Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tom Clancy’s The Division 2

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Danas za season pass, 30.7 za sve. Odličan potez, ne sili te na kupnju

Comment

•  

Comment

• Originally posted by ivan77 View Post
        Danas za season pass, 30.7 za sve. Odličan potez, ne sili te na kupnju
        Kad ces se prikljuciti nasem klanu, ili imas neki svoj? Ajd daj xbox gamertag da te dodam, pa kad mali i zena budu spavali da bacimo zajedno jednom, ionako nas nema puno na Xboxu koji igramo.

Comment

• Lokacije ovih novih misija su prekrasne.
          U prvom dijelu igre nismo imali priliku ići na putovanja van glavne mape, sviđa mi se što su to ovdje uveli.

Comment

• Vratio se u igru, koji vrh igrivosti i zarazeeeee

Comment

• Originally posted by Simon View Post
              Vratio se u igru, koji vrh igrivosti i zarazeeeee
              A ne.

Jedino što meni malo kvari atmosferu je mali kapacitet inventorija, a sam sam si kriv jer ja sam tip "meni sve treba" i onda se zatrpam itemima pa poslije svakih par misija moram nanovo sve sortirati.

Comment

• Sad kako su ojačali skillove hrpa ekipe koristi skill buildove i jučer igram misije na heroic pošto kažu da sad heroic bossevi daju exotice odnosno imaju drop chance ali čini mi se da netko laže tu nekog jer koliko sam misija prešao ništa nisam dobio.
                Baš sam stronghold igrao, a bila ekipa samnom sa skill buildovima, trčim ja ono iznad mene ganjaju se dronovi naši i neprijateljski, samo čuješ trtrtrtrtrtr, okolo seeker mine se rolaju, skaču po zraku, gruvaju, čak koriste i one firefy pizdarije što prije nikad nitko nije koristio, ma filmovi Michael Baya su nula šta je ovo.
                Još sam bio nešto u k..... juče i ovo me skroz oraspoložilo, mislim da bi trebalo uvesti u zdravstvo Division kao terapija za liječenje depresije.

Comment

• Jucer sam opalio ove dvije nove misije.. Na challenge i nista nisam dobio korisnog.. Ili mi nemoj davat nista ili mi daj nesto sto je jace od trenutnog sta imam.. Uglavnom steta sto su samo dvije misije nadam se da ce ih biti jooos jer mi je vec pun kufer prelaska starih misija na raznim tezinama vec sve znam napamet di su tajna vrata di se kljucevi skupljaju itd itd daj mi nove misije..

Comment

• Jeli se isplati ovo uzimati ako nisi odigrao prvi The Division,mislim jeli se isplati uzimati samo radi SP kampanje i solo igranja iste.
                    Jos sam si davno mislio zbaviti prvi Division al' me bilo strah da cu baciti lovu a nisam znao kako funkcionira igra mislim jeli se moze igrati solo SP kampanja do kraja,i dali se moze blokirati npr neka konekcija da ti netko ulijece u misije.
                    Sada se razmisljam obje nabaviti,stuc prvu igru (koja je btw sada jeftinija) i onda ovo ?
                    Dvoumim se stvarno.Privlaci me igra.

Comment

• Ma slobodno.

Comment

• Krenuo danas igrat igru na PC-u. Bolesno kako dobro i detaljno to izgleda i još je bolesnije kada to sve leti na ULTRA postavkama u 60FPS-a. Sretan kao malo dijete. No atmosfera mi i dalje ne leži, odnosno puno mi je lošija od one fenomenalne iz jedinice. Ono se ne ponavlja. Prvi Division ću zasigurno igrat još jako puno sati. A možda krenem i ispočetka s njim, nakon što uložim stotinu sati u dvojku. Napucavanje mi je dosta bolje odrađeno, no zvukovi killova su mi nenadjebivi u jedinicu, pogotovo headshota; ono je najbolji zvuk u igrama ikad. Ali ovaj gameplay i napucavanje - smooth like a butter. Jel igra tko aktivno?

Comment

• Doći će idući mjesec novi update, nova specijalizacija i puno novih stvari.
                          Imam tank build, luđački dobar DPS cluch survival build i nedavno sam krenuo slagati seeker mine explosive skill build, nisam igrao od zadnjeg apparel eventa koji je bio u 8.mj. ali sad ću se opet malo vratiti da dovršim taj skill build.
                          Što se mene tiče bolja igra sa napucavanjem nije izmišljena.

Comment

• Meni je jedino krivo sta ne ubacuju nove misije ;( .. Jer fakat mi se neda igrat stronghold po 20 puta i jos na kraju dobijem bezveze loot.. Uopce neznam zasto ne ubacuju nove misije
                            . Sta nemaju ideje ili koji k.. Samo zamislite kakav bi show bio da naprave ko neku virusnu karantenu gdje virus pretvara ljude u zombije.. Isss bas bi mi to trebalo malo..

Comment

• Početna dva gameplay videa, leti ko ptica.

Comment

• Originally posted by Cole™ View Post
                                Početna dva gameplay videa, leti ko ptica.

Zivio Ryzen

Comment

Working...
                                X