Announcement

Collapse
No announcement yet.

Assassins Creed Odyssey

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Govorim o razlici igre na konzoli pri 4K rezoluciji i igri koju sam igrao na svom PC-u.

Comment

• Radim li nešto krivo u igri ili se mora baš toliko grindati? 38 sati sam u igri i tek sam level 27. Vidim da su neki questovi level 50 i teško da ću izdržati tako dugo. Koliko se sječam Origins je bio puno bolji po tom pitanju.

Comment

• Ma vrijedi grindat, jedino ako ti je odbojan setting i istraživanje predivne Grčke. Ali isplati se kompletirat igru. Ja sam u prvome navratu nakon sedamdeset sati tek otkrivao neke vrlo bitne i zanimljive stvari...

Comment

• Sviđa mi se taj svijet i sve to samo nekako nisam ljubitelj jako dugih igara.

Comment

• Meni je isto ova igra predivna i stvarno bolja od Originsa. Ok, sve stoji za jahanje, nije RDR 2 i borba nije Dark Souls ili Witcher, al unatoc tome jako dobra zabava!

Comment

• Nevjerojatno koliko je ovo zarazna igra. Trenutno su i novi wolf i Division 2 na pauzi radi ovog.
              Igram na nightmare, i jako sam se mucio sa prvim otokom i prvim misijama za spartance, ali pravi horror je nastao kad sam stigao na prvi conquest bitku.
              Doslovno su me one shotali. Trebao sam je 10 puta kombinirat abilities da prodem to. Onda su mi doslovno 3 sata proletila skakanjem po otoku i mlacenjem vukova
              i vojske svih boja. Igram sa Kasandrom tako da cu povalit i kozu ako moze, ne bitno jel musko il zensko

Comment

• Uzeo season pass i planiram se igri vratit do kraja mjeseca i onda joj se u potpunosti posvetit

Comment

• Originally posted by Ash_to_Ash View Post
                  Uzeo season pass i planiram se igri vratit do kraja mjeseca i onda joj se u potpunosti posvetit
                  Ja sam završio prve dvije regije no baš sam ono sezonski igrač (radnik)

Praktički igru upalim 1-2x tjedno i laganini. Ne znam, budem vidio koliko će mi uopće trebat da ju završim. Možda stignem do izlaska idućeg nastavka i njegovog DLCa.
                  U principu shvatio sam da je bolje takve igre koje sigurno imaju DLXi to dobar DLC - kupiti kasnije. U suprotnom sma nabrijan, pređem cijelu igru. Za par mjeseci dođe DLC, nit mi je za kenut ispočetka niti mi je za uskočiti direktno u igru jer imam hrpu ability-a i drugih gluposti koje vioše ne znam čemu točno služe ili kako se pravilno koriste. Tako da na kraju dosta velik broj DLC-a u takvim igrama na kraju niti ne odigram...

Srećom s ovim sam tek krenuo pa će imati moju punu pažnju

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post

Ja sam završio prve dvije regije no baš sam ono sezonski igrač (radnik)

Praktički igru upalim 1-2x tjedno i laganini. Ne znam, budem vidio koliko će mi uopće trebat da ju završim. Možda stignem do izlaska idućeg nastavka i njegovog DLCa.
                    U principu shvatio sam da je bolje takve igre koje sigurno imaju DLXi to dobar DLC - kupiti kasnije. U suprotnom sma nabrijan, pređem cijelu igru. Za par mjeseci dođe DLC, nit mi je za kenut ispočetka niti mi je za uskočiti direktno u igru jer imam hrpu ability-a i drugih gluposti koje vioše ne znam čemu točno služe ili kako se pravilno koriste. Tako da na kraju dosta velik broj DLC-a u takvim igrama na kraju niti ne odigram...

Srećom s ovim sam tek krenuo pa će imati moju punu pažnju
                    Onda će ti trebat vremena da sve završiš Meni je ostala zsamo zadnja epizoda zadnje ekspanzije, a utukao sam u igru cca 150h, računam da će na kraju biti ukupno cca 160h sa svim ekspanzijama.

Comment

• Originally posted by Picek View Post

Onda će ti trebat vremena da sve završiš Meni je ostala zsamo zadnja epizoda zadnje ekspanzije, a utukao sam u igru cca 150h, računam da će na kraju biti ukupno cca 160h sa svim ekspanzijama.
                      Sad sam još 2h potrošio u igri. I ukupno sam na 8h Tako da da, ima potencijala.

uz to sam odmah uzeo i perma boost 50% više exp-a i 50% više love. Jer na ovaj način ne budem nikada završio.

Comment

• Baš sam pokrenuo nešto igru i sjetio se zašto sam stao sa igrom...
                        Živcirao me lvl scaling i čeko sam patch koji će dati opciju da ga možemo isključiti!

Inače, utuko do tada 23 sata i prešo 24% igre...

Sada na jesen ću ga preći, ali mislim da ću morat krenut od početka jer mi je priča malo u magli..
                        Znam da su me se likovi na početku dojmili više nego u Originsu koji je meni bio odličan

6375 x 2104

Last edited by doktor1; 06-08-2019, 08:33.

Comment

• Dakle stigao je još jedan nastavak besplatnog dijela priče za AC: Odyssey - Lost Tales of Greece, Old Flames Burn Brighter

A na kraju mjeseca nam stiže baš kao i u Originsu - Discovery Tour dakle moći ćemo u malo više obrazovnom karakteru posjetiti antičku Grčku!

Yeah, that was a rather cheesy headline, but it is the title of the new Lost Tales of Greece episode for Assassin’s Creed Odyssey. The next free episode of Lost Tales of Greece, Old Flames Burn Brighter, releases today for Assassin’s Creed Odyssey. In the episode, Kassandra receives an invitation from Anais to visit her …

Comment

• Opa!
                            ​​​​​

Comment

• Igram igru s takvim guštom, što u ono vrijeme nisam vjerovao, kada sam bio na sedamdesetom satu i na pola main igre na PC-u. Čak mi je i gušt proći sve one misije koje sam vidio već i što znam što me čeka. I dalje me veseli čišćenje outpostova, odnosno fortova, upitnika i ostalih svih lokacija. Jedino mrzim sve one grobnice, jer su sve iste na isti kalup, a nimalo domišljate, kao što su bile piramide u Originsu. Iako znam podosta ljudi koji su mi inače super dragi kolege, jednostavno nemogu pojmit da netko igra s Alexiosom umjesto Kassandrom, jer je priča definitivno rađena za nju, ali dobro. Prvih dvadeset sati sam igrao na 4K TV-u, a sada se vraćam na monitor i "ružnih" 1080p.

Atmosfera i Grčka je meni već za 80 ocjenu, dodaj tu fantastičnu priču i fenomenalne likove i evo novih 10, odnosno za 90, a količina sadržaja i kvaliteta igre je takva da će to opet biti još jedna za mene 10/10 igra. Pogotovo kad utučem 200+ sati u nju sa svim kompletnim sadržajem. Dosad mi je daleko najbolji trenutak u ovih 20 sati bio kada se susretnem sa Brasidasom!

Comment

• Dakle, odgovorno tvrdim, da je ovaj legendarni vepar na Nightmare tezini, cista Dark Souls/ Bloodborne razina borbe

Comment

Working...
                                X