Announcement

Collapse
No announcement yet.

Shenmue 3

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Shenmue 3

Dugo godina prizeljkivani 3 nastavak danas kultnog Seginog serijala iz uma jos kultnijeg Yu Suzukija koji je zivot zapoceo u ekspirimentalnoj fazi na njihovoj Sega Saturn konzoli da bi u konacnici izasao za Sega Dreamcast ali nazalost samo prvi i drugi nastavak dok je treci zavrsio u limbu Segine hardverske propasti.
    Igra je ponovo u rukama Yu Suzukija i ocekujemo nista manje od remek djela koje definira gaming kao sto su to napravila i prva dva nastavka u svoje vrijeme....
    Za sada su najavljene platforme ps4 i pc ali realno je ocekivat i xone a moguce i NX verziju.

Sumnjam da će izaći za Xone i NX, mislim da sam negdje pročitao da je Sony na neki način uključen u razvoj igre. Inače, ja bi da prvo izbace remaster/remake prva dva dijela.

Comment

Mozes odigrat prva dva djela na emulatoru ali itekako se pridruzujem zeljama za remakove prva da djela

Comment

Pretpostavljam da će biti najvjerojatnije neki remaster prva dva za konzole ove generacije, također i PC, jer ljudi jednostavno traže!

Comment

Ako ce ih imat tko napravit....vidis da je i trojku Yu Suzuki sam krenuo radit,Sega pajki

Comment

A kad bi ovo moglo da se pojavi , nadam se da nije ona prica tipa : oko 2018. bi mogli da ocekujemo neki prvi trailer : )

Comment

Pa iskreno, ja i mislim da ćemo Shenmue 3 igrati tek 2018.

Comment

Toliko godina cekam nastavak onog predivnog zavrsetka Shenmue 2 da cu se strpit i do 2020 ako treba,samo da dodje

Comment

Ako netko moze izradit kvalitetan Shenmue nastavak to je onda Yu Suzuki,ista stvar da se sada Hironobu primi FF16 nastavka....
                  Shenmue 3 continues to be a real actual thing that may even come out at some point soon, with ys.net updating Kickstarter backers this morning with new scre…

Comment

Kakva god igra na kraju ispala predrago mi je da se uopce otvorila mogucnost za izradu treceg nastavka....kad se samo sjetim kako sam se dobro osjecao kad sam igrao Shenmue 2 na Xboxu....gaming iskustvo koje se ne zaboravlja.

Comment

Najezih se gledajuci...

Comment

Originally posted by DarkFenix View Post
                        Najezih se gledajuci...
                        Bas gledao danas ponovo DF retro i ljepse mi djeluje Shenmue 2 na Dreamcastu nego na Xboxu....je xbox je imao bolji antialiasing i jos ponesto ali je to izgledalo mutnije od DC verzije.

Na cemu god da zaigram Shenmue 3 svejedno mi je....bitno da vidim sto ce bit dalje,samo se nadam da Yu Suzuki nije morao previse rezat svoju viziju za 3 dio radi financija....

Comment

Ma i meni je skroz nebitno na cemu igram, zelim samo vidjet apokon nastava price!
                          A bome ne znam da je na DC izgledala bolje, to mi je jedna od ljepsih igri bila na Xboxu...bar je se tak sjecam..

Comment

I mene zanima ova igra, takodje okolis, lokacije i objekti jako dobro izgledaju nego samo mi je neshvatljivo da likovi izgledaju ovako, mislim da u jednoj veoma cenjenoj fransizi i visokobudzetnoj igri likovi u 2019. godini izgledaju kao iz PS1 ere, zaista neshvatljivo.

No u svakom slucaju ako prica, likovi, gejmplej, atmosfera budu na nivou da se preci preko toga.

Comment

Originally posted by Beogradski_Fantom View Post
                              I mene zanima ova igra, takodje okolis, lokacije i objekti jako dobro izgledaju nego samo mi je neshvatljivo da likovi izgledaju ovako, mislim da u jednoj veoma cenjenoj fransizi i visokobudzetnoj igri likovi u 2019. godini izgledaju kao iz PS1 ere, zaista neshvatljivo.

No u svakom slucaju ako prica, likovi, gejmplej, atmosfera budu na nivou da se preci preko toga.
                              Ni meni se ne svidjaju ekspresije lica tj njihov manjak, ali jos je godina dana do izlaska igre pa cvrsto vjerujem da ce te stvari poboljsat...

Comment

Working...
                              X