Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sekiro: Shadows Die Twice

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by Picek View Post

Da, krenuo sam igrati jedan DLC, ne znam sad koji i tu sam stao jer je uletilo nešto drugo. Istina, bilo je dosta teško jer imam osjećaj da je potreban level za prvi DLC puno viši od levela s kojim završiš igru i da su tu malo ukakali stvar jer su to tako napravili.

Idemo sad na on-topic, ovo je tema za Sekiro
    Vidim da si još miljama daleko do platine u Sekiru

Samo lagano

Comment

• Ova igra još uvijek izbjegava biti na nekoj akciji

Comment

• Originally posted by Ash_to_Ash View Post
        Ova igra još uvijek izbjegava biti na nekoj akciji
        Ma neće ni biti tek tako brzo na nekoj velikoj akciji. Možda pred Božić

Comment

• Originally posted by darijoman View Post

Ma neće ni biti tek tako brzo na nekoj velikoj akciji. Možda pred Božić
          Nije niti to loše, samo neka bude. Bolje i tako nego da sad uzmem po večoj cijeni pa se jedno vrijeme nit ne usudim igrati

Comment

• Došao sam do zaključka da se igre poput Sekira koje su na glasu kao teške igre drže iste šablone.
            Jer zašto je igra teška, teška je samo zato što ti neprijatelji rade ogroman damage i to je u globalu to, tako mogu da žele svi imati teške igre o kojima bi se pričalo.
            Također je i zajednička stvar autosave odnosno kažnjavanje igrača ako 2x za redom umire oduzimanjem xp, golda i sl. U Niohu kad umreš ostane na tom mjestu grob do kojeg moraš doći da povratiš izgubljeni xp i ostalo, a u Sekiru ako umreš dva puta za redom isto gubiš osvojeni gold i xp, princip je isti.
            E sad kako bi Sekiro zaista trebao izgledati kao teška igra, ne sa nanošenjem ogromnog damagea od strane neprijatelja već kad bi AI bio dovoljno pametan, a u Sekiru su protivnici malo je reći glupi. Oni slijede svoju rutu kretanja i nema veze ako neprijatelj odjednom naleti na genocid koji si upravo napravio, leševi oko njega, on ne reagira, samo slijedi svoj put kretanja. Nema veze ako ubiješ neprijatelja par metara od drugog, pa i ćorav bi te skužio ali ne, ovdje ovaj ni da trepne i strpljivo čeka da i njega stealth killaš.
            Izrokam lika na krovu, padne točno pred nogu drugog neprijatelja na tlu ali ovaj dolje to lagano ignorira, prođe i čeka da na njega skočim sa krova pa se pridruži ležanju kolegi dolje.
            Sad da ja vidim neprijatelja i idem mu se prišuljati sa leđa i znam sigurno da se on neće naglo okrenuti i iznenaditi me jer oni blesavo slijede svoju programiranu putanju kretanja.
            Bossevi su teški ali opet iz istog razloga, ogroman damage, ponašaju se striktno po šabloni i kad ga naučiš možeš ga proći bez primljenog udarca jer neće te ni u kojem trenutku nečim novim iznenaditi.
            Teška igra jer ti neprijatelji rade ogroman damage što je po meni krivi pristup, teška igra bi trebala imati iznimno pametan AI sa kojim bi se morao nadmudrivati i koji bi se prilagođavao tvom stilu igranja te učio od tebe.

Comment

• Ne bi se baš u potpunosti složio sa tvojim postom.

Nanošenje protivničke štete svakako igra bitnu ulogu, ali od tebe se traži da budeš pametan pa da naučiš protivnički šablon napada i da ne radiš iste greške a ujedno traže se i dobri refleksi da u pravom trenutku ispravno postupaš. U tome se ogleda težina Sekira.

Koliko si vješt da naučiš protivničke napade i od istih obraniš toliko ti je igra teška

Kad bi neprijatelj učio od tebe i prilagođavao se tvom stilu tko bi igrao Sekiro

Comment

• HanzoHattori i darijoman ja bih rekao da je istina negdje između ​​​​​​​

Comment

• Picek Zato postoji šah

Comment

• Jeli ima itko da je ovo zavrsio od ekipe ovdje .
                    Ja da sam nastavio ovo igrati pocinio bih suicid.

Comment

• Originally posted by The One View Post
                      Jeli ima itko da je ovo zavrsio od ekipe ovdje .
                      Ma ima nas nešto sitno koji smo završili.

Ja sam odradio tri završetka. Četvrti i zadnji ću nekom drugom prilikom

Comment

• Ja sam odradio jedan kraj, pa zapoceo NG+ u kojem budem isao na Shura ending. Ali ne tako skoro.

Comment

• Originally posted by Picek View Post
                          HanzoHattori i darijoman ja bih rekao da je istina negdje između ​​​​​​​
                          Eto složit ću se sa time.

Comment

• Originally posted by The One View Post
                            Jeli ima itko da je ovo zavrsio od ekipe ovdje .
                            Ma ima nas, ne toliko puno ali ja bi reka 10ak

Comment

• Meni je i dalje igra mrak, tako da idemo prema kraju, a i NG+ planiram, ako je uspješno završim, naravno.

Comment

• Kako igram tako sve više sa nestrpljenjem čekam sljedeću boss borbu i razočaram se ako se ispostavi da mi je bila prelagana. Jesam li ja normalan?

Comment

Working...
                                X