Announcement

Collapse
No announcement yet.

Blair Witch

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Blair Witch

PROIZVOĐAČ:Bloober Team
    IZDAVAČ:Bloober Team
    ŽANR: first-person survival horror game
    PLATFORMA: PC, Xbox One
    DATUM IZLASKA: 30. kolovoza
    Last edited by Pokemon Master; 19-06-2019, 21:40.

Bilo je nekih pokušaja Blair Witch igre 2000/2001, ali to je bilo preloše. Ovo bi moglo biti čisto solidna igra.

Comment

Ovo bi moglo biti i više od solidne igre

Comment

Izgleda ok

Comment

Izasao je novi gameplay

Comment

Turn off the lights. Put on the headphones.

Prepare for the curse of the Black Hills Forest! Bloober Team and Lionsgate Games are proud to present the official gameplay from upcoming psychological horror game Blair Witch.

Comment

kad sam pogledao trailer u mraku bas mi je probudilo ono sjecanje tamo one godine kad je izasao na vhs-u film, imao sam cca oko 8-9-10 godina neznam ni sam znam samo da mi ujak nije dao da ga gledam jer sam bio premali, i on taj dan isao u madjarsku u shoping i ja iskoristio priliku i gledao film bez da sam trepnuo to su bile godine mladosti, radosti i veselja

Comment

Izgleda super!

A mozda bude i "Blair bitch" kao nastavak

Comment

Kao jucer se sjecam, srednja skola , ovo se gledalo
                  u kinu i prepricavalo mjesecima poslje (vrlo inovantno za ono doba aka pocetak found fotoge horrora)

A igra izgleda obecavajuje

Comment

Ovo dolazi i na PC tako da treba u multiplatform

Comment

Originally posted by doktor1 View Post
                      Ovo dolazi i na PC tako da treba u multiplatform
                      Slažem se i prebacujem u MP. Stvar je u tome što možda naziv ovog podforuma gdje smo bili buni ljude. Naziv je Xbox i Windows games. Stvar je u tome što MS pokušava spojiti Xbox i Windows 10 platformu, pa i ono kupiš igru na XBOXu, imaš na PCu, itd.
                      No to se odnosi samo na ekskluzive od MS-a tipa Forza serijal, State of Decay 2, Gears of War, itd.

Ovo što je na Steamu treba ići pod MP podforum, dok samo Windows store games i Xbox idu u ovu drugu temu.

Comment

Comment

8.5 - Rely on Horror
                          Bloober Team has successfully adapted the essence of what makes the Blair Witch films and mythos so entrancing in video game form. From a visual standpoint, the game is absolutely gorgeous and somehow gives its primary locale, the Black Hills Forest, an identity of its own. Bullet, the videotapes, and Ellis’ cell phone work well as devices that introduce an appropriate amount of interactivity into what otherwise would be considered a “walking sim” type of game

Kao veliki ljubitelj horora, noćas ću probat igru...

Comment

jedva cekam da zavrsi ovaj godisnji da se bacim na ovu igru

Comment

Evo i launch trailer:

Volim Bloober Team igre, iako mi je prvi Layers of Fear bio meh, >observer_ i Layers of Fear 2 su mi bili odlični! Iako je LoF2 dobio lošije ocjene, (a vidim da i Blair Witch ima slične). Najviše se ravnam po Rely on Horror stranici po pitanju ovog žanra...

Još poneka recenzija:

9/10 – God is a Geek
                              “Blair Witch is easily one of the best psychological horror games…”

8.8/10 – IGN
                              “Blair Witch is one of the most successfully terrifying horror games I’ve ever played.”

Jedva čekm to noćas zaigrat! Obožavam horore ali igram ih samo iza deset navečer...
                              Morao sam probat, (ali baš samo probat, deset minuta) i igra izgleda fantastično no vidim da je jako zahtjevna!
                              Pas mi se u trailerima činio meh no baš je fora mehanika. Vidim imamo telefon, ruksak, radio stanicu, bateriju..... Kažu da nije walking simulator kao ostale njihove igre....

Comment

Working...
                              X