Announcement

Collapse
No announcement yet.

Control

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Control

PROIZVOĐAČ:Remedy Entertainment
    IZDAVAČ:505 GAMES
    ŽANR:Akcijska avantura/TPS
    PLATFORMA:PS4/XONE/PC
    DATUM IZDAVANJA:

Comment

nez djeluje slicno QB-u ali odlicna grafika...

Comment

E ovo me bas jako zanima , bas mi je privuklo paznju , sudeci po onome sto sam procitao malo vezano za radnju nadam se pricu nesto u stilu Dejvid Ajkovih knjiga i Dosijea X , a takvih igara svakako fali.

Napokon nesto novo najavise a da nisu zombiji, razne karakondzule , virusi , postapokalipticno okruzenje , sto je vec zaista uzasno pocelo da smara.

Comment

Ovo bude 10/10 igra.

Comment

Ova mi je igra skroz prošla ispod radara. Jako se slabo priča o njoj. Izgleda skroz odlično i baš mi se igra neki Max Payne tip igre. Ako ne bude neki eksperimentalni proljev i ako akcija bude super i u prvom planu ovo će biti pun pogodak što se mene tiče.

Comment

Originally posted by mullet
              Ova mi je igra skroz prošla ispod radara. Jako se slabo priča o njoj. Izgleda skroz odlično i baš mi se igra neki Max Payne tip igre. Ako ne bude neki eksperimentalni proljev i ako akcija bude super i u prvom planu ovo će biti pun pogodak što se mene tiče.
              Jesi igrao quantum break? Ovo bi trebalo biti najsličnije tome.

Comment

Nisam igrao. Igrao sam Alan Wakea i MP igre. Nemam xbox a ne igram bas vise na pc. Za Quantum Brake su bile neke kritike da je failao kao tv serija format.

Comment

ne znam još što da mislim o ovoj igri ali odjednom mi se igra opet quantum break. meni predobar

Comment

Comment

Cak i ovaj hibridni ray trace nacin donosi u igre onu mekocu prikaza kakvu ima CGI.

Comment

Comment

Nista, skuzio sam da kolega iznad vec uplodao.
                          Last edited by brdjanin85; 20-12-2018, 16:43.

Comment

Comment

Izgleda jako dobro, no nisam znao da ćemo moć letjet, odnosno levitirat. Al ovo bih nabavljao definitivno za PS4.

https://youtu.be/J5SkgAFtadA">https://youtu.be/J5SkgAFtadA" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">

Comment

Working...
                              X