Announcement

Collapse
No announcement yet.

Civilization VI

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Civilization VI

[SA][/SA]

Najavljeno iz vedra neba. Petica je i dan danas vrhunac 4x zanra. Art stil podsjeca na zadnji Age of Empires,nadam se da igra nece biti isto tako losa.

Comment

Zanimljive novine... Baš me zanima kako će izgledati ovo sa "unstacking the city"....
      http://www.pcgamer.com/what-the-chan...strategy-game/

Comment

Šteta što nema nikakve vrst civilizacije najavljene za konzole...neka evolucija Civilization Revolutiona, koji mi je bio baš simpa.

Comment

Igra dolazi na Switch ovaj mjesec, nitko ni a ni b:

Last edited by Bri@tore; 04-11-2018, 22:17.

Comment

Upravo završio tutorial. Jako mi se sviđa igra i konačno nešto kompleksno, a opet ne previše i uz sve je još i zabavna igra.
            Veselim se kada napravim veliku kampanju (custom game) i vidim dokle i na koji naćin će mi napredovati civilizacija.

Uvijek sam volio (pokušao) izbjegavati sukobe i doći do napredka mirnim putem i radom... Budemo vidjeli kako će napredovati, pa možda i napravim kakav dnevnik u ovoj temi...

Comment

Igra još tko?

Ne igram kampanje jer mi se čini ne zanimljive i možda i dosta teške. Igram neku custom kampanju koju sam napravio. Vidim da AI odredi tipa 2 jača igrača koji se strašno šire i imaju po 10+ gradova, zatim neki imaju samo po jedan grad...
              I onda dođem ja s 3 do 4 grada...

No bitno je što sam trenutno među jačima. Trenutno sam u savezništvu s Australijom koja se dobrano proširila no naišla je i na veliki, debeli zid zvan Rusija...
              Trenutno sam i ja u ratu s Rusijom (koja me moli za primirje). Ukratko došli su mi preblizu i zauzeli 2 grada blizu mene. Morao sam upotrijebiti 4 nuklearke i razoriti ih unutar tih gradova. Zatim sam ušao u grad i vratio ih pravim vlasnicima što se Australcima strašno svidjelo i postali smo saveznici.
              Sada Rusija vodi bitku s Bruxellesom i to mi smeta jer je idući grad moj. Pokušavam pomoći Bruxellesu i sa svojim bombarderima ih branim + njihova vojska... Rusi stalno šalju zahtjev za primirjem, no ako popustim - samo čekaju da njih osovoje i približe se meni...
              Još su Rusi sagradili 4 grada iznad Bruxellesa i njih rokam (pošto su dosta blizu) s termo nuklearnim glavama koje su dosta razorne pa su nekako pod kontrolom iako znaju vojsku prebacivati i morskim putevima...

Tako da je trenutno veselo na mojoj mapi i postavio sam situaciju da se igra u nedogled. Pa da vidimo tko će dulje izdržati...

Comment

Working...
              X