Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Mogu mogu. Možeš naručiti i Starbucks kavu i igrati stolni tenis sa Tamarom Borošom. Mislim da će biti okej iskustvo što se tiče AI suborca. Ali ni meni se ne sviđa što kompliciraju igru po pitanju tih ozljeda. Igrao malo ovu betu prije nego li sam otišao na more. Nezz, ima dobrih stvari, ali je još uvijek bugfest all over the place.

Comment

Nisam probao niti se prijavio za testnu verziju.

Nema žurbe.

Pogledao sam malo gameplay i ono što sam vidio meni je odličan. Možda za nijansu bolji od Wildlandsa.

Sviđaju mi se te nove mehanike poput kondicije, ranjavanja a najviše to što tijela možeš sklanjati, jer to produbljuje cijelu taktiku igranja

Prezentacija je također na novom nivou

Comment

Za sve koji nisu uspjeli odigrati zatvorenu betu.

Dakle nova, otvorena beta je od 26. do 29.09.

Pa svi možete isprobati igru i vidjeti kako Vam se sviđa, a naravno i vidjeti kako se serveri ponašaju pod većim opterećenjem i hoće li biti (i kakvih) problema.

Comment

Igra će biti uključena u Uplay + zar ne?

Comment

Originally posted by Prayer View Post
            Igra će biti uključena u Uplay + zar ne?
            Čini se da hoće. Realno slika igre im je valjda prva na tom servisu

Čak mi se sviđa ta fora jer je i MS napravio isto sa Gears 5. Volio bih više takvih stvari, ali da su puno jeftinije jer mi se ne plaća za svaku uslugu u prosjeku 10€ mjesečno.
            No onaj kome se sviđa igra - mislim da će biti super.
            Nažalost Uplay + je (ako sam dobro shvatio) besplatan do kraja 9. mjeseca tako da za ovu igru ipak bi morao platiti Uplay + uslugu kako bi ju mogao zaigrati.

Comment

Originally posted by Hrv4tin4 View Post

Čini se da hoće. Realno slika igre im je valjda prva na tom servisu

Čak mi se sviđa ta fora jer je i MS napravio isto sa Gears 5. Volio bih više takvih stvari, ali da su puno jeftinije jer mi se ne plaća za svaku uslugu u prosjeku 10€ mjesečno.
              No onaj kome se sviđa igra - mislim da će biti super.
              Nažalost Uplay + je (ako sam dobro shvatio) besplatan do kraja 9. mjeseca tako da za ovu igru ipak bi morao platiti Uplay + uslugu kako bi ju mogao zaigrati.
              Kupiš igru i to je to

To je svakako igra na duže staze 150-200h pa i više.

Comment

Originally posted by darijoman View Post

Kupiš igru i to je to

To je svakako igra na duže staze 150-200h pa i više.
                Ja ju ne budem uzeo, nije moj tip igre. Zna c0bra01 kako je završila jedinica na PS4

Comment

Apsolutno vrhunski!

Comment

Evo par skrinova. Poslije kad stignem ostavim koji dojam

48798884676_b2226ecc96_k.jpg

48798885101_2c4f17d926_k.jpg

48799030122_9db9ad7b1c_k.jpg

Comment

darijoman Kako bi volio s tobom bacit coop. Šteta ne igramo na istoj platformi.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Comment

Originally posted by c0bra01 View Post
                        darijoman Kako bi volio s tobom bacit coop. Šteta ne igramo na istoj platformi.
                        Ma ne bi teška sam ja osoba

Comment

Uf opet imam mixed feeling oko igre. Igram igru već pet-šest sati i dojma sam da je ovo još uvijek nedovršeno i to podosta. Još uvijek igra ima grafičkih glitcheva koliko hoćeš, podosta bugova. Zvuk se isto često zna zblesirati. Ono što je kriminal nad kriminalima jest vožnja vozilima na četri kotača i motori; to sranje nije ništa bolje od Watch Dogsa ili Sleeping Dogsa, tu sam poludio. Igra nije ni optimizirana dovoljno. Jedino sam helikopterom zadovoljan, on je isti kao i u Wildlandsu. Ne kužim zašto nam nedaju defaultnog lika, nego sami moramo napravit još generičnijeg seronju. Onaj iz promotivnih animacija i trailera mi je sasvim okej bio. Doduše voice over našeg protagnosta je dosta dobar. Zasada mi malo fali trojica u timu u nekim situacijama, no sada je to dodatno otežano sve pa ajde, barem su malo otežali igru. Lokacije su prebrutalno dobre i to me najviše pali kod igre. Zato ću ju vjerojatno i izgurat do kraja. Osjećaj postignuća na velikim lokacijama, kada uspijete bez alarma riješit misiju, je stvarno puno jači i bolji nego li u Wildlandsu. Kompleksi su stvarno ogromni i izgledaju savršeno. Kada sam na početku igre vidio da naš protagnosta stavlja medkit u obliku nevidljivog zavoja na ruku došlo mi je slabo. Oni to nisu bili u stanju popravit prije fucking relasea. Pa evo na prvu, neki moji pros i cons...

PROS:
                          • izgled igre, komplekse lokacije i predivna Aurora koja je nevjerojatno ogromna
                          • taktički gadgeti, oružja i modifikacije
                          • sviđa mi se XP leveliranje i napredovanje kod oružja i opreme
                          • priča mi se čini jako dobrom, pogotovo s antagonistom te cijelom družinom wulfova
                          • takedowni, napucavanje i općenito gunplay/gameplay je na visokom nivou
                          CONS:
                          • glitchevi, bugovi, neispoliranost i neoptimiziranost
                          • katastrofalni vozni modeli koji mi uništavaju imerziju
                          • generičnost izrade glavnog protanogista
                          • pomalo kaotičan UI u većini podmenija; izgleda lijepo, ali je totalno nefunkcionalno i kaotično
                          • potpora ekipe je jedino moguća preko COOP-a

Comment

Dobrano popljuvao igru, vratio se u nju i ostao 9 sati u komadu u igri, ukupno 15. Šta da kažem; igra je zlo. Igra je takva glupa zaraza, da samo me vuče na još.

Comment

Dečki vi niste počeli igrat?

Comment

Cek zar je izasla koliko se sijecam pise 4 listopada dans je 3 ? ili si ti kupio neko special izdanje pa prije igras?.

Comment

Working...
                                X