Announcement

Collapse
No announcement yet.

Star Wars Jedi Fallen Order

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Star Wars Jedi Fallen Order

UbKfJrZ_d.jpg

Proizvođač.
    Respawn Entertainment
    Izdavač: EA
    Platforme: PC, PS4, Xbox One
    Datum izlaska: nepoznat

13. Aprila (dva dana od ovog posta) EA bi trebali otkriti svoju novu SW igru. Izrađuje ju Respawn Entertainment, studio poznat po Titanfallu i sad Apex Legendsu. Nemam prevelika očekivanja od igre ali vidim Jedi u naslovu pa sam se prisjetio odličnog Lucas Artsovog Jedi Knight serijala, pa možda bude i bio neki SP mod.
    Last edited by 4mal; 11-04-2019, 10:53.

Pa rekli su da je SP igra, a Respawn je napravio fantastičan posao s Titanfallom 2 pa ja ipak očekujem nešto!

Comment

Znači ima neke nade

Sve JK igre su mi svojevremeno bile odlične. Lucas Arts je bio odličan studio.

Comment

Lucasarts je imao puno odličnih igara! JK serijal je bio super, pogotovo JK2 i Jedi academy kada su uveli mogućnost vitlanja 2 mača ili double bladed lightsaber. Jao, kad se sjetim koliko je život tamo potrošeno!

Comment

Pa i zadnji Old republic mi je bio dobar nakon patcheva i dodatnog sadrzaja.

Comment

Originally posted by OverLord View Post
            Lucasarts je imao puno odličnih igara! JK serijal je bio super, pogotovo JK2 i Jedi academy kada su uveli mogućnost vitlanja 2 mača ili double bladed lightsaber. Jao, kad se sjetim koliko je život tamo potrošeno!
            Taj double blade saber je bio strašno op. U potpunosti je negirao normalni lightsaber . I ako se dobro sjećam dark side je bio ultra op. Academy je izbacio sav višak i cijelu igru na lightsaber akciju, na što nisam imao ništa protiv XD.

U JK2 mi je najdraže bilo kad si upgradeao onaj grip i bacao storm troopere u provalije

Comment

Ma i nije baš. Ovisno o raspoloženju sam birao, ali mislim da je double bladed bio nešto sporiji od dva ili jednog čak. A dark side je bio brutalan, u biti uvijek sam od lightsidea uzeo sam heal, a sve drugo dark side - lighning i grip

Comment

Ovo bi trebalo da bude super igra (mozda cak i GOTY materijal) jer nekako imam utisak da ovaj put zaista zele da naprave jednu vrhunsku SP igre sa akcentom na pricu i likove smestenu u Star Wars univerzum i nekako mi se cini da ovaj put nema eksperimentisanja vec da idu na sigurno, na siguran i proveren recept , jedino sto mozda ne uliva poverenje je to da EA je u toj celoj prici …ali ok , videcemo.

Comment

Kak je meni ovo promaklo da sam tek danas pročitao nešto o ovome

Najava za igru je "third person action adventure" što je po meni odlično i prvo što mi je palo na pamet - eh kad bi bio na nekom principu starog KOTOR-a, mogao bi čak i premašiti očekivanja.

Čekamo sutra 20:30h i stream na Twitchu: https://www.twitch.tv/eastarwars

Comment

ovaj leaked art me malo razočarao jer kraj svih tisuća godina sadržaja u SW univerzumu mi smo i dalje zapeli u istih 100 godina
                    EDIT: Sad malo razmišljam i mislim si ok bilo bi fora da je ovaj likac (ili likinja) zapravo neki istraživać, mislim ima tog droida kraj sebe koji mu možda pomaže pri dešifriranju natpisa il nekaj, i on je kao našao neku ful staru zaboravljenu grobnicu ili nešto takvo zaboravljenog jedi fallen order-a, i lightsaber ga je prizvao i eto tak sad on ima lightsaber a tko god je atm sith/bad guy je to skužio i dolazi po njega
                    mislim po meni ima smisla zbog onih runa i zbog izgleda mača jer izgled staro i malo je ofucan i uništen i jer sve mroa sad bit canon nema šanse daSPOILER postoji još neki Jedi s obzirom na filmove osim ako se nešt ovak dogodi
                    Last edited by KillerCryptid; 13-04-2019, 14:41.

Comment

Evo stigao trailer a igra stize 15.11.2019.

https://www.youtube.com/watch?v=NhaGN6rK2Eg

Comment

CGI trailer bez gemjplaya u 2019....mmm, ne svidja mi se ovak na prvu!

Comment

EA? Zainteresiranost ispod nule.
                          Pass.

Comment

kažu da su svi assets iz game engine-a koji u ovom slučaju nije Frostbite (thank god) nego UE4
                            glavni lik je bio padawan kad je Order 66 pokrenut tak da on sad ima nekih 20-ak godina i igra je smještena u (po mojoj slobodnoj procjeni) 9-8 BBY
                            glavni negativci u igri su Second Sister (koja se mislim pojavljuje u SW Rebels, il je to first sister, idk) i njezini Purge troopers koji su zaduženi za "čišćenje" galaksije od preostalih Jedi-a
                            glavno oružje u igri je lightsaber kojeg na početku nemamo neg ga likac nađe u nekom trenutku, malo je uništen pa zato izgleda kao da je kristal neobrađen i navodno evoluira kroz igru (pretpostavljam nadograđivanje i popravljanje or smth like that)

all in all, zaintrigiran sam, zanima me kako će ovog lika povezat s ostatkom univerzuma jer ono u filmovima se dosad nije pojavljivao a ako se pojavi u 9. onda će bit u svojim 60-ima

oh i lika glumi Cameron Monaghan aka Joker iz serije Gotham

Comment

Zvuči obećavajuće ali mogli su bar pošteni trailer napraviti i pokazati igru. CGI klipovi me ne hajpaju od dana kad smo trailere gledali na diskovima iz časopisa.

Comment

Working...
                              X