Announcement

Collapse
No announcement yet.

Conan Exiles

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Conan Exiles

Novi Conan open world naslov u reziji Funcoma koji je smijesten u svijet Konana Barbarina.
    Igra ce bit prvo izdana na PCu ovo ljeto kroz Steam Early Access a nakon toga i za konzole.

Conan Exiles is defined as “first and foremost” a multiplayer game that can be played on both public and private servers, but it will also feature a single player mode.

Nadam se da će mjuzu raditi Knut Avenstroup Haugen koji je radio muziku i za njihov Age of Conan a također je radio muziku i za Lords of the Fallen. Taj lik pravi takve epske soundtrackove da je to za ne povjerovat!

Comment

Iako sam ljubitelj ovog serijala, ali na veliku žalost nisam ljubitelj MMO igara, na veliku žalost navjerojatnije neću zaigrati ovaj naslov!

Comment

Baš sam se razočarao kad sam pročitao da je ''first and foremost a multiplayer game''.

Comment

Mene je iznenadilo da igra uopce ima SP mod ali upitno je kakav je to uopce single player jer je MMO developer u pitanju

Comment

Mogao bi biti dobar jer su Funcom ipak napravili i legendaran Longest Journey a nedavno su izdali i The Secret World spin-off The Park koji je single player igra.

Comment

Samo jos jedna u nizu EA survival igra.

Comment

zamislite samo dok gledate ovaj trailer, i kad vidite lika, i u glavi kazete novi mad max? Issssssss

Comment

Kako bi htio dobru Conan igru, svijeta i razgovora te questanja kao u Witcheru 3, borbe kao u Mordoru i gdje igraš s Conanom.
                  Mogu sanjati, ali to neću dobiti.

Comment

Volim Conana, svakako moram probat makar bilo loše!

Comment

Ne vjerujem da će ispasti loše jer je danas Age of Conan respektabilan i kvalitetan MMO nevjerojatne atmosfere i lorea a njihova novija igra Secret World je MMO koji je potpuno drukčiji od većine C/P naslova. Funcom je ekipa koja ima dobre ideje.

Comment

Tko zeli znat vise o igri click
                        http://www.gamersyde.com/hqstream_co...-36618_en.html

Comment

Engine je definitivno onaj iz Age of Conana i The Secret Worlda. Vidim po settingu i artu. Samo naravno nabrijan. Što nije čudo jer je Age of Conan engine već u Secret Worldu dofurao teselaciju i DX11 a The Secret World je MMORPG star već par godina. LOL. A sam Age of Conan dan danas ima jednu od najljepših i najinteraktivnijih vegetacija što sam vidio. A igra stara 8 godina. LOOOL

Nabacite pogled na ovo i vidjet ćete da je to taj engine, samo je naravno ovdje grafika malo starija, ali ne toliko da izgleda kao da je 8 godina staro. Plus, vidjet ćete Funcomovu genijalnu art direkciju i animacije kretanja. Pozornost obratiti na 2:11. Nevjerojatno.

Comment

Age of Conan sam igrao sam kroz prvu godinu nakon izlaska, šteta šta su me drugi MMORPG naslovi poslije odvukli

Comment

Originally posted by Virty View Post
                              Age of Conan sam igrao sam kroz prvu godinu nakon izlaska, šteta šta su me drugi MMORPG naslovi poslije odvukli
                              Nije čudo. Kada je igra izašla, bugovi su dosta brzo sređeni ali je tehnički bila malo ispred svog vremena te nije radila kako spada ni na tada najjačim strojevima. Moj account je još uvijek živ a također i kutija s igrom i debelom knjižicom

10256641_10202472920959191_316972323225539242_o.jpg

Comment

Working...
                              X