Announcement

Collapse
No announcement yet.

Borderlands 3

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Ash_to_Ash
    replied
    Originally posted by ivan77 View Post
    Ja nemam nikakvih trzanja (ili ih ne primjećujem?)
    Na Ps4 je okej ako sam igraš, osim sporosti menija po inventoryu. U co-op, pogotovo splitscreenu je dosta loše.

Leave a comment:

• ivan77
    replied
    Ja nemam nikakvih trzanja (ili ih ne primjećujem?)

Leave a comment:

• Hrv4tin4
    replied
    Originally posted by Ash_to_Ash View Post
    Mene je igra počela jako frustrirati, jutros u co-opu je bila neigriva do restartanja. Lag je bio nemoguć, usred main misije uopće nisam imao nikakvog zvuka. Nakon restartiranja se popravio na to da je bilo zvuka osim od nekih likova koji su pričali u misiji, tako da onog Ice-T-a uopće nisam hebeno doživio, a prezabavan je.

Nakon nestanka kompletnog vaulta, za koji mi je žao jer sam imao pripremljene stvari za druge likove. Ponovno nekakve wtf situacije. Danas dobio uber kul legendarni skin za beastmaster, iskoristio item iz menu kao i uvijek, ali mi se skin uopće nikad nije pojavio na onom quick change station. Tako da ga nemam. Prije par dana kupovao oružje na Sanctuary, za 9k para. Kupio, ali mi se nikad nije pojavio u inventoryu. A nije ga više bilo za kupit.

Tako da se sad stvarno pitat kakvog to smisla ima u igrici u kojoj je grind i skupljanje loot-a glavna stavka. Svakako budite na oprezu, jer nisam jedini koje mu je vault samo jednog dana nestao. Frend ostao bez pune banke s legendarnim stvari. A izgleda da developeri još uvijek ništa ne poduzimaju.

Od toga da je u početku bilo nekakvog blagog lag-a, sporost u otvaranju inventorya i mijenjaju između prozora (što nisu još riješili), jednog crasha aplikacije što sam imao na Ps4 smo sad prešli na to da mi igra doslovno gubi stvari, znači wtf
    Čekam te na Man of Medan kad ti ovo dojadi

Leave a comment:

• Steelo
    replied
    Da, moram priznati da je i mene lagano počela živcirati.... U onom Lectra cityu onaj stuttering mi se poprilično pojačao.... I dalje je 100 fpsova, ali stuttering u situacijama gdje je puno enemya je sada već iritantan.....

Leave a comment:

• Ash_to_Ash
    replied
    Mene je igra počela jako frustrirati, jutros u co-opu je bila neigriva do restartanja. Lag je bio nemoguć, usred main misije uopće nisam imao nikakvog zvuka. Nakon restartiranja se popravio na to da je bilo zvuka osim od nekih likova koji su pričali u misiji, tako da onog Ice-T-a uopće nisam hebeno doživio, a prezabavan je.

Nakon nestanka kompletnog vaulta, za koji mi je žao jer sam imao pripremljene stvari za druge likove. Ponovno nekakve wtf situacije. Danas dobio uber kul legendarni skin za beastmaster, iskoristio item iz menu kao i uvijek, ali mi se skin uopće nikad nije pojavio na onom quick change station. Tako da ga nemam. Prije par dana kupovao oružje na Sanctuary, za 9k para. Kupio, ali mi se nikad nije pojavio u inventoryu. A nije ga više bilo za kupit.

Tako da se sad stvarno pitat kakvog to smisla ima u igrici u kojoj je grind i skupljanje loot-a glavna stavka. Svakako budite na oprezu, jer nisam jedini koje mu je vault samo jednog dana nestao. Frend ostao bez pune banke s legendarnim stvari. A izgleda da developeri još uvijek ništa ne poduzimaju.

Od toga da je u početku bilo nekakvog blagog lag-a, sporost u otvaranju inventorya i mijenjaju između prozora (što nisu još riješili), jednog crasha aplikacije što sam imao na Ps4 smo sad prešli na to da mi igra doslovno gubi stvari, znači wtf
    Last edited by Ash_to_Ash; 23-09-2019, 12:15.

Leave a comment:

• ivan77
    replied
    Pao onaj Rampager zeznuta borba. Inače, čitam da se u proving grounds može tek nakon završetka kampanje, meni ih je uredno otvorio kad sam pozvan u jedan putem matchmaking a

Leave a comment:

• Ash_to_Ash
    replied
    Nego, danas ostao bez stvari u banci, vaultu kako hoćete na Sanctuaryu. Meni i frendu na Ps4 se to dogodilo, jednostavno ih nije bilo kad sam danas krenuo igrati. Pun vault, nestao

Leave a comment:

• Ash_to_Ash
    replied
    Ma dobro ja sam više mislio da me oružja i lokacije podsjećaju na destiny

Leave a comment:

• ivan77
    replied
    Zapravo, po endgame u je više Diablo nego Destiny

Leave a comment:

• Ash_to_Ash
    replied
    Originally posted by mullet View Post

Vidio sam prvo tvoj koment i mislio sam da misliš na Diablo 2
    A čuj ima onih loot goblina, iako kad smo već kod njih nisam ih baš dugo viđao u igri

Leave a comment:

• mullet
    replied
    Originally posted by Ash_to_Ash View Post
    Dap, i ja bi rekao da su se stvarno jako ugledali na D2
    Vidio sam prvo tvoj koment i mislio sam da misliš na Diablo 2

Leave a comment:

• Ash_to_Ash
    replied
    Dap, i ja bi rekao da su se stvarno jako ugledali na D2

Leave a comment:

• OverLord
    replied
    Jučer sam i ja pobjego s planeta. Sad se otvara igra. Fora je, ali mislim da je i ovo više za co-op! Jako me podjseća na destiny 2.

Leave a comment:

• Simon
    replied
    Ja otišao na novu planetu, onu gdje je onaj neon style grad. Ajme koji kaos tamo, sve leti, explodira. napada. Preeeee zabavno

Leave a comment:

• ivan77
    replied
    Dosao do onog bossa, Kagawa kugla, ocito moram ic farmat jer me gazi

Leave a comment:

Working...
X