Announcement

Collapse
No announcement yet.

Metro Exodus

Collapse
X
Collapse
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Metro Exodus

4A Games took the stage at Microsoft’s E3 2017 media briefing to reveal Metro: Exodus, a return to its popular post-apocalyptic shooter series.

This moment led to the biggest surprise of the new game: It appears to be at least somewhat an open-world game. Though well-liked, the previous Metro games were primarily extremely linear in their design.

Novi Metro!!!
    To te ja pitam! Kakve su to dvije fantastične FPS igre...
    Sam vrh FPS žanra bez nekakve subjektivnosti...

Comment

Bas nedavno odigrao Redux i fakat su fenomenalne igre,pa mi je novi Metro bio na listi igri koje bi htio vidjet ove godine na E3...i evo je,ok jedna manje!Da,igra izgleda fantasticno..

Comment

Dizajn okolisa je izuzetno impresivan,monsteri imaju organski izgled/dizajn,okolis djeluje interaktivno tako da su meni sve to ogromni plusevi za imersiju.
        Kretanje,pucanje i upravljanje djeluje poprilicno standardno za serijal sto ne za mene ok.
        Naslov koji cu apsolutno odigrat....

Comment

Najugodnije iznenađenje...bit će ovo vrhunski doživljaj
          "I am the one who knocks"

Comment

Sram me priznati, imam oba metro a na pc i ps4
            i nikad ih nisam igrao.
            E, vrijeme je da se ta greška ispravi.

Comment

Meni taj Metro nikad nije sjeo... Ovaj izgleda odlično, nadam se istome i u finalnoj verziji

Comment

nakon sto prodjes javi kako ti se svijdela ako ti se bude, nikad nije kasno

Comment

Izgleda odlicno!
                  Stoji mi Redux vec 2mj, valjat ce preci za zagrijat se za ovo.

Comment

Moram priznat, ovaj video sam pogledo tri puta!
                    Veliki sam fan serijala i prva dva sam prešo dva puta svaki, (kod dolaska reduxa jer je mnogo popraviuo napucavanje u prvom dijelu) - a nikad ne prelazim igre više puta!

Ja bi ovo sada, odmah, uzeo bi bolovanje i igro ovu igru dok ju ne pređem....

Comment

Gledao sam sinoc DF video gdje pricaju da su kontaktirali devove u vezi toga sto pise in engine i ovi su im rekli da je prikazan in engine target render kako bi igra trebala izgledat na Xone X ili tako nesto....

Comment

Ja ne sumnjam da nece tako izgledat kad izadju.Svi su bili srali kad je Sony to napravio sa KIllzone 2 a na kraju su igre jos od toga ljepse izgledale.

Comment

Originally posted by Fenix View Post
                          Ja ne sumnjam da nece tako izgledat kad izadju.Svi su bili srali kad je Sony to napravio sa KIllzone 2 a na kraju su igre jos od toga ljepse izgledale.
                          KZ2 je bio cisti CGI i nikad nisu uspijeli napravit nesto u rangu tog videa u real timeu na ps3.
                          Target renderer nikada ne zvuci dobro ali su se razni izdavaci opekli zadnjih godina na takve muljaze pa ce valjda pametnije....
                          Ali meni ovo prikazano nije nista vanzemaljsko po izgledu,preljepa igra i to je to.Nije da su prikazali Avatara i rekli....mozda ce izgledat ovako....

Comment

Bas to,ne vidim razloga za zabrinutost...pogotovo kad vidis sta vrti vulgaris ps4!

Comment

Ja vjerujem da ce igra izgledat barem na PCu ovako kako su je prikazali na e3 jer i prva 2 Metro-a izgledaju predobro i dan danas.
                              A i obje igre su vrh

Comment

Working...
                              X