Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer serijal

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Pro Evolution Soccer serijal

Nikad bolji PES, po mnogima najbolji dojam sada, u rangu inačica iz PS2 ere.
    Osobno sam prezadovoljan.

Slazem se,vrhunska igra zahvaljujuci prvenstveno igrivosti.

Comment

Meni se ne sviđa. Valjda je prevelik utjecaj Fife u ovih zadnjih nekoliko godina jer sam ugasio demo nakon prvog poluvremena...

Comment

Ljudi, PES 2016 i PS3, stavio bih si sve licencirane klubove, stadione i sl., jel to izvedivo?

http://patch-for-playstation.blogspo...patch.html?m=1

Gledao sam malo po ovome, ako ce to radit, sto je tocno ono da loadam option file? Koja je razlika?
        Također, kako još nisu svi transferi realizirani koliko vidim, ako stavim taj neki patch, kad Konami izda svoj hoce li to poremetiti nesto?
        Sorry za mozda glupa pitanja ali nisam jos nikad stavljo pes patch na ps3.

Comment

• Veg
          Veg commented
          Editing a comment
          Upute za instalaciju:
          1. Skinuti zip datoteku sa linka
          2. Otpakirati datoteku koristeći winrar
          3. Upiknuti USB u komp (mora biti Formatiran u FAT32)
          4. Kopirati Folder PS3 na USB (unutar njega mora biti folder SAVEDATA, a u njemu su potrebne datoteke)
          5. Znaći na USB-u mora biti ovako : Ps3> SAVEDATA> sve datoteke i folderi
          6. Upiknuti USB u PS3
          7. Otići na Game-Saved Data Utility
          8. Pronaći svoj USB
          9. Sada se svi dresovi pokazuju kao pojedinačne datoteke + edit data
          10. Na prvoj datoteci stisnuti trokut, zatim na opciju Copy all
          11. Kopirati sve datoteke osim system data datoteke ukoliko ona postoji.
          12. Izvaditi USB iz PS3.
          13. Pokrenuti PES
          14. I to je to, patch je instaliran. (NAPOMENA): Ukoliko na vašem PS3 već ima edit data datoteka (ili vaša ili od nekog drugog Patcha, treba ju obrisati prije kopiranja ovih datoteka.)

• Bushido
          Bushido commented
          Editing a comment
          E super, hvala na odgovoru, sutra ću pokušat. Nego, druga stvar koja me zanima je, drugi link na istoj stranici, Option file, što je to točno? Svi transferi ažurirani? Ima li neke veze koje prvo prebacim na PS3 ili je svejedno?

svejedno je,bitno da obrišeš postojeci edit data prije instaliranja patcha! option file ti je sve od dresova grbova,transfera itd... https://www.youtube.com/watch?v=VKoUehHtQTM
        Last edited by Veg; 15-10-2015, 20:02.

Comment

• Bushido
          Bushido commented
          Editing a comment
          Hvala majstore, danas popodne idem isprobat

Dvoumim se izmedu Fife 16 i PES 2016.. S obzirom da sam s PES 2013 i PES 2015 bio jako zadovoljan, naginjem prema PESu logično. A vidim i da su reviewovi odlični.
        Mišljenja gospode PESaša?

Comment

Pes obavezno ako zelis se zabaviti i uzivati ...
          (multiplay mi se nimalo nesviđa ali zato SP sve nadoknđuje + u dvoje s frendicom -)

Comment

Originally posted by FURIOUS View Post
            Dvoumim se izmedu Fife 16 i PES 2016.. S obzirom da sam s PES 2013 i PES 2015 bio jako zadovoljan, naginjem prema PESu logično. A vidim i da su reviewovi odlični.
            Mišljenja gospode PESaša?
            Ako si sa 2015 bio zadovoljan, nemaš što razmišljati o 2016, jedan od najboljih PESova ikad!

Comment

Sve super radi na ps3, option file loadan ali imam jednu veliku zamjerku. Okupilo nas se 6 i htjeli bismo napravit neku ligu da igramo svaki sa svojim klubom. Ili smo svi nesposobni i neznamo kreirat custom ligu ili se nemoze kreirat. Kaj se fakat nemoze? Ona Konami league treba najmanje 14 klubova il tak nes. Ajd nek molim vas netko veli da se moze i objasni kak.

Comment

pes definitivno,a sto se tice custom lige jedino Konami liga...

Comment

Originally posted by Bushido View Post
                  Sve super radi na ps3, option file loadan ali imam jednu veliku zamjerku. Okupilo nas se 6 i htjeli bismo napravit neku ligu da igramo svaki sa svojim klubom. Ili smo svi nesposobni i neznamo kreirat custom ligu ili se nemoze kreirat. Kaj se fakat nemoze? Ona Konami league treba najmanje 14 klubova il tak nes. Ajd nek molim vas netko veli da se moze i objasni kak.
                  Da, Konami liga minimalno 14 klubova. Probajte Konami kup.

Comment

Ima neki patch za PS4 za popravak tih dresova i klubova plus bundesliga

Comment

Gdje?!?

Comment

http://www.pesworld.co.uk/p/pes-2014-files.html . Nema patcha, sve ide preko edit moda. Treba editirati klub po klub. Imaš objašnjenje na linku, meni je za premier ligu trebalo oko 2 sata za sve dresove, trenere i grbove.
                        Sve editirano se prenosi i u online.

Comment

Ma to znam,,tak sam napravio i na 15..mislio sam da ima gotovo kao na PS3

Comment

Working...
                          X