Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tom Clancy’s The Division 2

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Samo par stvari (igrao sam pola sata)....
    1. Igra izgleda BOLESNO..... U maniri ostalih UBI igara, ali količina detalja je nevjerojatna
    2. Ovo je Division... Ekrani, fontovi, feeling pucanja, cover sistem..... To je Division.... Ne znam kako će izgledati cijela igra, ali ovako mi izgleda kao da su promjene bile minorne i da je ovo u biti Division 1.5

Comment

Ja sam gledao tu igru ali me uvijek nerviralo što u gameplay videaima skaču po zraku dmg counteri i što moraš ispucati cijeli magazin da ubiješ nekoga. Jel i ovdje tako?

Comment

Ako bude kakva open beta možda probam. Ovo je loot shooter kojem bih mogao dati šansu.

Ima li PVP ili je samo coop?

Comment

Originally posted by mullet View Post
          Ako bude kakva open beta možda probam. Ovo je loot shooter kojem bih mogao dati šansu.

Ima li PVP ili je samo coop?
          Hoćeš kod/invite?

Comment

Ako imas viska mozes i meni baciti?

Comment

ok, moram vas sve prvo dodati na uplay... popodne kad dođem doma (samo mi šibnite nick). imam jedan kod i tri invajta (barem mislim )

Comment

Originally posted by Steelo View Post

Hoćeš kod/invite?
                ajde daj zašto ne. pa da probam

edit: ustvari ne treba. Trenutno neam ps+ a ne uzima mi se zasad. Jedino ako ne treba ps+ za sudjelovanje
                Last edited by mullet; 07-02-2019, 12:53.

Comment

I ja sam upao u ovaj closed beta, ali na PC-u. Ne znam gdje se nalaze ovi kodovi/pozivnice za prijatelje...
                  KONFIGURACIJA
                  CPU:Intel Core i5 7600K 3,8GHz, 6MB, LGA 1151
                  MATIČNA:Gigabyte Z270-H3DP-CF, 4xDDR4, S.1151, KabyLake
                  GPU:Intel HD Graphics 630 / MSI GeForce GTX 1070 QuickSilver 8GB OC GDDR5
                  RAM:Patriot Viper4, 2400Mhz, 16GB (2x8GB), CL15
                  MONITOR:Acer CB271Hubmidprx, 27 inča, 2560x1440
                  PERIFERIJA:TIPKOVNICA: Speedlink Gaming Iovia tipkovnica; MIŠ: Speedlink XITO 3.200 DPI gaming, crno-crveni
                  Ostalo:HDD: Toshiba DT01ACA300, 3TB 7200 RPM, 64MB Cache; SSD: SanDisk Z400S 256GB; CASE: Kućište Fractal Define R5, black; CPU FAN: Scythe Mugen MAX, SCMGD-1000; NAPAJANJE: Fortron Hydro G 650W 80+ GOLD; OS: Windows 10 Home Retail

Comment

Private beta

KONFIGURACIJA
                    CPU:Intel Core i5 7600K 3,8GHz, 6MB, LGA 1151
                    MATIČNA:Gigabyte Z270-H3DP-CF, 4xDDR4, S.1151, KabyLake
                    GPU:Intel HD Graphics 630 / MSI GeForce GTX 1070 QuickSilver 8GB OC GDDR5
                    RAM:Patriot Viper4, 2400Mhz, 16GB (2x8GB), CL15
                    MONITOR:Acer CB271Hubmidprx, 27 inča, 2560x1440
                    PERIFERIJA:TIPKOVNICA: Speedlink Gaming Iovia tipkovnica; MIŠ: Speedlink XITO 3.200 DPI gaming, crno-crveni
                    Ostalo:HDD: Toshiba DT01ACA300, 3TB 7200 RPM, 64MB Cache; SSD: SanDisk Z400S 256GB; CASE: Kućište Fractal Define R5, black; CPU FAN: Scythe Mugen MAX, SCMGD-1000; NAPAJANJE: Fortron Hydro G 650W 80+ GOLD; OS: Windows 10 Home Retail

Comment

Skoro izgleda kao jedinica koju su najavili prije watered down verzije.

Comment

Zahtijevnije od jedinice i to poprilicno, 1080p/60fps lock su nedostizni na gtx1060 osim uz spustanje vizuala.

Comment

Hmm dost zanimljivo mi izgleda.

Čak bih možda uzeo ovo na plejci igrat. Čini mi se više kao console igra.

Comment

Dzizzus a na mojoj grafi je realno negdje 40fps u 1080p posto mi overclock od 1500mhz vise nikako ne drzi.
                            Prvi dio mi se odlicno vrtio na 1080p

Last edited by MEGATAMA; 07-02-2019, 18:49.

Comment

Originally posted by ShyGuy View Post
                              Hmm dost zanimljivo mi izgleda.

Čak bih možda uzeo ovo na plejci igrat. Čini mi se više kao console igra.
                              Zato jer nije strategija ili?

Comment

Pa nez ima mi taj neki console feel. Ne izgleda mi kao da moram jako precizno nišanit sa snajperima, neki ludi PVP ili tako nešto. Ili ima?

Comment

Working...
                                X