Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Cole™
    replied
    Vratio me Hrv4tin4 u igru danas i vjerujem kako uskoro možete očekivat jedan naš COOP gameplay od danas. Igra puuuuuuno bolje funkcionira kao COOP iskustvo nego standalone uživanje u igri koje jako brzo dosadi. No ovako taktičko stealth iskustvo stvarno bude dobro i baš pruža onaj osjećaj satifakcije na koji su ciljali vjerujem. No da se suštinski nije baš puno toga promjenilo da mi se promjeni generalno mišljenje - nije. I dalje je to ista hrpa dreka koja je u biti dva tri koraka unazad u odnosu na Wildlands. No da se isplati igrat zbog COOP iskustva i da igra ima svoje forte u par elemenata, definitivno ima. Moram populjuvat ponovno (ne bih spavao inače) vozni model koji je u rangu Watch_Dogsa i Sleeping Dogsa te level design koji je u većini slučajeva tolko mrtvo random govno da mi stvarno zgadi igru. Ne mislim pritom na lokacije modernih nastambi, nego čisto priroda i ti putevi sporedni, ceste, random kamenja svugdje. I taj drone plane isto jako abjuza neko normalno kretanje na mapi i uživanje u planiranju stealtha. Joj, da sada idem pisat ocjenu i recenziju još bih ju više poklopio. Ali da; taj COOP unatoč svemu zaista dobro funkcionira.

Leave a comment:

• darijoman
    replied
    Na nagovor prijatelja ponovo sam se vratio u redove elitne postrojbe, u igru od koje sam gotovo odustao i koju nisam uopće odigrao do kraja. Ne mogu reći da je igra loša dapače, razlog je vjerojatno u prezasićenosti prethodnika, kojeg sam stvarno jako puno igrao kako solo tako i co-op. Druga bitna stvar je u prevelikom očekivanju. Očekivao sam doslovno da to bude svjetsko čudo, a zapravo dobili smo korak natrag umjesto naprijed, pogotovo ta tehnička ne ispoliranost koja me je dovela do granice gdje sam odustao od igre. Rekao sam ovo je kraj

Međutim u ovom relativnom dugom periodu stvari su se donekle ispolirale. Riješeni su tehničke manjkavosti nadam se, a uz to igra je dobila i neke nove novitete koje mi se sviđaju. Pored dvije nove klase tu su i nove postavke težine. Svaka postavka automatski regulira HUD opcije, tako da na najtežoj Elite na kojoj mi igramo HUD je gotovo isključen, sem informacija o izborniku oružja, municije i ostalih onih stvarčica koje nosiš jer bez toga bi mi bilo glupo igrati da ne znam dali u ruci držim dvogled ili ručnu granatu. Ostale stvari su gotovo isključene pa čak i one škrinje na koje nailaziš se ne vide dok im ne priđeš blizu.
    Zdravlje se automatski ne regenerira, moraš se sam liječiti i voditi brigu o broju zavoja i injekcija prije nego kreneš u boj. Svaka zamjena magazina rezultira gubitak preostalog streljiva; možeš nositi samo dva ili tri oružja ovisno od opcije koju izabereš i svako novo ako pokupiš gubiš prethodno. Postoji i opcija da se isključi onaj glupi gear level

Mislim da je čak igra i sa vizualne strane dorađenija, iako joj to nije manjkalo ni u startu

Nadam se da ću ovaj put privesti kraju

49764666817_692856d1df_k.jpg

49764669337_e7fe8f653a_k.jpg

49764436671_96a199fd6e_k.jpg

Leave a comment:

• Cole™
    replied
    Igrao sam i side misije, no u jednom trenutku mi je više bilo dosta pa sam išao završiti samo main quest. Main quest samo se da završiti za dvadeset sati cca.

Leave a comment:

• darijoman
    replied
    Originally posted by Cole™ View Post
    48 sati i nije puno...
    Hm..to si onda manje više samo priču prošao bez ovih sporednih zezancija ?!

Leave a comment:

• Cole™
    replied
    48 sati i nije puno...

Leave a comment:

• darijoman
    replied
    Kad si uspio ovo odigrati ?

Leave a comment:

• Cole™
    replied
    Najavom GR Breakpointa stvarno sam bio sretan, imao sam velika očekivanja i nakon odličnog Wildlandsa koji je bio pun mana, vjerovao sam da Ubisoft može napraviti samo bolju igru, nikako lošiju...

Eh kako sam se grdo prevario, za mene ova igra je najveće razočaranje koje je izašlo iz Ubisoftove tvornice...

Već mi je open i closeb beta otvorila oči i dala upozorenje kako se ovoj igri ne piše dobro. Totalno promašena politika pa skoro oko cijelog projekta. U jednom trenutku sam mislio da igram nekakvu društvenu mrežu, a ne SP shooter iz trećeg lica. Zaista ne razumijem što se desilo u ideji i razvoju ove igre, jer čim su krenuli kenjati s nekom dozom realizma, uvidio sam da su dobrano polupali lončiće. U odnosu na launch jesu malo popravili igru, unaprijedili i tako to, no nimalo nisu isprali okus koji imam od prve bete. Ovo je konceptualno promašena igra, sve one dobre stvari iz Wildlansa ovdje su trebali samo malo unaprijediti, a ne da iz igre naprave predosadnu i iritantno ponavljajuću kampanju. Antagonist mi čak i nije toliko loš, koliko je priča loše prezentirana, a ubija me to što oni ne izaberu onog glavnog lika iz promotivnih materijala, nego nam daju da biramo najgeneričnija govna koja možemo. S takvim debilizmom se nikad nemogu poistvojetiti i tu mi pada mrak na oči. Mislim istu stvar radi The Division 1 i 2, no tamo me toliko ne smeta. Daj napišite kvalitetnog lika i to je to. Ono što mi se definitivno jako sviđalo kroz cijelu igru, jesu lokacije i taj osjećaj kada sam uletiš na ogromnu lokaciju punu neprijatelja i uspiješ bez alarma riješiti side aktivnosti i eliminirati metu ili extractati zatvorenika ili slično. No toliko repetitavosti ima u igri da mi se u pola igre sve zgadilo, no do kraja sam ju uspio izgurati. Takedowni su odlični, napucavanje dobro, XP leveliranje i napredovanje kod oružja i opreme, dobri taktički gadgeti, oružja i modifikacije. No vozila su tragedija i to više niti jednoj igri ne praštam. Ako igra zavrijedi 60, ja ću je zbog ovakvih voznih modela srozati na 50, jer u današnje vrijeme stvarno je kretenizam ne uložit malo truda oko voznog modela, pogotovo ako je to suštinja kretanja kroz velika područja.

Leave a comment:

• darijoman
    replied
    Tolko vremena nemam.
    Ali vjeruj mi da je dobra stvar

Realnije je. Izbija tu linearnost u open worldu

Leave a comment:

• Cole™
    replied
    Tolko vremena nemam.

Leave a comment:

• darijoman
    replied
    Zanimljivi su mi ova dva moda u igri Guide mod i exploration

U prvom su obično misije i ostale stvari prikazane na mapi dok u exploration modu nemaš ništa. Kad pokreneš misiju ili nešto drugo moraš tražiti na mapi, a znamo koliki svijet ima Ghost Recon haha. Istraživanje na max.

Leave a comment:

• Cole™
    replied
    Originally posted by 4mal View Post

Ja ga i kuzim malo ipak je dao lovu za ultimate verziju
    Ma imam uplay+

Leave a comment:

• Steelo
    replied
    Ja planirah ovo kupiti dok nisam pročitao revieweve okolo..... Sad mislim da ću malo pričekati... Ili možda odigrati preko uplay+

Leave a comment:

• darijoman
    replied
    Kako ne!?
    Nego pazi ti i ovu glupost! Ono što sam hejtao da su mogli ostaviti lika za biranje koji je na promotivnim videjima jel?
    Možeš svoga lika "čenđat" za tog, ali tek kada budeš level 49?!?!

Cole nabij šubaru na glavu i opleti

Leave a comment:

• darijoman
    replied
    Originally posted by 4mal View Post

Ma ko ga je čero da kupuje ultimate verziju. To se kupi standard verzija ko sav pošten svit

Leave a comment:

• 4mal
    replied
    Originally posted by darijoman View Post
    Izaći će zakrpa kao i uvijek. Ne treba odmah dramu stvarati

Leave a comment:

Working...
X