Announcement

Collapse
No announcement yet.

Red Dead Redemption II

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Ja sam se "vratio" na chapter 2 i iskoristio glitch za lovu prije nego li ga pokrpaju. Znam nije fer, no kad se već nudi... Uglavnom pobrao sam 16.000$ i lijepo uredio sebe, konja i oružje.
    Sad ponovno proći par misija i onda za par sati stižem ponovno na chapter 3...

Comment

• Meni je ovaj honor sistem bedast. Za prvi prelazak je poželjno da ga dižeš. Kad pljačkam vlak za svaki pojedinačni "rob" svakog putnika dobijem minus na honor. Za svaki kill stražara isto veliki minus. Za kill psa kad te bounty hunteri love isto dobijem minus. Znam da je pas čovjekov najbolji prijatelj ali ako me love bounty hunteri trebao bih se moći obraniti bez posljedica.

Isto nekad na random dobijem minus kad se sudarim s nekim pa krene komešanje i vrištanja. A toliko dugo treba da dobijem svaki plus na honor.

Znači ne smijem raditi uopće heistove vlakova ili banki npr jer gubim honor. Osim ako su skriptirani u misijama. To mi je stvarno bedasto.

Comment

• mullet

Možeš honor dosta brzo dizat ako pozdravljaš apsolutno sve oko sebe. Mislim da je svaki 5. ili 6. pozdrav honor +.
        Ja idem po gradovima, selima, kampovima samo da bih pozdravljao ljude. Stižem karavane i jurim za njima samo da ih sve pozdravim

Comment

• Originally posted by Hrv4tin4 View Post
          mullet

Možeš honor dosta brzo dizat ako pozdravljaš apsolutno sve oko sebe. Mislim da je svaki 5. ili 6. pozdrav honor +.
          Ja idem po gradovima, selima, kampovima samo da bih pozdravljao ljude. Stižem karavane i jurim za njima samo da ih sve pozdravim
          Istina je ovo za pozdravljanje to sam skužio neki dan. I u kampu ono kad radiš poslove ali to je jako sporo.

Samo što kad radiš kaos ne da dobiješ samo minus nego odmah ti ona crtica opadne. A koliko pluseva moraš dobiti samo da bi ti malo poraslo. To mi je stvarno glupo. Volio bih s vremena na vrijeme onako iživiti se kao u GTA. Razumijem za killove. Ali zašto kod pljačkanja?

Comment

• Napravil sam bounty na sebe 100 000 dolores
            a imao sam kod sebe oko 60 kad sam krenuo na post office
            platit i dojdem tamo 100dolara ....SPOILERodem poskrivecki do bande odradim side misiju sa onim klincem kaj govori da nije driskol i nakraju se nama pridruzi...tam sam prosnasao u njihovoj kolibi kod dimnjaka 600dolores i to se (automatski podjeli) odem u post office i platim...

p.s dok sam bio u tom gradu valentine sa prespavao,potukao sa u nekoj birtijetini,spasio kurve od nekih nasilnika,bondao se sa nekim one man ary likom,okupao se u hotelu uz 50dolara deluxe paket

ma igra je cudo ! sutra nastavljam dalje
            na 9%sam 8h u igri cca....
            Last edited by 4mal; 03-11-2018, 18:00.

Comment

• Jest da je honor sistem pomalo bedast i nikako ne dorađen, ali isto tako bi bilo blesavo da ne dobiješ negativni honor za uopće pokušaja pljačaknja, ubijanja i ostalog. Ja sam na otprilike 90% dobrog honora.

Mislim da njima nije u interesu toliko radit zlodjela, jer ipak nisu pravi kriminalci. Samo outlaws hah

Da li ste se ikad ispovdjedali ženskama tamo u kampu? Pa Artur govori kako ubija nevine, i lovi životinje just for fun. Zanima me da li to utječe na kako igram igru. Uglavnom ništa pozitivno ne govori lik.
              Last edited by Ash_to_Ash; 03-11-2018, 18:29.

Comment

• Moram još jednom izraziti oduševljenje sa interaktivnošću i razrađenošću ove igre. Danas prvi put uđem u predstavu/kino. Inače ne obilazim ovakve stvari baš u igrama jer su dosadne. Ovdje je bio pravi show. Možeš hodati po hali i vikati na glumce. A sve je kontekst senzitivno. Znači nije generički "boo" ili "yaay" nego kad stisneš krug ili x Arthur komentira ono što se u trenutku događa. Npr kad asistentica puca na mađioničara ako ti stisneš krug Arthur se izdere da je metak fake.

Pa na kraju mađioničar traži dobrovoljca da ga upuca a on će izbjeći metak i ja se dignem iz publike i upucam ga . Ovo sve skupa je toliko razrađeno i puno voice actinga da je teško za opisati. I što je najvažnije interaktivno je i i možeš sudjelovati. I sad idu novi glumci na red baš me zanima što će biti slijedeće.

Sad definitivno svaki put kad je nova predstava u gradu ulazim.
                Last edited by mullet; 03-11-2018, 21:28.

Comment

• Originally posted by MEGATAMA View Post
                  Nemas toga na ostalim konzolama.

Apsolutno me odusevilo kako interijeri izgledaju,kako izgleda svijetlost raznoraznih izvora tipa lampasi itd,izgled eksterijera je takodjer izvrstan sa ogromnim draw distancom.
                  Vidi se da je igra native 4k jer je bas jako bistra.
                  Ima na Xboxu za svaku igru, no malo je skriveno. Ode se pod Achievements, pa se klikne na željenu igru i ode se na Stats i tamo piše vrijeme igranja

Comment

• Originally posted by Simon View Post

Ima na Xboxu za svaku igru, no malo je skriveno. Ode se pod Achievements, pa se klikne na željenu igru i ode se na Stats i tamo piše vrijeme igranja
                    Zapravo nema, jer koje će se statistike tamo prikazivati ostavljeno je na volju developera. Obično je tu i vrijeme igranja, ali nekad nije - nekad čak nema nikakvih statistika. A i malo sam skeptičan što se tiče tih brojki jer sve ovisi o tome kako koja igra mjeri vrijeme (recimo, da li se broji i kad je pauzirana itd.).

Comment

• Originally posted by Simon View Post

Nisam znao za ovo, hvala
                      PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Sta ste radili jbnih 8 godina sa tisucu ljudi....fejkani hdr,npcovi zaglavljeni u okolisu

Click image for larger version

Name:	tseid.jpg .jpg
Views:	1
Size:	168.6 KB
ID:	148858

Comment

• Za sad sam par sati u igri i zanimljivo mi je to sve posto za sada nemam neku fokusiranu pricu nego je cilj prezivjet...

Comment

• Originally posted by insane_cobra View Post

Zapravo nema, jer koje će se statistike tamo prikazivati ostavljeno je na volju developera. Obično je tu i vrijeme igranja, ali nekad nije - nekad čak nema nikakvih statistika. A i malo sam skeptičan što se tiče tih brojki jer sve ovisi o tome kako koja igra mjeri vrijeme (recimo, da li se broji i kad je pauzirana itd.).
                            Ja sam provjerio za sebe, za sve igre koje sam igrao pišu sati igranja.
                            A tako je i kod Nintenda, bilježi koliko dugo si bio u aplikaciji a ne pravi gameplay. No u mom slučaju, ako sam u igri, u igri sam. Ako trebam nešto obaviti, izađem iz aplikacije pa bih rekao da je tracking dosta točan. Primjerice AC Odyssey mi i in game na saveu pokazuje 87 sati i u Stats pod Achievements.

Comment

• Mate Mišo Kovač

Name:	FB_IMG_1541296044071.jpg
Views:	1
Size:	58.7 KB
ID:	148875

Comment

• Originally posted by Briatore® View Post
                                Mate Mišo Kovač

Name:	FB_IMG_1541296044071.jpg