Announcement

Collapse
No announcement yet.

Xbox One

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by insane_cobra View Post

Svi analitičari samo nagađaju, ali ta brojka od 30 milijuna se vrti već odavno. Ovaj je inače dosta pouzdan i pred par mjeseci je rekao da je prodaja oko 35 milijuna. Dok smo još imali konkretne brojke, prodaja se uvijek kretala na otprilike polovici prodaje PS4. Dakle, prepolovi brojku za PS4, eventualno još mrvicu oduzmi i to je to.

Je, moš mislit kako se Microsoftu tresu gaće što je jedan lanac trgovina u Austriji, ako se dobro sjećam, naglo reagirao i odbio prodavati Xbox One. Game Pass nije negativno utjecao na prodaju Sea of Thieves, tako da tu u dogledno vrijeme nema nekog straha. A čak i da retaileri prestanu prodavati Xbox, što se realno neće desiti, Microsoft ima razgranatu mrežu vlastitih trgovina koje odnedavno dostavljaju čak i u Hrvatsku.
    To si zaključio prema 40 000 prodanih primjeraka (bez digitale) nakon prva 3 tjedna u Velikoj Britaniji, koje je sigurno boostano time što je Rare tamo domaći developer?

Comment

• Budući da se ovdje pričalo o utjecaju Game Passa na prodaju igara:

Comment

• Planiram ugrabiti Xbox One S ili X. Zanima me je li je itko od vas imao obje konzole? Na što bi trebao obratiti pažnju pri kupovini? Koliko je vidljivija razlika u prelasku sa S na X model?
        Imao sam hrpu prilika na InfoGameru probati obje verzije, ali si nisam bio dobar s vremenom.

Comment

• Nisam imao S ali imam X no kolege si imali S i osim sto je manja kompaktnija od S uz bolje vapor cahmber hladjenje dakle necujna
          i naravno jacio hw razlika je evidentna ali ! s je najbolji 4K BD all in one konzola uz game pass ispada bang 4 buck ;-)

Comment

• Ma stvarno nisam neka picajzla za viuzualni izgled igre. Mislim, volim vidjeti igru koja lijepo izgleda, ali ako je baš užasna razlika, onda bi išao na X.
            Jako mi se sviđa ta game pass šema, ali i BC mi je odličan. Svako malo dost dobri naslovi dobiju podršku za BC, a i propustio sam neke dobre naslove za One pa mi to izgleda kao dost dobra stvarčica s kojom bi se mogao počastiti.

Comment

• Uzo S/X neces pogrijesiti

Comment

• X takodjer donosi bolje performanse u dosta igara pa nemojte niti to zaboravit.
                PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Tako boljr ce se stariji naslovi koji ako su jos uz to x enhanced bolje ce se vrtit nego na S a to znaci da je more F-proff...

Comment

• Hvala na savjetima i to sve
                    Budem vidio na kraju mjeseca šta ću uzet pa možemo zaigrati nešto! Vidim da ima članova koji koriste One.

Comment

• Moze no frx i welcome 2 fammily in advance

Comment

• Originally posted by Clean Fox View Post
                        Planiram ugrabiti Xbox One S ili X. Zanima me je li je itko od vas imao obje konzole? Na što bi trebao obratiti pažnju pri kupovini? Koliko je vidljivija razlika u prelasku sa S na X model?
                        Imao sam hrpu prilika na InfoGameru probati obje verzije, ali si nisam bio dobar s vremenom.
                        Ja imam obje konzole i razlika je značajna, a kod enhanceanih BC Xbox 360 igara je jednostavno ogromna. Ni ja inače nisam neka picajzla po pitnju izgleda, ali razlike su očite i na 1080p ekranu. Ono što ćeš prvo primijetiti kod enhanceanih igara je to da je u pokretu slika puno čišća i stabilnija, nema raznog titranja i gubitka detalja zbog aliasinga. Ovo je dobar video za pogledati da bi se dobio uvid u kompletnu problematiku:

Kod igara koje nisu posebno enhanceane za X razlika je u dobrom dijelu slučajeva još uvijek vidljiva zbog 16x anizotropnog filtriranja tekstura. Ovo je ekstreman primjer samo za ilustraciju:

A naravno, tu su i značajno bolje performanse, ponekad i dvostruko bolje. Ako si ga možeš priuštiti, ja bih definitivno preporučio X, meni je vrijedio svake lipe.

Comment

• Kako funkcionira ovaj xbox one backwards compatibility? Igre izgledaju potpuno identično X360 verziji igre ili je grafika nekako poboljšana?

Comment

• ovisi o devovima ali znaju ih dobro uglancat

Comment

• Ček malo, XONE stvarno ima torrent aplikaciju? Tove se Torrex

Comment

• Moja trenutna postava
                                S tim da ce to vjv sve ic u prodaju pa si budem uzeo x1x i ps4pro...
                                Click image for larger version

Name:	
Views:	1
Size:	183.5 KB
ID:	137529

Comment

Working...
                                X