Announcement

Collapse
No announcement yet.

Assassins Creed Odyssey

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Assassins Creed Odyssey

PROIZVODJAČ;UBI Soft Montreal
    IZDAVAČ:UBI Soft
    ŽANR:Akcijska avantura
    PLATFORMA:PS4/XONE/PC
    DATUM IZLASKA:4.10.2018

nastavilli su i dalje biti odlicni

Comment

Pauzirali su malo jer su i sami skuzili da su se igracima zgadili njihovi nastavci svake godine a sad ce opet izbacivat ali svakih 6 mjeseci.
      Nisam kupio onaj zadnji AC niti me privlaci u moru igara....

Comment

ovo je drugi development team tak da je ova igra u izradi zadnje 2+ godine i razvijenija je od Origins u svakom pogledu

Comment

Meni je ovaj setting anticke Grcke pun pogodak..obozavam to vrijeme!

Comment

Ovo je AC naslov koji cu konacno zaigrat nakon duze pauze od ovog serijala. Ovo me dosta podsjeca na meni najdrazi naslov Black Flag zbog okolisa, bitki brodovima na moru, ronjenje, itd.
            Anticka Grcka je pravi pogodak i za mene. Negdje na youtube se spominju i Minotaur i Meduza, pa mozda i njih budemo sorali u igri?

Drago mi je da ovo radi drugi studio i da je za promjenu vec duze vrijeme razvoju, to bar daje slutiti da ce igra bit kvalitetna a ne samo jos jedna stampa na tekucoj traci.

Comment

Originally posted by GreenArrow View Post
              Ovo je AC naslov koji cu konacno zaigrat nakon duze pauze od ovog serijala. Ovo me dosta podsjeca na meni najdrazi naslov Black Flag zbog okolisa, bitki brodovima na moru, ronjenje, itd.
              Anticka Grcka je pravi pogodak i za mene. Negdje na youtube se spominju i Minotaur i Meduza, pa mozda i njih budemo sorali u igri?

Drago mi je da ovo radi drugi studio i da je za promjenu vec duze vrijeme razvoju, to bar daje slutiti da ce igra bit kvalitetna a ne samo jos jedna stampa na tekucoj traci.
              Ima u traileru, na stotinku se vidi Minotaur...tak da je on siguran..😊

Comment

Napisali su da drugi studio radi vec 3 godine na ovoj igri.
                Nece mi biti day one igra ali s obzirom da izlazi u oktobru uskoro ce i blagdani pa mozda tele2 flood trziste sa novim primjercima za 250 hrk kao i prosle godine Isplati se pricekati
                Jako se se veselim ovome.

Kak kaže i darkfenix ovo vrijeme isto jako volim i preferiram. Sama epika se veže uz to

Comment

Hoće biti DLC Otok Lesbos sa ženama koje se igraju?

Comment

A posto su rekli live service i stalno apdejtanje sadržaja postepeno ce otkrivati i dijelo tijela, cica, guzica itd.
                    KAsnije ako platis dovoljno mozes i gangbang vidjeti, odnosno otok lesbos cam show

Comment

Originally posted by ivan77 View Post

Comment

Indalecio a vriscim jbt..

Comment

Originally posted by ivan77 View Post
                          Kad su zene imale repove anyone

Comment

iskreno, s obzirom na golotinju i koliko je accurate bio origins, ako ovo neće imat lesbos i hrpou golotinje i ostalih...takvih stvari, bit ću iznenađen

Comment

Ako customize brodova bude imalo blizu Black Flag igre, ja zadovoljan. Samo se nadam da nece trebat trazit ona velika zvona i specificne lokacije kako bismo mogli roniti u igri.
                              Imam dojam da ce zidine grada biti dosta sarene, sto ce davat i ljepsi colorful dojam. Jos da i optimizacija bude na mjestu.

Comment

Working...
                              X