Announcement

Collapse
No announcement yet.

Call of Duty: Modern Warfare

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Call of Duty: Modern Warfare

Activision je upravo najavio Call of Duty: Modern Warfare, a odmah nam je poznat i datum izlaska – moderno ratovanje vraća se 25. listopada ove godine.
    Prvi trailer izgleda zaista spektakularno, a ekipa iz Digital Foundryja potvrdila je kako se sve što smo vidjeli u traileru vrtilo na PlayStationu 4 Pro što je poprilično impresivno.

Call of Duty: Modern Warfare opet će nas spojiti s kapetanom Priceom, a usprkos povratku ikone serijala, novi Modern Warfare je svojevrsni blagi reboot serijala koji će biti puno ozbiljniji, mračniji i dramatičniji nego bilo koji Call of Duty dosad. Infinity Ward, razvojni studio koji potpisuje originalnu Modern Warfare trilogiju, opet stavlja veliki naglasak na single-player i kampanju, a očekuje nas povratak klasičnog multiplayer ali i kooperativnih operacija.

Last edited by Cole™; 30-05-2019, 18:55.

Šta ja znam ako igra bude ok poslužit će za koji tjedan pucanja. Samo da je dobar broj mapa i da su dobre. I fun oružja. Na tim temeljima škrtare u zadnjim godinama.

Comment

To je to!
      Daj mi mračniji Modern Warfare s realnijom pričom i misijama.
      Daj mi da biram način paljbe, da isključim crosshair, daj mi 10h+ COD-a i to je jebeno to!

Comment

Ak bu dobro, možda se kupi
        COD 4 je još uvijek kralj cod barem po MP.
        samo da nema futurističkih gluposti i slično.
        Očekujem tipični COD onako.
        co-op je dobra stvar uvijek

Comment

Originally posted by Cole™ View Post
          To je to!
          Daj mi mračniji Modern Warfare s realnijom pričom i misijama.
          Daj mi da biram način paljbe, da isključim crosshair, daj mi 10h+ COD-a i to je jebeno to!
          Kad pogledaš nisu pošten moderni COD ni imali od COD4. Od MW2 pa na dalje su krenuli u razno razne idiotizme. Daleka budućnost, znanstvena fantastika, pa WW2. Nikako da naprave samo COD s poštenim mapama i oružjima.

Comment

Za tebe idiotizmi i SF, za mene najbolje COD igre...

Comment

Ja sam na prvu mislio da je to ono što smo dobili besplatno uz PS+, brko mi se čini isti...

Comment

Zar Price nije iz CoD 2?

Comment

Prayer Price je "muza" Infinity Warda i pojavljuje se u svim njegovim nastavcima. Znam da je u CoD 1 i 2 te u MW serijalu sigurno

Comment

Kupujem radi Captain Price

Comment

Meni su osobno COD 4, MW 2 i MW 3 najbolji COD-ovi, tako da ovaj čekam sa nestrpljenjem

Kad je bila hajka u srednjoj na COD 2 i COD 4 MP, ja sam uvijek tukao sate u 4, nikad u 2.

Ovaj novi bi mogao biti top, samo da ima što dužu kampanja, jer sam nekako više tip za preći 10 puta kampanju ako je igra dobra, nego MP,ali ako i malo bude kao i ova 3, peglat će se i MP

Comment

Originally posted by ShyGuy View Post
                        Prayer Price je "muza" Infinity Warda i pojavljuje se u svim njegovim nastavcima. Znam da je u CoD 1 i 2 te u MW serijalu sigurno
                        Igraju na sigurno. Nisu blesavi. Samo da ne recikliraju mape po 5x kroz DLC :’(

Comment

Originally posted by Lucifer View Post

Igraju na sigurno. Nisu blesavi. Samo da ne recikliraju mape po 5x kroz DLC :’(
                          Rekli su da neće biti season pass-a ako ništa

Comment

Iako je ovo neoriginalna ideja. Tko je pratio serijal zna da je samo plus ako se riješe svih budalaština što su uveli tijekom godina.

Comment

Bolje da se oni drze drugog svetskog rata, tematike koja je i proslavila taj serijal.

Comment

Working...
                              X