Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered

Journey back to the other world in Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered. Level-5's classic tale returns better than ever, with improved graphics and performance on PS4 or PC. Join Oliver as he embarks on an adventure through a world inhabited by new friends and ferocious foes alike in the hopes of bringing back his mother after a tragic incident. With a copy of the Wizard’s Companion in his hand and his trusty friend Drippy by his side, he will travel across this rich fantasy world to tame familiars, take on enemies, and overcome the countless challenges that stand between him and his mother’s salvation.

Key Features

• Remastered Visuals - Improved graphics and performance on PS4 or PC.

• All-Star Production – Level-5’s mastery of the RPG genre is combined with Studio Ghibli’s world-class animation and music composed by the renowned Joe Hisaishi.

• Captivating Story – A charming yet tragic tale unfolds through the use of animation storyboarded and created by Studio Ghibli with English and Japanese voice-overs.

• Role-Playing Mastery – A rich mixture of familiar RPG elements, expertly crafted and designed, and featuring dozens of locations to explore, hundreds of creatures to battle, and a wealth of quests and secrets to uncover.

• Dynamic Combat – Switch freely between characters and familiars in an exciting battle system that combines real-time and turn-based tactical elements.
    Last edited by Prayer; 08-06-2019, 11:14.

E ovo je odlično. Prošle god sam baš pisao da mi se igra NNK1. I drago mi je da dolazi na sve platforme tako da svi imaju prilike isprobati.

Comment

Comment

Ovo me veseli, samo što sad ne znam bih li odigrao dvojku prije jedinice ili a pričekam ovo čudo?

Comment

Svejedno je pošto dvojka ima self contained priču

Comment

Originally posted by mullet View Post
            Svejedno je pošto dvojka ima self contained priču
            OK, hvala za info. Oduvijek sam jedinicu želio odigrati i konačno će biti prilike i za to. Sjećam se kako sam se oduševio kada sam ju prvi put vidio, a tad mi baš crknuo PS3...

Comment

Imao sam prije par god fazu kad sam si nabavio opet PS3 i još ove hidden gem igre koje nisam prešao. Među njima je bio i NNK1. Neke sam prešao, neke nisam. I kad sam prodao PS3 onda me brzo uhvatila želja za NNK . OIpćenito volim takve zanimljive mehanike borbe. NNK2 mi se ne sviđa čini mi se da samo ideš i lupaš.

Comment

Kad izlazi ovo čudo? Ne znam bih li čekao sad taj novi release ili uzeo za PS3. Grafika je ionako cartoonish pa mislim da neće biti većeg napredka u istoj nego više u smislu rezolucije...

Comment

Originally posted by Hrv4tin4 View Post
                  Kad izlazi ovo čudo? Ne znam bih li čekao sad taj novi release ili uzeo za PS3. Grafika je ionako cartoonish pa mislim da neće biti većeg napredka u istoj nego više u smislu rezolucije...
                  Izlazi 20.rujna

Comment

Originally posted by Hrv4tin4 View Post
                    Rezolucija i vjerojatno 60 fps i sve što ide u to. Ovisi koliko patiš na to. Ja bih čekao još 2 mj ako već nisi dosad igrao. Svejedno će igra izgledati osjetno oštrije + smoother performance.

Biti će i bundlan DLC. Neznam kakav je DLC igra imala, jesu li samo ovi Pokemoni bili u pitanju ili nešto drugo.

Comment

Još da ikad pređem drugi dio pa bi se mogao posvetit ovom remasteru, iako u tom mjesecu je i borderlands 3 i catherine remaster

Comment

Ovo je vani kolko vidim i recenzije su odlicne. Nisam igrao ni jedan Ni No Kuni i mogao bih poceti sa ovim. Taman za zimu, poslije Zelde, i Luigi Mansiona....

Comment

Originally posted by M@tt View Post
                          Ovo je vani kolko vidim i recenzije su odlicne. Nisam igrao ni jedan Ni No Kuni i mogao bih poceti sa ovim. Taman za zimu, poslije Zelde, i Luigi Mansiona....
                          Ovo mi se čini kao RPG sa šarmom ali i s nekim svojim mušicama. Cijena će vrlo vjerojatno pasti na bagatelu pa je samo pitanje kad budeš imao vremena i volje. Nije mi nešto što moram odmah igrati ali isto kao i ti kad bude bila prigoda.

Comment

Igra se vrti odlično na Switch

Comment

Prayer to već igraš "early release" verziju skupa sa Zeldom?

Dobro izgleda ali mislim da ću ipak igrati na PS4 ovaj put.

Comment

Working...
                              X