Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tom Clancy's: The Division

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Čovječe, čitam vaše postove i uspoređujem sa svojim iskustvom.... dodše imam 100+ sati u igri, ali mi je nakon nekog vremena postala totalno nezanimljiva, čisti grind... kad se sjetim onih "raida", pola sata pucanja u jednog enemya da bi mu health spustio za pola.... slom živaca.....

Comment

• Originally posted by Steelo View Post
      Čovječe, čitam vaše postove i uspoređujem sa svojim iskustvom.... dodše imam 100+ sati u igri, ali mi je nakon nekog vremena postala totalno nezanimljiva, čisti grind... kad se sjetim onih "raida", pola sata pucanja u jednog enemya da bi mu health spustio za pola.... slom živaca.....
      To Diablo 2/3 grindanje za bolju opremu je bolje od seksa

Comment

• Nisam igrao dugo pa ne znam da li su štogod promijenili po tom pitanju, ali postoji grajndanje i "grajndanje".... Kada ti treba 10 prelaska jednog raida da dobiješ oružje sa solidnim rollom, popizdiš...

Comment

• Upravo level 30. E sad, neka lootanje i grindanje počnu!

Comment

• World tier 2 i farmanje za set gear, koji gust

Comment

• Originally posted by ivan77 View Post
              World tier 2 i farmanje za set gear, koji gust
              Ja sam apsolutno uzivao u atmosferi te igre,tu je grafika ispala apsolutno bitna jer su tako docarali taj ogromni grad.Igrao sam na kompu i postelao si postavke da imam 60fps i moram priznat da mi je nakon 120-130h pc verzije ona za Ps4 bila malo cudna u startu
              PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Nakon par dana farmanja, imam solidan combo opreme koji gura challenge difficulty solo na world tier 5.
                Spojio sam dijelove predator sata sa još nekima, napucao na njima crit damage i chance i sad to solidno ide.
                Mjesta za napredak naravno ima. Cilj je skupit cijeli predator i exotic oružje pa haračit po dark zone.
                Sad je baš momenat za incursion raidanje. Inače, totalno genijalna igra, 10/10 lagano dajem ovom remek dijelu.

Comment

• Mogli bi malo povećati drop rate za classified gear danas za Valentinovo Farmam ko manijak, nađem exotic pancirku u Dark Zone i evo ti 2 rogue a me opljačkali

Comment

• Najteža stvar mi je ovo prestati igrati. Složio sam za sad non classified build baziran na turret u i koji se praktički odmah obnavlja. Farma Dark Zone u odlično, jedino rogue agenti nekad zeznu, al to ćemo srediti farmanjem u grupi.
                    Onda kad se skupi oprema, idemo na hvt Daily, weekly, resistance, hvt.,..ima toga a nisam ni kupio još season pass

Comment

Najteža stvar mi je ovo prestati igrati. Složio sam za sad non classified build baziran na turret u i koji se praktički odmah obnavlja. Farma Dark Zone u odlično, jedino rogue agenti nekad zeznu, al to ćemo srediti farmanjem u grupi.
                      Onda kad se skupi oprema, idemo na hvt Daily, weekly, resistance, hvt.,..ima toga a nisam ni kupio još season pass
                      To igraš sad endgame?

Comment

• Originally posted by Ash_to_Ash View Post

To igraš sad endgame?
                        Ma da, jučer sjeo u 19 h, kao malo ću igrat do 20h, pa gledat sa ženom film, kad ono...ooops..već je ponoć
                        Mislim da imam problema, preko dana samo gledam rededit division kad ne igram

Comment

Ma da, jučer sjeo u 19 h, kao malo ću igrat do 20h, pa gledat sa ženom film, kad ono...ooops..već je ponoć
                          Mislim da imam problema, preko dana samo gledam rededit division kad ne igram
                          Kužim, dosta je zabavno napucavanje u igri. Šteta pa ja nisam nit base game prešao, a imam season pass i nekako mi se dlceovi čine najzanimljivijima.

Comment

• Jučer farmao sa grupom Dark Zone. Pali 2 exotica I 3 classified. Bilo nas je 4, pa su rogue agenti otpiškili.
                            Jedan je bio nadobudni, ali nije stigao dalje od 3 turreta koje smo bacili

Comment

Working...
                            X