ meni s kontekstualnim naredbama. Skini si i aplikaciju za smartphone i Windows 10, neke stvari je puno brže i ugodnije obaviti iz toga (recimo, pisanje poruka i unos kodova).

Comment

• Thnx... :P

S vremenom ću se priviknuti.

Još uvijek igram i upravo sam provjerio koliko se zagrijala nakon nekog vremena i izgleda da je slična temperatura. Sviđa mi se kako stvari stoje što se tiče temperature, a što se tiče buke koju stvara...hmmm...usporedim li sa svojom plejkom 4, Xbox One je potpuno tih. Gotovo da se i ne čuje; dok mi plejka buči skoro cijelo vrijeme dok igram.
            A i ovo s običnim AA baterijama, punjivim ili nepunjivim, mi je ok, možda čak i bolje od ugrađenih baterija. Možda...

Comment

• Jel zna netko jel se može kredit od microsofta iskoristiti za pretplatplatu na ea access?
              Dobio sam 5funti od ms-a, pa da ne trošim svoje ak već mogu njihovo.
              Probao sam kod add paypament označiti to, al mi se sivi...

Comment

• Gaso
                Ne,samo za kupovinu igra sa UK MS Stora
                "I am the one who knocks"

Comment

• Originally posted by rjuzbasi View Post
                  Gaso
                  Ne,samo za kupovinu igra sa UK MS Stora
                  Hvala na odgovoru!

Comment

• Prema neslužbenim informacijama, Microsoft planira na tržište izbaciti novu verziju elitnog kontrolera za Xbox One i PC.

Comment

• Yup!
                      • Rechargeable batteries, undetachable, MagSafe-like charge port.
                      • USB Type-C.
                      • Bluetooth on Win10.
                      • 3-level Hair Trigger locks.
                      • 3-Profile Switch.
                      • Longer key-travel for Paddles.

https://www.resetera.com/threads/rum...details.16504/

Comment

• Not bad!

Click image for larger version

Name:	237414014.jpg
Views:	1
Size:	83.3 KB
ID:	116506Click image for larger version

Name:	237414014alt1.jpg
Views:	1
Size:	64.5 KB
ID:	116507

Comment

• Baš si gledam uzeti Xbox One za brata malog (da mogu dobiti PS4 natrag) i vidim dosta povoljne cijene na Njuškalo da čak par igara za 1500 kuna. Da li se isplati uzeti recimo umjesto PS4 s obzirom da već imam FH3 na svom Windows accountu?

Comment

• Originally posted by Prayer View Post
                            Baš si gledam uzeti Xbox One za brata malog (da mogu dobiti PS4 natrag) i vidim dosta povoljne cijene na Njuškalo da čak par igara za 1500 kuna. Da li se isplati uzeti recimo umjesto PS4 s obzirom da već imam FH3 na svom Windows accountu?
                            Pred mjesec dana sam prodao svoj u top stanju za 1200 :/ Šta se nisi ranije javio. Naravno da se isplati! Konzola je odlična i imat ćeš priliku odigrat nekoliko odličnih ekskluziva.

Comment

• Originally posted by OverLord View Post

Pred mjesec dana sam prodao svoj u top stanju za 1200 :/ Šta se nisi ranije javio. Naravno da se isplati! Konzola je odlična i imat ćeš priliku odigrat nekoliko odličnih ekskluziva.
                              Ma iskreno samo me FH3 zanima I taj gamepass, to bi bilo savršeno! No ipak bih Xbox One S uzeo, on mi je nekako ljepši

Comment

• Uzmi S vrhunska all around konzola sa game pass-om
                                hehe skupljamo se polako

Comment

Working...
                                X