Announcement

Collapse
No announcement yet.

Battlefield 4 & Battlefield Hardline

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Battlefield 4 & Battlefield Hardline

OFFICIAL PAGE

Battlefield is a series of first-person shootervideo games that started out on Microsoft Windows and OS X with its debut video game, Battlefield 1942, which was released in 2002. The series is developed by Swedish company EA Digital Illusions CE (DICE) and is published by American company Electronic Arts. The series features a particular focus on large maps, teamwork and vehicle warfare than most other first-person shooters. The PC games in the series are mainly focused on online multiplayer. The Battlefieldseries has been played by more than 50 million players worldwide as of 2012, across 11 games and 12 expansion packs released since its inception in 2002. The series' music has a recognizable 6-beat sting

ovdje raspravljajte o serijalu
    dosadašnjim nastavcima
    budućim nastavcima
    dlc politici
    dogovarajte party-e
    oformite ekipe

Popis igrača nalazi se na linku ispod:

http://www.reboot.hr/forum/forum/mul...2984#post22984
    Last edited by Paradox1; 08-05-2016, 22:26.

Zanima me sta se desava sa tim hardlineom, cuo sam od frendova koi ga imaju da su serveri full prazni, a na BF4 da svi serveri gore hahah

Comment

Na PCu su serveri prazni na Hardlineu, DICE najavljuje DLC sa brdom novih oružja, novim gamemodovima i novim mapama i nadaju se da će to vratiti igrače. Na konzolama se još drži, igrao sam prije jedno 10tak dana i nije bilo problema naći pune servere.

BF4 je tek sad pun pogodak, nakon par godina, hrpe patcheva i par ekstra kvalitetnih DLC-eva smo dobili najbolji Battlefield dosad, i stvarno ga se isplati igrati.

Comment

BF4 je stvarno odlicno ispeglan i radi fantasticno na PS4, kad god sam probao, uvijek su bile pune mape, jos kad se sjetim da sam ga za samo 12$ uzeo pred kraj prosle godine kad su bili svi oni silni saleovi, predobar deal

Comment

Danas sam završil po drugi il treći put SP, ne sjećam se jel sam prije toga sam ono prvi put prošel il drugi...
          Uglavnom baš mi pašu ovak solidne SP FPS kampanje koje se za dva popodneva pređu. Bugovi i glitchevi su i dalje pristuni.
          Ali zato priča i način na koji je prezentirana, to mi je sjelo ko budali šamar.

Dima, CIA agenti pri ispitivanju, Blackburn baš ono vrh, jedino mi je Solomon trešće od lika.
          Atmosfera, glazba, baš ono dosta dobra kampanja. Zvuk u igri je mislim jači adut čak i od grafike, koja je baš wow.
          Okej natrpana je svim mogućim efektima, ali je baš eye candy.

Kampanja, kao što rekoh kratka i slatka.
          Napucavanje, oružja su super, MP kada se igrao bio je fenomenalan, no prošlo me je MP igranje kod ove igre.
          Za ponovni prelazak kampanje jedna čvrsta sedmica.

Comment

Originally posted by Cole™ View Post
            Ali zato priča i način na koji je prezentirana, to mi je sjelo ko budali šamar.
            Jesi igrao CoD: Black Ops? Ili Battlefield: Bad Company 2? Dosta bolje odrađena priča i single-player kampanja u cijelini od Battlefielda 3.

Comment

I Ghosts ima dobru SP kampanju, mozda i najbolju od svih COD nastavaka.

Comment

Ma sve sam igrao.
                Call of Duty: Advanced Warfare mi ima jako dobru kampanju.
                Ghosts isto.

Prvi Black Ops kampanja je vrh.
                Nastavak je valjda najgora FPS igra ikada, što se mojih horizonta tiče.

Medal of Honor iz 2010 mi ima najbolju military kampanju, baš mami emocije iz igrača.
                Nastavak je dosta lošiji po svemu, ali i dalje je to sve solidno.

BF4 kampanja mi je užasna skroz, jedva sam se natjerao da ju prođem do kraja.

Comment

Originally posted by Spike1983 View Post
                  BF4 je stvarno odlicno ispeglan i radi fantasticno na PS4, kad god sam probao, uvijek su bile pune mape, jos kad se sjetim da sam ga za samo 12$ uzeo pred kraj prosle godine kad su bili svi oni silni saleovi, predobar deal

Ne bih se složio, igra na PS4 dosta pati od framerate padova, zna dosta jako štekati na različitim Conquest mapama, vrlo vrlo rijetko i u deathmatch-u.
                  Rubberbanding i ostale probleme povezane s internetom nisam primjetio (dakle ispeglano), jedino taj loš framerate.
                  Imam disk verziju, PS4 je nov novcat...
                  Last edited by Alan Wake; 25-10-2015, 18:20.

"Tommy Vercetti, remember the name!"

Comment

Jeli itko za kakav team up, taman mi dosadio Diablo pa cu se na neko vrijeme prebaciti na BF4 MP.

Igram na PCu.

Comment

Gospodo, počeo sam(pokušao) igrati online na ps4. Najblaže rečeno, neigrivo. Stalno šteka, nema što nisam probao...majkumu.Jel postoji kakvo riješenje? Osim SP.

Comment

Originally posted by cruster View Post
                        Gospodo, počeo sam(pokušao) igrati online na ps4. Najblaže rečeno, neigrivo. Stalno šteka, nema što nisam probao...majkumu.Jel postoji kakvo riješenje? Osim SP.

Koji Battlefield? Meni i Hardline i BF4 savršeno dobro rade na PS4 samo sam se prebacio na PC radi ekipe sa Buga. Probaj u find server, pa traži servere ITA ili GER klanova (njih ima najviše) i nebi trebao imati problema.

Comment

Malo o novom Hardline DLC u Blackout koji je još k tome i free.

http://youtu.be/C18px7Oy66E

Comment

imam battlefield4 za ps4.jel ima netko da igra multy,pa ako ima da zajedno pržimo ako imam ajd me dodajte na psn. gorantallica

Comment

BF4 PC igrači slobodno me dodajte, vraćam se u stare vode pošto je igra popravljena.

Comment

Working...
                            X