Announcement

Collapse
No announcement yet.

Red Dead Redemption II

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Meni je prva njihova dobra igra upravo ovaj RDR2 ali vidjet cemo hoce li to do kraja ispast osrednje ili dobro gaming iskustvo,nadam se da mi nece dosadit.
    PSN ID:croMEGATAMA

Comment

• Originally posted by MEGATAMA View Post
      Meni je prva njihova dobra igra upravo ovaj RDR2 ali vidjet cemo hoce li to do kraja ispast osrednje ili dobro gaming iskustvo,nadam se da mi nece dosadit.
      Ako ti je od početka dobro, biti će ti sve bolje vjerujem. Samo ne očekuj juranjavu kroz glavnu priču jer je pace sporiji i baš je wild west đir, znači puno jahanja i sl.

Preporuka je i povremeno se zadržavati u kampu na više minuta jer se odvijaju svakakve situacije i razgovori između članova bande.

Comment

• Oni nemaju loše igre, tj. svaka im je hit i u svakoj naprave veliki napredak. Sami sebi su konkurencija...šteta kaj im je PC postao zadnja rupa na svirali.

Comment

• Kauboji, postoji li nekakav shortcut/hotkey za dalekozor? Ide mi na zivce koliko treba da dodjes do njega pa ga rijetko koristim a zapravo je koristan pogotovo za lov.

Sent from my XT1039 using Tapatalk

Comment

• Bas mi se svidja ovaj spori ritam.....atmosfera.....muzika.....igra me uspijeva uvuc u svoj svijet a to mi je najbitnije.

Comment

Bas mi se svidja ovaj spori ritam.....atmosfera.....muzika.....igra me uspijeva uvuc u svoj svijet a to mi je najbitnije.
              Meni igra isto ima odličan ritam. Odmah da se nadovežem prigodnom glazbenim brojem iz mladosti ​​​​​

https://youtu.be/v4mL8I061Mc
              Last edited by Bri@tore; 09-11-2018, 18:35.

Comment

• Ostavio sam konja zavezanog pred salunom i sad sam ga kao izgubio

Comment

Ostavio sam konja zavezanog pred salunom i sad sam ga kao izgubio
                  Kako si ga izgubio? Nema ga ni na minimapi ni u staji ili?

Meni inače jučer lik u šumi (random NPC) pomozite dragi gospon bla bla i približava mi se. U jednom trenutku dolazi skroz blizu i kaže hajde da ubrzamo stvari i gurne me s konja i krene bježat.
                  Taman sam mislio da će biti nešto loše i pripremio laso. Kako sam ga spustio iz sedla tamak daj je polako kretao u sprint

Comment

Ostavio sam konja zavezanog pred salunom i sad sam ga kao izgubio
                    Kad ga nisi dobro svezao... A možda nisi platio parking, pa ti je pauk odnio konja?
                    KONFIGURACIJA
                    CPU:Intel Core i5 7600K 3,8GHz, 6MB, LGA 1151
                    MATIČNA:Gigabyte GA-Z270-Gaming K3, 4xDDR4, S.1151, KabyLake
                    GPU:Intel HD Graphics 630 / MSI GeForce GTX 1070 QuickSilver 8GB OC GDDR5
                    RAM:Patriot Viper4, 2400Mhz, 16GB (2x8GB), CL15
                    MONITOR:Acer CB271Hubmidprx, 27 inča, 2560x1440
                    PERIFERIJA:TIPKOVNICA: Speedlink Gaming Iovia tipkovnica; MIŠ: Interceptor DS B1 GAMING Mouse
                    Ostalo:HDD: Toshiba DT01ACA300, 3TB 7200 RPM, 64MB Cache; SSD: SanDisk Z400S 256GB; CASE: Kućište Fractal Define R5, black; CPU FAN: Scythe Mugen MAX, SCMGD-1000; NAPAJANJE: Fortron Hydro G 650W 80+ GOLD; OS: Windows 10 Home Retail

Comment

• Postoji opcija tear down the camp nakon što odspavaš i odlaziš dalje...ne kužim kakva je razlika ako jednostavno odeš i ostaviš kamp?

Comment

• Nisam ga vidio na mapi,nestao je nakon sto sam se napio u saloonu......
                        Mozda se zglicho u hyperspace.......

Comment

• Ma igra ima toliko nepotrebnih iritacija da nije normalno.
                          Koliko god je volio, toliko je i mrzim.

Comment

• Uzmi u obzir da je izrada startala prije 8 godina kad su igre u globalu bile jednostavnije,naravno da su se oni prilagodjavali kroz godine izrade ali sigurno je ostalo i nesto from 8 years ago.

Nocas sam prvi put dozivio grmljavinu pa kisu,steta je ovo igrat bez slusalica.....na tvu mi nije niti upola tako impresivna zvucna slika.

Comment

• Stvari koje mene iritiraju su namjerni detalji koji mi djeluju kao nešto moderno, tipa to da konja nemožeš pozvati ako si predaleko, stalno spremanje pušaka s leđa na konja te randomiziranje istih u misiji, a o kontrolama lika, točnije upravljivosti da ne pričam.

RDR1 je stara igra, ali ne sjećam se da me toliko iritirao, jer srećom tih sitnih, nepotrebnih detalja nije bilo.

Comment

• Morate se naučiti na RDR2 zakonitosti.

Comment

Working...
                                X