Announcement

Collapse
No announcement yet.

Xbox One X

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Odakle vi naručujete svoje XB1 X konzole? Priprema se neki popust?

Comment

• Idem promijenit gamertag, jer prije dosta godina ocito je taj mi bil fora, i onda mi to oce naplatit 8 funti. Reko nema veze nek je glupi gamertag. Ugl. posto sam friski tko zeli nek me doda. FurtiveDarac

Comment

• Btw sta je sa tom frend listom na boxu....posaljes nekome ili netko tebi zahtije a ispadne da ga folowas ili on tebe....ko nekakva mutava verzija fejsbuka.
        Ako sam nekome poslao frend inv onda to i zelim....
        Po mnogim stvarima sa softverske ili mrezne strane Sony je enormno naprijed ovi me ovdje maltretiraju sa jbnim social network pristupom od kojega mi se bljuje.
        PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• da prvo si folower i kada te on prihvati, tek ste onda frendovi...

Comment

• Nema nikakvih zahtjeva, pratiš koga god hoćeš. Ako ta osoba također uprati tebe, onda ste prijatelji.

Comment

• Originally posted by Leeloo View Post
              Odakle vi naručujete svoje XB1 X konzole? Priprema se neki popust?
              Da budem iskren osobno nisam vidio da se neki popusti na X1X spremaju kod nas, možda drugi članovi znaju.

Comment

• Originally posted by insane_cobra View Post
                Nema nikakvih zahtjeva, pratiš koga god hoćeš. Ako ta osoba također uprati tebe, onda ste prijatelji.
                Meni su ljudi sa foruma postali foloweri ali ja nisam dobio nista da folowam njih pa da na kraju balade postanemo frendovi, dzizzus sa microsoftom nike ni cudo sto im se winsi raspadaju.

Comment

• Čini se da je prvi Crackdown trenutno besplatan: https://marketplace.xbox.com/en-us/P...5-d8024d5307dc

Comment

Čini se da je prvi Crackdown trenutno besplatan: https://marketplace.xbox.com/en-us/P...5-d8024d5307dc
                    Mozda pripremaju teren za izlazak nastavka.

Comment

• Originally posted by MEGATAMA View Post

Mozda pripremaju teren za izlazak nastavka.
                      Pa to sigurno, sutra na X018 se očekuje više informacija o CD3. Osobno mi je to najiščekivanija igra od ovih koje imaju relativno skori datum izlaska, obožavam Crackdown.

Comment

• Dali se moze smanjit ovo svijetlo X na gamepadu?

Comment

• Originally posted by MEGATAMA View Post
                          Dali se moze smanjit ovo svijetlo X na gamepadu?
                          Ako imaš Elite kontroler, da. Na običnom možeš jedino ako imaš spojen Kinect, jer on automatski prilagođava svjetlinu Xbox gumba na kontroleru i konzoli količini svjetla u prostoriji. Inače, ne.

Comment

Ako imaš Elite kontroler, da. Na običnom možeš jedino ako imaš spojen Kinect, jer on automatski prilagođava svjetlinu Xbox gumba na kontroleru i konzoli količini svjetla u prostoriji. Inače, ne.
                            Imam ovaj sto sam dobio uz X,znaci ne

Comment

• Možeš nabaviti naljepnice, ako ti baš toliko smeta, mada bih ja preporučio da igraš u dobro osvijetljenoj prostoriji. Mrak zna biti dobar za ugođaj, ali oči su ultimativno bitnije.

Comment

Možeš nabaviti naljepnice, ako ti baš toliko smeta, mada bih ja preporučio da igraš u dobro osvijetljenoj prostoriji. Mrak zna biti dobar za ugođaj, ali oči su ultimativno bitnije.
                                OLED je savrsen za mrak,oci su mi odlicno i nakon x godina gejmanja Nezamislivo mi je gejmat u dobro osvijetljenoj prostoriji....ili gledat filmove, serije....
                                ​​​​​​
                                Nije bas toliko iritantno da idem ljepit naljepnice,eventualno cu kupit elite gamepad i rijesit problem.

Comment

Working...
                                X