Announcement

Collapse
No announcement yet.

Blair Witch

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Pokemon Master
    started a topic Blair Witch

Blair Witch

PROIZVOĐAČ:Bloober Team
    IZDAVAČ:Bloober Team
    ŽANR: first-person survival horror game
    PLATFORMA: PC, Xbox One
    DATUM IZLASKA: 30. kolovoza
    Last edited by Pokemon Master; 19-06-2019, 21:40.

• The One
    replied
    E hvala na informaciji svakako cu pogledati pa cu vidjeti sta mi odgovara

Leave a comment:

• Hrv4tin4
    replied
    Sad sam tek shvatio da je ovo dostupno u sklopu Xbox PC game pass usluge tako da mogao bih odigrati igru.

The One pogledaj si tu uslugu, imaš sada akcije za tipa 8€ možeš pokupiti 6 mjeseci usluge i 100+ igara koje su ti dostupne (i broj se stalno povećava). Pa odigraš na taj način bez problema. Bitno je samo da imaš Windows 10 i da staviš regiju na UK.

Leave a comment:

• The One
    replied
    Igra li itko jeli strasna?
    Neko nekakve dojmove mislio sam si nabaviti.
    Vidim da je pokupila i vise nego dobre ocjene.

Leave a comment:

• doktor1
    replied
    Jedan moj gameplay plus telefon

Leave a comment:

• doktor1
    replied

Odigro sat i pol ili dva...
    Vrhunska igra! Baš je atmosferična, nije walking simulator, ovo sa psom je zanimljivo i nešto drugačije. Naravno tko očekuje da će dobit pištolj i pobit pola šume neka zaobiđe igru.
    Baš jako oduševljen sa igrom. I zasada uopće nema jump scaerova!!

Ono, kada pobjegneš u auto jer se osjećaš sigurnije!

Leave a comment:

• RSCREW
    replied
    Originally posted by jackofalltrades View Post

za tebe je jedino super mario.mozes ljevo i desno.vjerovatno bi i tam se uspio izgubit
    Da radis drugi profil samo da bi ovo napisao i ispao smjesan to je fakat tuzno..

Leave a comment:

• DarkFenix
    replied

Leave a comment:

• Hrv4tin4
    replied
    Originally posted by jackofalltrades View Post

za tebe je jedino super mario.mozes ljevo i desno.vjerovatno bi i tam se uspio izgubit
    Ovdje na ovakav način NE razgovaramo. No slobodno nam se predstavi i upoznaj članove foruma.

Leave a comment:

• jackofalltrades
    replied
    Originally posted by RSCREW View Post

bar bi znao di trebam ic jer sam 20 min lutao i lutao a nista nisam napravio cc samo sam se u krug vrtio vise nisam znao kojim putem da krenem dok nisam nasao SPOILERkapu

Leave a comment:

• 4mal
    replied
    Zapoceo sam je dns SPOILERi prvo sam se 10-ak minuta igrao sa mobitelom njokom - bring back memories (pogotovo na snake=
    Grafika je odlicna

Leave a comment:

• doktor1
    replied
    Jend ostavno igraj igre koje te vuku za ruku, a ne tražit da to radi svaka igra...
    Simple

Leave a comment:

• RSCREW
    replied
    Originally posted by doktor1 View Post
    Ma kakva mapa; u šumi si di nikad nisi bio, horor igra bla bla... Ima tona igara koja te vodi za ruku, neka ne uništavaju sve sa time!
    Još najbolje da mi u horor igru stave ovo i to bez mogućnosti da isključim!

bar bi znao di trebam ic jer sam 20 min lutao i lutao a nista nisam napravio cc samo sam se u krug vrtio vise nisam znao kojim putem da krenem dok nisam nasao SPOILERkapu

Leave a comment:

• doktor1
    replied
    Ma kakva mapa; u šumi si di nikad nisi bio, horor igra bla bla... Ima tona igara koja te vodi za ruku, neka ne uništavaju sve sa time!
    Još najbolje da mi u horor igru stave ovo i to bez mogućnosti da isključim!

Leave a comment:

• RSCREW
    replied
    probao igrat ovo i neznam sta bi rekao nisam dozivio atmosferu valjda zato sto je dan... a vruce mi je pun k. znoio sam se po glavi ko niko... ccc lutao sam sumom 20 min.. da bi nasao SPOILERtri slike, i kapu... smeta mi sto nema nikakva mapa ili bar nesto sto te navodi gdje da ides jer lutas i lutas a pojma nemas sta trebas i gdje trebas ic.. djukela samo laje i laje ... pas ima veliku ulogu bez njega neces pronac nista samo ces lutat u krug, uglavnom pao je mrak, SPOILERpronasao sam sator... i kameru i tu sam stao nema smisla ovo igrat usred bijela dana

Leave a comment:

Working...
X