Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bloodstained: Ritual Of The Night

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Bloodstained: Ritual Of The Night

Nadolaća metroidvanija od kreatora popularnog Castlevania Symphony Of The Nighta. Kao i u slučaju Capcoma, kreativni kadar Konamija se razbježao i sada kick startaju projekte na sve strane. Sutra izlazi 8 bitni spinoff Bloodstained Curse Of The Moon što me i potaklo da otvorim temu. Kupuje li tko?

U linku je trailer za ovaj nadolazeći spinoff. A "glavna" igra još nema datum izlaska. Nakon dugo čekanja, fanovi Castlevanije sad uz metroidvaniju dobivaju i klasičnu NES Castlevaniju u stilu Dracula's Cursea. Zanimljivo je što je ovaj spinoff nastao u šali. Fanovi su u šali predložili Iggi da kao stretch goal Kickstarter kampanje napravi i 8 bitnu igru u stilu originalnih Castlevanija, što je ovaj ozbiljno shvatio. Projekt je pripao Inti Createsu koji su poznati po raznim retro indie projektima, uključujući Azure Striker Gunvolt i Mighty Gunvolt Burst.

Zadnji trailer s Direct-a. Igra izgleda puno bolje od onog što se prije prikazivalo. Pozadine su puno šarenije i pune detalja.

Konačno smo dobili i okvirni release date. Ljeto 2019.

Comment

Odlicno izgleda za jednu 2D igru.

Comment

Originally posted by mullet View Post
        Zadnji trailer s Direct-a. Igra izgleda puno bolje od onog što se prije prikazivalo. Pozadine su puno šarenije i pune detalja.

Konačno smo dobili i okvirni release date. Ljeto 2019.
        S obzirom da je ovo castlevania u svemu osim imenu, igram prvi dan.

Comment

Full sam suzdrzan,najbolja Castellvania mi je i dalje Simphony of the Night i ovdje mi likovi nekako djeluju pomalo floaty tojest kao da nemaju onu direktnu preciznost upravljanja.....vidjet cemo.

Comment

Meni isto fantasticno izgleda...i usudio bi se reci da se glavni lik prakticki identicno krece kao i Alucard u SOTN.!

Comment

Evo jedan netipičan trailer, koji uključuje negativan feedback. Igra izgleda puuuuuno bolje od onih ranih, ružnjikavih snimaka. Pogledajte dio na 0:55, wow koja razlika.

Comment

Meni je čak i igra ok izgledala ranije za 2d metroidvania igre, ali vidljiv je velik pomak na bolje. Veselim se igri, iako će mi bit čudno igrati na TVu, a ne handheldu.

Comment

Imaš i Switch verziju ako preferiraš handheld.

Comment

Comment

Working...
                    X