Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Nisam nikad prednarucivao igre pa imam pitanje jedno vezano za ovu igru.

-Ako prednarucim verziju gold edition/ultimate Edition, dobit cu beta access, oce mi neki key/kod" doc na mail ili cu moc jednostavno istalirat igru pa ju igrat?

I sta znaci 1year pass ili 2 year pass?

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Comment

Originally posted by c0bra01 View Post
      Nisam nikad prednarucivao igre pa imam pitanje jedno vezano za ovu igru.

-Ako prednarucim verziju gold edition/ultimate Edition, dobit cu beta access, oce mi neki key/kod" doc na mail ili cu moc jednostavno istalirat igru pa ju igrat?

I sta znaci 1year pass ili 2 year pass?
      Trebala bi ti vjerojatno doći neka obavijest na e-mail. Nije li ti već igra u libraryju kad si je prednaručio (samo što piše da ju još nije moguće igrati jer nije izašla)? U vrijeme bete bi trebao moći skinuti igru i krenuti u akciju.
      Što se tiče ovih passova, to znači da će igra imati podršku barem dvije godine. Vidi kako su to riješili kod Ghost recon Wildlandsa - ista stvar.
      KONFIGURACIJA
      CPU:Intel Core i5 7600K 3,8GHz, 6MB, LGA 1151
      MATIČNA:Gigabyte Z270-H3DP-CF, 4xDDR4, S.1151, KabyLake
      GPU:Intel HD Graphics 630 / MSI GeForce GTX 1070 QuickSilver 8GB OC GDDR5
      RAM:Patriot Viper4, 2400Mhz, 16GB (2x8GB), CL15
      MONITOR:Acer CB271Hubmidprx, 27 inča, 2560x1440
      PERIFERIJA:TIPKOVNICA: Speedlink Gaming Iovia tipkovnica; MIŠ: Speedlink XITO 3.200 DPI gaming, crno-crveni
      Ostalo:HDD: Toshiba DT01ACA300, 3TB 7200 RPM, 64MB Cache; SSD: SanDisk Z400S 256GB; CASE: Kućište Fractal Define R5, black; CPU FAN: Scythe Mugen MAX, SCMGD-1000; NAPAJANJE: Fortron Hydro G 650W 80+ GOLD; OS: Windows 10 Home Retail

Comment

To 1 year pass ili 2 year pass nije podrška. Igra ima svakako podršku, već pristup svim dodatcima koji će izaći unutar određenog vremena( DLC-ovi, dodatne misije, kozmetičke stvari i sl.)

Comment

Hvala momci!

Nisam ju još prednaručio dugo je do izlaska igre mogu se novci skupit.

Comment

Ma da ima još vremena, nije žurba. Neće pobjeći

Comment

Prijavio sam se za betu.
              Official Website. Be the first to play Ghost Recon Breakpoint by registering for the beta here! Check back often for more beta details.

Comment

Dok sam nedavno prebacivao neke screense i slucajno ovaj video prebacio. I jutros rekoh da testiram Tele2

Last edited by c0bra01; 26-05-2019, 06:18. Reason: Pogresna tema, mozete li prebscit u temu Wildlandsa

Comment

Dobio sam pristup tehničkom testiranju igre već od četvrtka pa do 3.6. Al nesmijem ništa pisati na forumu.

Comment

Originally posted by Cole™ View Post
                    Dobio sam pristup tehničkom testiranju igre već od četvrtka pa do 3.6. Al nesmijem ništa pisati na forumu.
                    Aaaa ne seri!?!?! Zavidim! Sretno igranje!

Comment

Hihih. Nezz zašto prije svog post-a nisam provjerio Mail.

Comment

Haha, to je drugačiji mail od mog, a mislim da sam ti ja poslao invajt, tebi, blowfishu i još nekom.

Comment

Haha, to je drugačiji mail od mog, a mislim da sam ti ja poslao invajt, tebi, blowfishu i još nekom.
                          Haha, hvala Kolega ako je od tebe! Imaš točenu od mene kad budem u ZG!

Comment

Mogao sam ti invajta poslat. Si ti mogao slat invajt?

Comment

Mogao sam ti invajta poslat. Si ti mogao slat invajt?
                              Mogu tri, ali koliko vidim- samo prijateljima na Ubisoft club.

Comment

Ae; e kad počne to po našem vremenu?

Comment

Working...
                                X