Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tom Clancy’s The Division 2

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Tom Clancy’s The Division 2

The Division 2 je bio tema razgovora kao logičan sljedeći korak Massive Entertainmenta nedugo nakon izlaska prvog Divisiona. Danas je Ubisoft napokon odlučio potvrditi njegov izlazak.
    Tijekom streama “State of the Game” na Twitchu, Developeri iz Ubisofta su gledateljima potvrdili da rade na nastavku igre The Division.

Developeri su se odlučili za sasvim novu verziju igre umjesto ekspanzije jer smatraju da još uvijek postoji puno priča za ispričati unutar igre. The Division 2 će koristiti unaprijeđenu verziju Snowdrop enginea, koji developeri žele prikazati u novom svjetlu jer je dosta napredovao od izlaska prve igre prije dvije godine do danas.

Massive Entertainment je objavio službenu vijest o izlasku Divisiona 2 na stranici Ubisoftovih vijesti.

“Ovo je bilo tako nevjerojatnih nekoliko godina za naš tim u Massiveu! Kada smo prvi put započeli s radom na Tom Clancy’s The Division, znali smo da smo imali nešto posebno, i nešto u što smo vjerovali toliko jako da smo se potrudili osigurati da sve napravimo dobro. Također smo znali da to ne možemo odraditi bez vaše pomoći,” govori razvojni tim The Divisiona. Nakon kratke rekapitulacije povijesti igre, objavljuju sljedeće:

“Sretni smo što možemo javiti da radimo na Tom Clancy’s The Division 2.”

Ova vijest ne znači da će Ubisoft napustiti prvi Division. Najavljene su već dvije nadogradnje, 1.81 i 1.82, koje četiri nove misije donose u “legendary” težinu igre. The Division će također igrati posebnu ulogu nakon izlaska The Divisiona 2 — sadržavat će zadatke koje možete odraditi za otključavanje stvari u drugoj igri.

Tim je rekao da ćemo bilo kakve sljedeće informacije dobiti na budućim State of the Game streamovima, a zatim na E3 konferenciji u lipnju.

Tom Clancy’s The Division 2 je danas službeno najavljen!

Jako se veselim ovom projektu!
    Jako mi je žao što mu u prošlosti nisam pružao puno više vremena, no ispravit ću to malo prije izlaska dvojke.
    Prva divizija mi je jedna od najboljih Ubisoftovih naslova ikada...

Nadam se da će The Division 2 donjest pravu kampanju od minimalno 15 sati.
    To mi je jako falilo u prvoj igri...

Ujedno i jedina zamjerka za prvu igru...

Comment

Ja sam igrao prvi oko 120h na kompu i tek ga zapoceo na Playu ali stalno nove igre stizu pa nemam vremena.

Comment

Ista stvar...

Comment

U svakom slucaju u 120h sam se naigrao Divisiona i uzivao pa cu apsolutno uzet nastavak ali ovaj puta samo za Play.

Comment

Originally posted by MEGATAMA View Post
            U svakom slucaju u 120h sam se naigrao Divisiona i uzivao pa cu apsolutno uzet nastavak ali ovaj puta samo za Play.
            Na PS4 je to meni najbistrija igra koju sam ikada vidio na konzoli Pro. Rezolucija lomi.

Comment

ja bi ovo igrao 20 sati na dan da imam vremena, tako da nastavak uzimam po defaultu

Comment

Igrao prvi dio kad su bili oni free vikendi i meni je igra odlična samo pošto ovoj igri treba baš posvetiti puno vremena, a ima i hrpe drugih igara koje me zanimaju nikako se nisam odlučio da je baš uzmem. Drugi dio svakako nabavljam. Volio bi vidjeti i na neki način mogućnost upravljanja vozilima u igri.

Comment

https://www.eurogamer.net/amp/2018-0...-by-march-2019

3. mjesec 2019! Za manje od godinu dana! Još samo 10 mjeseci. Više se veselim ovom nego RDR2!

Comment

Da su dali neku pravu kampanju u jedinici, meni bi bila 10/10 igra, nadam se da će to ispravit s dvojkom. Koliko god da igra savršeno funkcionira onakva kakva je, prava klasična SP kampanja bi tu legla samo tako.

Comment

Sad na kraju teško da ću izdržati da ne kupim day one, a znam da ću se sjebati jer će opet trebati proći godina, dvije da to bude prava igra iako bi volio drugi dio vidjeti na nekim novim lokacijama, sela, šume itd.
                      A što se tiče kampanje, u prvom Divisionu kampanja i sve ostalo do levela 30 je ustvari samo tutorilal za ono poslje.

Comment

Originally posted by Cole™ View Post
                        Da su dali neku pravu kampanju u jedinici, meni bi bila 10/10 igra, nadam se da će to ispravit s dvojkom. Koliko god da igra savršeno funkcionira onakva kakva je, prava klasična SP kampanja bi tu legla samo tako.
                        Čisto sumnjam da će baciti neko težište na SP radnju i priču. Kako kaže kolega gore, SP je ustvari samo pro forma da te upozna sa mehanikom igre, pravi čar je u lootu, grindanju itd. Baš me zanima, kakav će biti koncept novog Dark Zonea. Kažu da će biti dosta promjena.

Comment

https://tomclancy-thedivision.ubisof...ame/en-us/beta

beta singup, požuriti ljudi

gameplay video!!! Ludilo! Predobro, najbolja igra na svijetu.

https://youtu.be/ev8b5432o6c
                          Last edited by ivan77; 10-06-2018, 22:10.

Comment

Id u p..... maternu ovo će biti igretina.
                            I kako pored ovakve igre bilo tko uopće može pomisliti na bilo kakvu FPS igru slične tematike, mislim co-op, multi, pvp, gdje može fps biti i blizu zabavan kao tps.
                            Znači kupuje se day one, uzima godišnji, zaključavam se, nema me mjesec-dva-tri.

Comment

Pise gameplay trailer ali meni ovo izgleda kao CGI.....ako su to djelovi in game onda nemam rijeci.

Comment

Working...
                              X