Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wolfenstein: Youngblood

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Jesam i super izgleda i vrti (Oc profil naravno)

da ne spamamo prebacimo se u NV temu...

Comment

Jel se samo meni čini il igra izgleda koplje dva lošije nego ova zadnja tri Wolfensteina?!

Comment

Wolfenstein%20Youngblood%20Deluxe%20Edition-content.jpg

Comment

Originally posted by Cole™ View Post
          Jel se samo meni čini il igra izgleda koplje dva lošije nego ova zadnja tri Wolfensteina?!
          Mislim da jedini ti za sada igraš

Comment

U animacijama mi igra izgleda očajno, nezz dal je do grafičkih postavki ili je stvarno tako loše izvedena animacija...

Comment

Originally posted by Cole™ View Post
              U animacijama mi igra izgleda očajno, nezz dal je do grafičkih postavki ili je stvarno tako loše izvedena animacija...
              Pa onda su vjerojatno grafičke postavke ako nisi sve složio na max.

Sve u svemu ne znam, nisam probao pa ne mogu ništa konkretno reći

Comment

Ma animacije su dizaster u odnosu na aktualne igre...

I onda usporediš jednu sportsku...

Al ajde, u gameplayu izgleda klasično okej. Al sam bio odmah zbunjen s igrinim menijem.
                Sve mi se činilo da je multiplayer igra only, ima jako čudan taj "singleplayer" koji nekad neznaš jel igraš s online čovjekom ili AI-om.
                Nije me se igra dojmila u prvih sat i pol nešto.

Comment

Originally posted by Hrv4tin4 View Post
                  Meni se čak sviđa ovo coop iskustvo... bert_raccoon ako si ti za...
                  Budemo nekad, ali kad bude na opakoj akciji. Ono nešto tipa 4,99 €, a što bi moglo biti do kraja godine jer u početku igra nije koštala 60€ i, ako se ne varam, ocjene nisu neke.
                  KONFIGURACIJA
                  CPU:Intel Core i5 7600K 3,8GHz, 6MB, LGA 1151
                  MATIČNA:Gigabyte Z270-H3DP-CF, 4xDDR4, S.1151, KabyLake
                  GPU:Intel HD Graphics 630 / MSI GeForce GTX 1070 QuickSilver 8GB OC GDDR5
                  RAM:Patriot Viper4, 2400Mhz, 16GB (2x8GB), CL15
                  MONITOR:Acer CB271Hubmidprx, 27 inča, 2560x1440
                  PERIFERIJA:TIPKOVNICA: Speedlink Gaming Iovia tipkovnica; MIŠ: Speedlink XITO 3.200 DPI gaming, crno-crveni
                  Ostalo:HDD: Toshiba DT01ACA300, 3TB 7200 RPM, 64MB Cache; SSD: SanDisk Z400S 256GB; CASE: Kućište Fractal Define R5, black; CPU FAN: Scythe Mugen MAX, SCMGD-1000; NAPAJANJE: Fortron Hydro G 650W 80+ GOLD; OS: Windows 10 Home Retail

Comment

Igri ću definitivno dati jednom priliku za iskupljenje, ali zasada odustajem od igre.

Daleko je to od pravog Wolfensteina i cijelo vrijeme imam osjećaj kao da igram alpha verziju igre.

Vjerojatno ću ovo trebat odigrat u coopu s nekim za bolje iskustvo. Makar AI nije loš našeg suborca, tj. nije kriminalan, ali ne zasada igra je on hold.

Comment

Working...
                    X