Announcement

Collapse
No announcement yet.

Xbox One X

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Hvala

Comment

• Originally posted by Simon View Post

Hvala
      Daj ak ces upgrade-at na SSD, napisi jel si koristio gornji guide i koliko je bilo komplicirano, mozda se i ja odlucim na SSD.

Comment

• Recimo, ako se netko sjeća stavljanja diska u prvi Xbox ili one peripetije sa network adapter i PS2 i HDD, e, ovo je jednostavnije. Na X1X je sata 3 pa SSD fino sjeda. I vidi se razlika, recimo, Division 2 nema onih pop up učitavanja

Comment

• Originally posted by brdjanin85 View Post

Daj ak ces upgrade-at na SSD, napisi jel si koristio gornji guide i koliko je bilo komplicirano, mozda se i ja odlucim na SSD.
          Javim , mada neće to biti uskoro, vjerojatno ću SSD uzeti tek početkom 8 mjeseca Ali svakako javim.

Comment

• jel postoji lista xbox usera?

Comment

• Originally posted by Genesis View Post
              jel postoji lista xbox usera?
              Misliš listu na forumu?

To imaš - KLIK

Comment

• razmišljam kupiti Xbox Elite Wireless Controller Series 2 kad izađe, pa me zanima da li se to isplati uzimati i po čemu je Xbox Elite Wireless Controller bolji od klasičnog kontrolera za XB1
                Last edited by Pokemon Master; 20-07-2019, 08:52.

Comment

• Originally posted by Pokemon Master View Post
                  razmišljam kupiti Xbox Elite Wireless Controller Series 2 kad izađe, pa me zanima da li se to isplati uzimati i po čemu je Xbox Elite Wireless Controller bolji od klasičnog kontrolera za XB1
                  Iskreno, ja ne mislim da je bolji toliko da opravda cijenu od 100+ £ ali ja ću ga kupit jer me cini sretnim

Comment

Working...
                  X