Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tom Clancy's: The Division

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Originally posted by Cole™ View Post
    Ova igra je nenormalno zarazna! MEGATAMA koju si zadnje verziju igrao? Jesi probao 1.8.2?
    Vjerovatno nisam jer sam igrao jos na kompu u Hr....prije dvije godine i vise....valjda...ne sjecam se
    PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Uf, moram ti onda reć, da je ta igra smješna u odnosu na ovo što imamo danas.

Comment

• Kupio sam i ps4 verziju ali sam ju samo instalirao na disk i zaboravio da ju imam.

Comment

• Još četri rogue agenta do platine stalno mi neko drugi uzme kill u manhuntu pa ide sporo, sad na 16

Comment

• Napokon pala platina! Jedina uz Fallout 4!

Comment

• 7 i pol sati u Ps Pro verziji....prije par dana zaigrao na kompu i nevjerovatno mi je da na Pro izgleda ovako dobro i bistro.
              Izgleda kao da je 4K lol
              Slika je fenomenalno stabilna bez jaggiesa ili ikakvog treperenja...
              Opet sam se navukao na igru a vec sa ulupao 120h u pc verziju

Comment

• Originally posted by MEGATAMA View Post
                7 i pol sati u Ps Pro verziji....prije par dana zaigrao na kompu i nevjerovatno mi je da na Pro izgleda ovako dobro i bistro.
                Izgleda kao da je 4K lol
                Teška droga u ovisnost. Platinirao je na PS4 sad idem na PC sve ponovo od nule

Comment

• Čekaj da izađe drugi dio pa da vidiš ovisnosti. Samo da ne dođe do predoziranja.

Comment

• Originally posted by MEGATAMA View Post
                    7 i pol sati u Ps Pro verziji....prije par dana zaigrao na kompu i nevjerovatno mi je da na Pro izgleda ovako dobro i bistro.
                    Izgleda kao da je 4K lol
                    Da, ja sam isto probao na PS4 Pro i uništava čistoćom prikaza. Tu dolazi do izražaja taj Ubisoftov temporal resonctruction tech. Radi čuda. Taj tech ima i novi Assassin's Creed.

Comment

• Originally posted by Simon View Post

Da, ja sam isto probao na PS4 Pro i uništava čistoćom prikaza. Tu dolazi do izražaja taj Ubisoftov temporal resonctruction tech. Radi čuda. Taj tech ima i novi Assassin's Creed.
                      Bolesno kako to dobro izgleda na konzoli.....

Comment

• Simon chekiraj X1X.... tj pogledaj si clip od DF-a,
                        igra ubija u native 4k...

ostao sam u cudu jer je meni trokirala na 970 SLI-u svojedobno
                        u 4k all max AA off ofcourse...

Comment

• Sati samo lete,level 11 je vec tu
                          Igrivost....atmosfera....realizam....vizuali....uv jerljivost....sve je top end!

Comment

Working...
                          X