Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što trenutno igrate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Ima netko neku dobru preporuku za igru na mobitelu?
    A da nije tipa onog Flappy Bird il kak se već zove, da mobitel leti po dvorištu.
    Trenutno igram još uvijek TWD No Man's Land i odlična je, al mi treba još nešto

Comment

• Originally posted by Gaso View Post
      Ima netko neku dobru preporuku za igru na mobitelu?
      A da nije tipa onog Flappy Bird il kak se već zove, da mobitel leti po dvorištu.
      Trenutno igram još uvijek TWD No Man's Land i odlična je, al mi treba još nešto
      Pa naravno, imaš Dragon Quest 8 i ostale dijelove serijala

Comment

• Tenks kolega

Comment

• Ovaj Lumines na Switchu je genijalan,igrivost,muzika pa cak i vibracije u ritmu muzike
          PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Nakon isprobavanja nekoliko igara na SNES miniju nesto vise vremena cu posvetiti Super Mario Kartu, a jos uvijek igram Horizon Zero Dawn (trenutno nesto iznad 60 sati, Alloy na levelu 42).

Comment

• Igram malo Fifu 18 (mod za Svetsko prvenstvo) , ali ovih dana razmisljam da nabavim Gran Turismo : Sport kao i Horizon Zero Dawn ili Yakuza 0.

Comment

• Apsolutno nista vec mjesec i po...Imam burnout kakav nisam imao od 1998! Ali neka, jednom kad se zazelim opet na zimu igri vise cu uzivat, sad samo posao, teretana i more...

Comment

• Originally posted by DarkFenix View Post
                  Apsolutno nista vec mjesec i po...Imam burnout kakav nisam imao od 1998! Ali neka, jednom kad se zazelim opet na zimu igri vise cu uzivat, sad samo posao, teretana i more...
                  Ja sam u nedjelju polar sata zujio po ps storeu i onda pola sata po netflixu, pa sam ugasio plejku. Jednostavno mi se isto nije dalo.

Comment

• Igram picigin svaki dan od igri samo na mobu assasina al to kad stignem predvecer

Comment

• Lumines i MK8
                      PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Psycho-Pass: Mandatory Happiness (PS4)
                        Valiant Hearts: The Great War (PS3)
                        Super Mario Kart (SNES mini)

Comment

• God of War i Crash DENSETSU kakav je taj Psycho-Pass? Gledao sam anime, pa me zanima kakva je igra ?

Comment

• Originally posted by fio82 View Post
                            DENSETSU kakav je taj Psycho-Pass? Gledao sam anime, pa me zanima kakva je igra ?
                            Anime nisam gledao, a ovo mi je prva vizualna novela koju igram, pa ovisi koliko je prica dobra. A meni je dobra. "Igranje" se svodi na pritiskanje tipke X, s tim da na odredjenim mjestima ima mogucnost izbora za daljnji tijek radnje (iako ne znam koliko to tocno utjece na ishod), te iscitavanje podataka o likovima, mjestima i drugim elementima svijeta u kojem se prica odvija. Najigriviji dio je inace u Extras meniju gdje se moze igrati zgodna logicka igra u kojoj osvajamo bodove koji se trose za otkljucavanje art galerije, audio zapisa i sl. Po meni, vrijedi odigrati.

Comment

• Originally posted by DENSETSU View Post

Anime nisam gledao, a ovo mi je prva vizualna novela koju igram, pa ovisi koliko je prica dobra. A meni je dobra. "Igranje" se svodi na pritiskanje tipke X, s tim da na odredjenim mjestima ima mogucnost izbora za daljnji tijek radnje (iako ne znam koliko to tocno utjece na ishod), te iscitavanje podataka o likovima, mjestima i drugim elementima svijeta u kojem se prica odvija. Najigriviji dio je inace u Extras meniju gdje se moze igrati zgodna logicka igra u kojoj osvajamo bodove koji se trose za otkljucavanje art galerije, audio zapisa i sl. Po meni, vrijedi odigrati.
                              Hvala na ovako, iscrpnoj analizi .. Izgleda mi interesantno

Comment

• vrha ali jako je zahtjevna!
                                Svih ovih godina dok ste svakodnevno igrali Asphalt 8: Airborne, sasvim sigurno su vam počele dosađivati jedne te iste lokacije, automobili, pa ste se pitali

Comment

Working...
                                X